zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
Blizny - domowe sposoby pielęgnacji (film)
Czas czytania: < 1 min

 

Luty jest naszym miesiącem BLIZN! To znaczy, że nie tylko zabiegi miesiąca są skierowane właśnie na pracę z bliznami (karboksyterapia, PRX T33 i osocze bogatopłytkowe), ale też dużo o nich mówimy i pokazujemy Wam nasze prawdziwe przypadki.

W ostatnim czasie miałyśmy przyjemność gościć wielu nowych pacjentów, których celem jest usunięcie blizn pozostałych po najróżniejszych wypadkach: poparzenie, odmrożenie, pogryzienie przez psa, rany cięte, blizny potrądzikowe, blizny po cesarskim cięciu, rozstępy. Istny przekrój przez wszystkie rodzaje blizn jakie pojawiają się na naszych skórach.

Obok oczekiwania dotyczącego jak najszybszej i największej redukcji/usunięcia blizny, dopytujecie o to jak je pielęgnować samodzielnie w domu.

Przede wszystkim to genialnie, że jest w Was, pacjentach świadomość tego, że właściwa pielęgnacja ran (bo jeszcze nie blizn), jest KLUCZOWA dla tego jak później będzie wyglądać blizna. Niebawem opowiem o tym więcej jedna z naszych pacjentek, która uległa rozległemu poparzeniu skóry ud.

Wracając jednak do wątku pielęgnacji blizn - zapraszamy Was do obejrzenia filmu, w którym kosmetolog Ania Smolińska opowiada jakimi sposobami najlepiej pielęgnować blizny w domowym zaciszu, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów w gabinecie.

http://youtu.be/Qq6IyDk8py8

 

przeczytaj również:
5 listopada, 2020 | Czas czytania: 3 min
TOP 5 ZABIEGÓW, KTÓRE POWINNAŚ ZROBIĆ JESIENIĄ Czytaj więcej
6 kwietnia, 2021 | Czas czytania: 4 min
Prawdziwe przypadki - metamorfoza pani basi Czytaj więcej
22 lutego, 2022 | Czas czytania: 4 min
Cellulit – jak się pozbyć? Czytaj więcej
1 2 3 22
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram