zabiegi maja
sprawdź >>
Co jeśli masz drugi podbródek, a jeden zdecydowanie CI wystarczy?
Czas czytania: 2 min

To doskonale, że mamy dwie nogi, dwie ręce czy dwie nerki, ale dwa podbródki nie są nam potrzebne.. Czy da się coś z tym zrobić? TAK!

Pod brodą powinien być cień, a nie drugi podbródek - to sugeruje nam anatomia. Dlatego wiemy, że jego obecność może być kłopotliwa i chętnie powiemy Ci co można z nim zrobić!

Drugi podbródek czasem bierze się znikąd! Brutalna prawda jest taka, że często wpływają na niego cechy genetyczne. Jeśli masz predyspozycję do tego, aby tkanka tłuszczowa gromadziła się w okolicy twarzy, nie ważne czy będziesz miał_a kilka dodatkowych kilogramów czy nie - drugi podbródek może się u Ciebie pojawić. Osoby bardzo smukłe również mogą się mierzyć z tym problemem!

Osoby z nadmiarem tkanki tłuszczowej oczywiście też będą predysponowane do pojawienia się tzw. drugiej brody. Chcemy tylko zwrócić uwagę, że to nie reguła.

Co teraz? Stosujesz dietę, ćwiczysz, a podbródek dalej nic? To normalne. W naturalnych procesach takich jak ćwiczenia czy redukcja kalorii nie ma możliwości, aby spalić tkankę tłuszczową MIEJSCOWO!

Wszystkie popularne teksty typu: ćwiczenia na płaski brzuch albo dieta na jędrne pośladki - uwaga TO NIE DZIAŁA. Dlaczego?

Ćwicząc intensywnie brzuch i będąc na deficycie kalorycznym nie spalisz tkanki tłuszczowej tylko na brzuchu - nie da się tego tak zaprogramować. Organizm będzie równomiernie „pozbywał się” tkanki tłuszczowej.

Co w takim razie robimy z drugim podbródkiem? Zabieg lipolizy iniekcyjnej w połączeniu z masażem próżniowym.

Jak wygląda zabieg?

Przy pomocy igły podajemy w skórę preparat, który ma za zadanie zredukować tkankę tłuszczową, następnie wykonujemy masaż po to by efekt był równomierny i pojawiał się względnie jak najszybciej.

Zabieg zawsze powtarzamy w serii ok. 3 zabiegów co 2 do 3 tygodni.

Zabieg jeśli wykonywać przez doświadczonego i mądrego specjalistę, jest bezpieczny i przynosi oczekiwane efekty.

Lipoliza może być wykonana przy użyciu różnych preparatów, w zależności od konkretnych wskazań.

Jakich efektów możesz spodziewać się po zabiegu?

Możesz liczyć na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej (widać to już po kilku dniach od pierwszego zabiegu), uwydatnienie linii żuchwy, wysmuklenie twarzy, zredukowanie drugiego podbródka.

Ważne żeby nastawić się na stopniowe pojawianie się efektów, które zarówno ty jak i specjalista u którego wykonujesz zabieg możecie kontrolować.

Pamiętaj żeby zawsze zaczynać od konsultacji ze specjalistą, umówisz ją tutaj 🙂

Pamiętaj, że prawdziwa medycyna estetyczna i kosmetologia to utrzymanie naturalnego wyglądu w harmonii ze zdrowiem!

Artykułu przygotowała Patrycja Kurpik


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

 

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram