zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Co to są bryczesy?
Czas czytania: 3 min

Dla wielu kobiet zmorą jest odkładanie się tłuszczu, a zwłaszcza w problematycznych miejscach. Takich, z których trudno się go pozbyć poprzez ćwiczenia i dietę. Bryczesy damskie, co to jest i jak z tym walczyć? Specjaliści anpaTu spieszą z pomocą, czytaj dalej!

Z tekstu dowiesz się :

 • bryczesy – co to takiego?
 • bryczesy – dlaczego powstają?
 • gdzie są bryczesy?
 • jak wyglądają bryczesy?

Co to są tzw. bryczesy?

Jeśli zastanawiasz się co to bryczesy, nie jesteś sam_a. Sporo naszych pacjentek i pacjentów ma taki problem, ale czasem nie wie jak go nazwać. Dokuczają ci wałeczki tłuszczu po zewnętrznej stronie ud tuz pod pośladkiem? Wylewasz siódme poty na siłowni, a nieestetyczna tkanka tłuszczowa coraz bardziej cię irytuje? Rozwiązanie znajdziesz w naszej klinice. Czasem tylko odpowiednio dobrane zabiegi kosmetologii lub medycyny estetycznej są w stanie poradzić sobie z tym defektem. Gdy wiemy już co to jest, bryczesy są łatwe do zlikwidowania. Trzeba tylko dopasować odpowiednią metodę i dbać o systematyczność zabiegów.

co to są bryczesy
bryczesy widoczne po lewej stronie

Tak naprawdę nikt nie wie po co są bryczesy i czy jest jakieś wytłumaczenie naukowe odnośnie ich funkcji. Organizm po prostu czasem kumuluje tkankę tłuszczową w dziwnych miejscach. Jest to spowodowane w większości przypadków nadwagą bądź obrzękiem limfatycznym w obrębie ud (tzw. figura gruszki). Zatem wiedząc już gdzie są bryczesy, jesteśmy w stanie nad nimi zapanować!

Bryczesy u kobiet – co to jest kriolipoliza?

Pierwsze co możemy zaproponować w walce z takimi niedoskonałościami jest kriolipoliza (Cooltech). Badania w Nowym Yorku potwierdziły, że komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na zimno. Proces kontrolowanego zamrożenia komórek tłuszczowych niweluje je, co daje efekt odchudzenia. Dzięki temu odkryciu zapoczątkowano kurację Cooltech. Specjalną głowicą zasysamy obszar zabiegowy aby zlikwidować problematyczny tłuszczyk. Zabieg ten, wykonywany odpowiednim urządzeniem i przez doświadczonego kosmetologa jest bezpieczny i przynosi oczekiwane rezultaty. Ważne aby podczas każdego zabiegu stosowana była oryginalna, dedykowana membrana, chroniąca skórę przed odmrożeniami.kriolipoliza katowice

Bryczesy – co to jest lipoliza iniekcyjna?

Innym sposobem jaki pomoże Ci w walce z obszernymi udami, jest lipoliza iniekcyjna połączona z masażem podciśnieniowym Icoone. Terapie łączone są niezwykle skuteczne i obecnie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych pacjentów. Zaczynasz od konsultacji z lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną, po zakwalifikowaniu do zabiegu, najpierw wykonuje się lipolizę iniekcyjną. Jest to iniekcja podczas której wprowadzamy substancję rozpuszczającą tkankę tłuszczową, która następnie jest wydalana wraz z procesami metabolicznymi. Następnie stosujemy wielowymiarowy masaż głowicą Icoone, której mikrootwory stymulują skórę, przyspieszają tym samym wydalanie komórek tłuszczowych oraz dają bezpieczeństwo ich równomiernego rozmieszczenia na danym obszarze. Wykonując lipolizę iniekcyjną w połączeniu z Icoone masz gwarancję beku nierówności po zabiegu. Specjalnie opatentowana technologia pozwala na niezwykle precyzyjne usunięcie obrzęków czy też skumulowany tłuszcz. 

Bryczesy – co to dla Ciebie!

Jeżeli kiedykolwiek ktoś zapyta Cię o bryczesy, co to jest i jak sobie z nimi poradzić, pokieruj go do nas! Pomogliśmy już wielu kobietom i mężczyznom, zwalczyliśmy ich kompleksy. Rezultaty można zobaczyć w naszej galerii. Teraz już bez zakłopotania założysz swoje ulubione bikini, a pewność siebie jaką będziesz emanować zauroczy niejednego przechodnia. Zrób coś dla siebie - jak mawiała Coco Chanel - ciało mamy jedno i należy o nie dbać, jak o największy skarb.


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram