zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
#bezpiecznydystans: jak będzie wyglądała wizyta w gabinecie w czasach epidemii cz.I
Czas czytania: 2 min

koronawirus zmienił życie większości z nas, nawet jeżeli bezpośrednio nie dotknął nas zdrowotnie (oby!), to w pewnym stopniu wpływa na naszą pracę, spędzanie czasu wolnego, życie codzienne.

gabinety kosmetyczne pozostają zamknięte już prawie dwa miesięcy, to oznacza, że zostały uznane za miejsca potencjalnie niebezpieczne i jak w wielu innych miejscach, tu szczególnie należy wdrożyć nowe procedury postępowania. Ten wstęp powstał po to żebyśmy poważnie zwrócili uwagę na to w jaki sposób przyjmują Was specjaliści w gabinetach do których chodzicie. Nie pozwólcie na bagatelizowanie zasad, które zapewniają Wam podstawowe bezpieczeństwo.

w gabinetach anpatu wprowadzamy listę zaktualizowanych procedur i zasad dla nas - pracujących i dla Was klientów. Mimo wysokich standardów bezpieczeństwa jakie obowiązywały u nas przed nastaniem pandemii, wdrażamy zbiór dodatkowych zabezpieczeń.

podzielimy ten wpis na kilka części dlatego, że nie wszystkie procedury wytyczone przez sanepid są nam jeszcze znane - czekamy na odgórne informacje.

zobaczcie co robimy żeby zapewnić nam wszystkim maksymalną ochronę:

stosujemy dodatkowe środki ochronne
zgodnie z przyjętą zasadą bezpieczeństwa nasz zespół został wyposażony w dodatkowe środki ochronne: maseczki, przyłbice czepki i rękawiczki ochronne.


wprowadzamy produkty jednorazowe
kawę, herbatę i inne napoje serwujemy w papierowych, jednorazowych, ekologicznych kubeczkach. Długopis, którym będziecie podpisywać zgodę na zabieg - dostaniecie później do domu. Likwidujemy gazety, w zamian za to na naszym telewizorze będziemy wyświetlać coś co wam się szczególnie spodoba... 😉

dostosowujemy godziny pracy
wydłużamy i dopasowujemy do waszych potrzeb. Nie wykluczamy też pracy w każdą sobotę. Wszystko po to aby umożliwić wam niespotykanie się z innymi klientami w gabinecie. 

dezynfekujemy powierzchnie po każdej wizycie
to standard, który był u nas od samego oczątku, jednak teraz dokładamy do tego porządne wietrzenie gabinetu i recepcji między klientami i dezynfekcje dodatkowych powierzchni (klamki, podłogi, wieszaki i inne). Dlatego czas między wizytami kolejnych klientów nieco się wydłuży. 

dajemy wam środki ochrony
umieszczamy na ścianach bezdotykowe dozowniki do płynów do dezynfekcji, dajemy wam możliwość zakupu maseczek, udostępniamy rękawiczki i pozwalamy zmierzyć temperaturę. W łazience czekają na Was jednorazowe ręczniki papierowe i mydło dezynfekujące. Korzystajcie!

prosimy was o ograniczenie liczebności
wszystkie zasady związane ze zmniejszeniem kontaktu z klientami są dla nas przykre i trudne bo kochamy z Wami obcować 🙁 Niestety, czasy są trudne i musimy prosić Was o nie przychodzenie z osobami towarzyszącymi. Im mniej nas w recepcji gabinetów, tym lepiej. 

usprawniamy płatności
możecie zapłacić przelewem przed wizytą, blikiem, kartą i przelewem natychmiastowym.
szybko, bezpiecznie i bezkontaktowo!

sprawnie organizujemy wizytę 
wizyty umawiamy tylko telefonicznie lub za pomocą Internetu, nasza Paulina stoi tu na straży 🙂 Nie przyjmujemy niezapowiedzianych osób z zewnątrz (z kurierami tez spotykamy się przed wejściem). Uruchamiamy dodatkową video-konsultację, aby część wizyt kontrolnych i pierwszorazowych przeprowadzić zdalnie, bez wychodzenia z domu. Ponadto część dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia wizyty będziecie mogli wypełnić w domu - tak żeby maksymalnie skrócić czasu przebywania w recepcji. 


wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa! 
bądźmy w kontakcie - kolejne procedury niebawem!

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram