zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Bandaż cudotwórca?
Czas czytania: 2 min

Arosha jest włoską marką, która na rynek Polski wkroczyła w 2011 roku. Jej założycielem jest mężczyzna (subiektywnie patrząc włoski przystojniak ;)), który stworzył markę, w uwielbieniu dla kobiet! Antonio Colpani, może szczycić się mianem światowego lidera w zakresie zabiegów modelowania sylwetki, walki z cellulitem oraz profesjonalnej pielęgnacji domowej. Jak sam w wielu wywiadach podkreśla, sukces to wypadkowa determinacji oraz rezultatu stawiania małych kroczków.

Arosha znaczy dbaj o siebie...

Już sama nazwa marki definiuje jej cel i filozofię. Marka słynie przede wszystkim z tego, że każdy kosmetyk oraz zabieg jest kombinacją idealnie zbilansowanych składników aktywnych. Wciąż udoskonalane receptury oraz wprowadzane innowacje, gwarantują odbiorcy zachwycające efekty w postaci ujędrnienia, wyszczuplenia, a także wymodelowania ciała. 

arosha katowice anpatu

Zabieg z zastosowaniem opatentowanych bandaży Arosha, jest nie tylko skuteczny, ale i bardzo relaksujący.  Dlatego śmiało można stwierdzić, że to walka z niedoskonałościami na śpiącą królewnę;)

Niektórym, bandażowanie ciała kojarzy się z opatrywaniem ran, tym którzy puszczą wodze fantazji z egipską mumią.  Jednak należy pamiętać, że bandaż bandażowi nierówny 😉

Procedura zabiegowa złożona jest z 6 etapów, z których każdy, jest równie ważny:

 1. Intensywne pobudzenie - czyli szczotkowanie na sucho (tzw. brushing) - silna stymulacja mikrocyrkulacji organizmu, celem tego etapu jest napięcie i ujędrnienie, a zarazem odprężenie skóry i przygotowanie jej do przyjęcia dobroci w postaci składników aktywnych.
 2. Peeling kwasem glikolowym - odtłuszczenie i oczyszczenie skóry z martwych komórek - etap szalenie ważny, ponieważ umożliwia głębszą penetracje kolejno zastosowanych preparatów.
 3. Delikatne wmasowanie, indywidualnie dobranej ampułki.
 4. Aplikacja bandaży, które rownież nasączone są składnikami aktywnymi (L-karnityna, fosfatydylocholina, kofeina i inne).
 5. Okluzja (przykrycie pacjenta folią) - błogi relaks 🙂
 6. Aplikacja balsamu, podtrzymującego efekt działania składników aktywnych.

Bandaż cudotwórca?

I tak i nie... cudów nie ma. Ani cellulit, ani tłuszcz, ani też mało jędrna skóra, nie poprawi się po jednym zabiegu. Niestety... nasz organizm tak nie działa. Gromadzone przez lata, tkanka tłuszczowa  i powstały cellulit, nie znikną w ciągu kilki tygodni. 

Jednak odpowiednia stymulacja, może zdziałać cuda! Tajemnica kryje się konstrukcji bandaży oraz w bogactwie, preparatów, którym są nasączone. Oczywiście w zależności od indywidualnych potrzeb, zaleca się wykonanie kilku zabiegów (od 4 do 8 co ok 7 dni), choć i po jednym możemy zauważyć różnicę w dotyku naszej skóry!

Nasze ciała lubią stymulację wielobiegunową. W walce z niedoskonałościami, najlepiej sprawdza się różnicowanie bodźców, czyli terapia łączona. 

Dlatego jeżeli zależy Ci na spektakularnym i szybkim efekcie, warto połączyć moc składników aktywnych z zabiegów Arosha z innymi zabiegami, takimi jak Icoone czy fala uderzeniowa STORZ

przeczytaj również:
27 kwietnia, 2023 | Czas czytania: 2 min
Jak wodorowe oczyszczanie skóry działa na toksyny i jakie są jego zalety? Czytaj więcej
12 stycznia, 2021 | Czas czytania: 3 min
kriolipoliza w pigułce Czytaj więcej
22 marca, 2021 | Czas czytania: 4 min
BLIZNA POPARZENIOWA- STUDIUM PRZYPADKU Czytaj więcej
1 2 3 15
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram