CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

Blizny - domowe sposoby pielęgnacji (film) - 1

Blizny – domowe sposoby pielęgnacji (film)

 

Luty jest naszym miesiącem BLIZN! To znaczy, że nie tylko zabiegi miesiąca są skierowane właśnie na pracę z bliznami (karboksyterapia, PRX T33 i osocze bogatopłytkowe), ale też dużo o nich mówimy i pokazujemy Wam nasze prawdziwe przypadki.

W ostatnim czasie miałyśmy przyjemność gościć wielu nowych pacjentów, których celem jest usunięcie blizn pozostałych po najróżniejszych wypadkach: poparzenie, odmrożenie, pogryzienie przez psa, rany cięte, blizny potrądzikowe, blizny po cesarskim cięciu, rozstępy. Istny przekrój przez wszystkie rodzaje blizn jakie pojawiają się na naszych skórach.

Obok oczekiwania dotyczącego jak najszybszej i największej redukcji/usunięcia blizny, dopytujecie o to jak je pielęgnować samodzielnie w domu.

Przede wszystkim to genialnie, że jest w Was, pacjentach świadomość tego, że właściwa pielęgnacja ran (bo jeszcze nie blizn), jest KLUCZOWA dla tego jak później będzie wyglądać blizna. Niebawem opowiem o tym więcej jedna z naszych pacjentek, która uległa rozległemu poparzeniu skóry ud.

Wracając jednak do wątku pielęgnacji blizn – zapraszamy Was do obejrzenia filmu, w którym kosmetolog Ania Smolińska opowiada jakimi sposobami najlepiej pielęgnować blizny w domowym zaciszu, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów w gabinecie.

http://youtu.be/Qq6IyDk8py8

 

Napisz komentarz