CIAŁO FIRST MINUTE

daj sobie czas na osiągnięcie efektów!

Najtrudniejszy pierwszy krok...

Nowy rok to często też nowe postanowienia. Wśród nich nie może zabraknąć tych dotyczących sylwetki: „schudnę" „zacznę ćwiczyć", "pozbędę się cellulitu", założę spodnie sprzed 5 lat...


Co się dzieje po kilku tygodniach? Jak teraz wygląda Twoja motywacja do pracy nad sobą i swoim ciałem? Niestety badania pokazują, że zdecydowana większość obiecująco brzmiących postanowień nie zostaje spełniona. Twój nowy strój na siłownie ląduje z tyłu szafy, a do głosu wracają stare n nawyki żywieniowe.


Jak możesz sobie pomóc? Co zrobić żeby wspomóc procesy odchudzania i redukcji cellulitu? Często, pomimo odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, pozbycie się dodatkowych centymetrów okazuje się bardzo trudne.


Jeśli jesteś zdeterminowana_ny żeby w tym roku osiągnąć swoje cele i zadbać o ciało i umysł - jesteś w dobrym miejscu!


CELLULIT

30 zabiegów w tym: Icoone, drenaż limfatyczny, Karboksyterapia, fala uderzeniowa STORZ, Arosha i inne

TKANKA TŁUSZCZOWA basic

17 zabiegów w tym: Kriolipoliza Cooltech, Icoone, produkty do pielęgnacji domowej

TKANKA TŁUSZCZOWA intense

17 zabiegów na dwa obszary w tym: Kriolipoliza Cooltech, Icoone, produkty do pielęgnacji domowej

6 pakietów z gwarancją efektu!

WIOTKOŚĆ basic

32 zabiegi w tym: Icoone, mezoterapia igłowa, fala uderzeniowa SOTRZ, Karboksyterapia, produkty do pielęgnacji domowej

WIOTKOŚĆ intense

32 zabiegi na dwa obszary w tym: Icoone, mezoterapia igłowa, fala uderzeniowa STORZ, Karboksyterapia, produkty do pielęgnacji domowej

BLIZNY I ROZSTĘPY

17 zabiegów na obszar wielkości A4 w tym: mikronakłucia, stymulatory tkankowe, karboksyterapia, różnego rodzaju mezoterapie igłowe.

Zdążyć przed latem...

Kiedy rozpocząć zabiegi na ciało?

Czas - obok odpowiednio dopasowanej terapii zabiegowej, to właśnie ON odgrywa wielką rolę w skuteczności i efektywności zabiegów na ciało. Im więcej dasz sobie czas, tym lepsze i bardziej trwałe efekty zabiegów uzyskasz. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na czas konieczny do przebudowy skóry, wydalenia zniszczonych komórek tłuszczowych i utrwalenia nawyków żywieniowych.

ZIMA - to najlepszy moment na rozpoczęcie pracy z sylwetką. Potrzebujesz od 10 do 25 tygodni, aby wdrożyć i konsekwentnie wykonywać plan zabiegowy i skutecznie zmienić swoje nawyki.


CELLULIT

Pakiet zawiera 32 zabiegów w terapii łączonej. Optymalny czas trwania pakietu to: od 70 do 85 dni.

Maksymalny czas na pojawienie się efektów od momentu zakończenia terapii zabiegowej to: 14 tygodni (po tym czasie zobaczysz ostateczne efekty).

Wykorzystane technologie to m.in.: Icoone, drenaż limfatyczny, Karboksyterapia, fala uderzeniowa STORZ, bandaże Arosha i inne

6400 PLN

7545 PLN

Umawiam się


TKANKA TŁUSZCZOWA basic

Pakiet zawiera 19 zabiegów w w terapii łączonej. Optymalny czas trwania pakietu to: 60 do 75 dni.

Maksymalny czas pojawienia się efektów, potrzebny do wydalenia komórek tłuszczowych: 18 tygodni (po tym czasie zobaczysz ostateczne efekty).

Wykorzystane technologie to m.in.: Kriolipoliza Cooltech Icoone, drenaż limfatyczny, produkty do pielęgnacji domowej.

2700 PLN

3195 PLN

Umawiam się


TKANKA TŁUSZCZOWA intense

Pakiet zawiera 19 zabiegów w terapii łączonej. Optymalny czas trwania pakietu to: 60 do 75 dni.

Maksymalny czas pojawienia się efektów, potrzebny do wydalenia komórek tłuszczowych: 18 do 28 tygodni - w zależności od obszarów zabiegowych (po tym czasie zobaczysz ostateczne efekty).

Wykorzystane technologie to m.in.: Kriolipoliza Cooltech Icoone, drenaż limfatyczny, produkty do pielęgnacji domowej.

4500 PLN

5295 PLN

Umawiam się


WIOTKOŚĆ basic

Pakiet zawiera 34 zabiegi w terapii łączonej. Optymalny czas trwania pakietu to: 110 dni, maksymalny 125 dni.

Maksymalny czas pojawienia się efektów, potrzebny do rekonstrukcji skóry: 6 miesięcy (po tym czasie zobaczysz ostateczne efekty).

Wykorzystane technologie to m.in.: Icoone, mezoterapia igłowa, fala uderzeniowa STORZ, Karboksyterapia, produkty do pielęgnacji domowej

5300 PLN

6245 PLN

Umawiam się


WIOTKOŚĆ intense

Pakiet zawiera 34 zabiegi w terapii łączonej na dwa obszary. Optymalny czas trwania pakietu to: 110 dni, maksymalny 125 dni.

Maksymalny czas pojawienia się efektów, potrzebny do rekonstrukcji skóry to: 25 tygodni (po tym czasie zobaczysz ostateczne efekty).

Wykorzystane technologie to m.in.: Icoone, mezoterapia igłowa, fala uderzeniowa STORZ, Karboksyterapia, produkty do pielęgnacji domowej.

6900 PLN

8345 PLN

Umawiam się


BLIZNY I ROZSTĘPY

Pakiet zawiera 18 zabiegów w terapii łączonej. Optymalny czas trwania pakietu to: 7 miesięcy.

Maksymalny czas na pojawienie się efektów od momentu zakończenia terapii zabiegowej jest uwarunkowany indywidualnymi predyspozycjami, może potrwać do 1,5 roku po zakończonej serii.

Wykorzystane technologie to m.in.: mikronakłucia, stymulatory tkankowe, karboksyterapia, różnego rodzaju mezoterapie igłowe.

5500 PLN

6550 PLN

Umawiam się

W pracy z Tobą i Twoim ciałem koncentrujemy się na akceptacji. Nadprogramowe kilogramy, fałdki i rozstępy czy cellulit są zupełnie normalne - jednak naszym celem jest doprowadzić Ciebie i Twoje ciało do momentu, w którym prawdziwie jest Wam se sobą dobrze. Odtoksyczniamy podejście, że tylko rozmiar S jest OK! Jednak uważamy, że właściciele i właścicielki rozmiarów L i XL również mogą i powinni mieć zdrową i zadbaną skórę. Nasza dewiza to: niczego nie musisz, ale możesz wszystko!

Body positive

Akceptacja w parze ze zmianą


Poznaj zespół Twoich ekspertów

Ania Smolińska

kosmetolog

Dbaj o siebie!

Asia Bachulska

dostarczaj swojemu ciału pozytywnych bodźców

Patrycja Kurpik

specjalista zabiegów na ciało

technik usług kosmetycznych

Dominika Krawczyk

kosmetolog

specjalista zabiegów na ciało

Efekty naszych pacjentów

Umawiam się

Umów się na bezpłatną konsultację z kosmetologiem!


Nie wiesz jaki pakiet wybrać?
Zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Umawiam się

Świadoma, prawdziwa, zadbana - taka jest kobieta anpaTu


Właśnie trafiłaś do świata kobiety anpaTu. Ta nieco enigmatyczna nazwa to symbol niepowtarzalności naszej butikowej kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej na tle pozostałych.


W anpaTu porozmawiasz z nami na każdy temat bo kochamy ludzi i chętnie słuchamy. Poczujesz się dobrze ze sobą, bo damy Ci zabiegi, które naprawią Twoje ciało i podarujemy wsparcie, które otuli Twoją psychikę.


W tym roku, w oparciu o nasze doświadczenie, wiedzę i dostępne technologie, opracowałyśmy specjalne, inne niż dotąd pakiety zabiegowe na ciało. Dlaczego inne? Bo gwarantujące skuteczność i efekty, po które do nas przychodzisz!Poznaj nas

Klinika kosmetologii i medycyny estetycznej.

Jesteśmy Tu dla Ciebie.


ul. Rolna 17/6

40-555 Katowice

Metody płatności:

+48 32 420 73 73

my@anpatu.pl

Odwiedź nas na:

contact us: