zabiegi maja
sprawdź >>
Depilacja laserowa miejsc intymnych
Czas czytania: 3 min

Depilacja laserowa miejsc intymnych kojarzy się niezbyt dobrze. Jednak wszyscy chcemy wyglądać estetycznie nawet „tam”, niezależnie od chwili. Czy da się pozbyć niechcianego owłosienia raz na zawsze i bez bólu? Twoje wahania rozwiejemy w poniższym artykule.

Depilacja miejsc intymnych laserem

Do tej pory sięgały po nią głownie kobiety, obecnie to mężczyźni coraz częściej są zainteresowani tym zabiegiem. Niezależnie od płci fakt jest jeden: DEPILACJA LASEROWA MIEJSC INTYMNYCH TO ZABIEG, KTÓRY BARDZO PODNOSI KOMFORT ŻYCIA!

Walory estetyczne, szybkość toalety, komfort, gładka skóra, brak wrastających włosków i podrażnień - to najważniejsze z argumentów jakie podnosicie wybierając ten zabieg!

Depilacja laserowa intymna

Ile zabiegów depilacji należy zrobić, aby była skuteczna - to najcześciej zadawane przez naszych klientów pytanie. Zalecamy 6 do 8 zabiegów. Wszystko to zależy od koloru owłosienia, grubości i indywidualnych uwarunkowań każdej osoby poddającej się zabiegowi. Na liczbę wizyt składa się także cykl wzrostowy włosa. Te włoski które są w fazie aktywnej wzrostu będą niwelowane przez światło lasera, pozostałe będą musiały zostać "trafione przez laser" podczas kolejnego zabiegu, kiedy wejdą w fazę anagenu.

Depilacja laserowa - jaki laser?

W gabinetach anpaTu do depilacji laserowej używamy najwyższej klasy lasera LightSheer Desire. To laser diodowy nowej generacji - marka Lumenis stworzyła to urządzenie z myślą o redukcji odczuć bólowych dodając specjalny system chłodzący. Epilacja laserowa to dotąd najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia, minimalizująca dyskomfort.

Depilacja laserowa stref intymnych - jak wygląda zabieg?

Podczas wizyty w anpaTu zaczniemy od wytworzenia luźnej atmosfery komfortu, kosmetolog wytłumaczy krok po kroku co będzie się odbywało podczas zabiegu. Konsultację zaczynamy od wywiadu, zadajemy szczegółowe pytania na temat zażywanych leków, informujemy o przeciwwskazaniach i zaleceniach pozabiegowych. W niektórych sytuacjach zostanie też wykonana próba laserowa (nie zawsze). Bardzo dbamy o bezpieczeństwo, nasi doświadczeni specjaliści rozwieją każdą Twoją wątpliwość przed zabiegiem. Dodatkowo nasz sprzęt posiada certyfikat FDA potwierdzający jakość usług.

Depilacja laserowa, a miesiączka

Często pytacie nas czy podczas miesiączki można wykonywać depilację miejsc intymnych - odpowiedź brzmi - NIE MA ŻADNYCH PRZECIWWSKAZAŃ. Jedyna na co należy zwrócić uwagę to założenie tego dnia tampon zamiast klasycznej podpaski higienicznej. Może też się okazać, że podczas miesiączkowania będziesz bardziej wrażliwa na ból.

Depilacja laserowa okolic intymnych - na czym polega zabieg

Epilacja polega na usunięciu mieszków włosowych przez światło lasera. Wiązka energii przenika w głąb skóry na około 2 mm. Dzięki melaninie jest ona pochłaniana - dlatego dla skutecznej depilacji włos musi mieć ciemny kolor. W kolejnym stadium macierz włosa zostaje uszkodzona, owłosienie zostaje usunięte. Sam zabieg trwa ok. 12 do 25 minut. Z waszych relacji wiemy, że przed zabiegiem najbardziej obawiacie się bólu i oparzenia. Co możemy na to odpowiedzieć - zdecydowana większość naszych klientów jest pozytywnie zaskoczona tym jak mało odczuwalny okazał się zabieg, ponadto dla wyjątkowo wrażliwych osób przygotowaliśmy dodatkowy system schładzania obszarów zabiegowych przy pomocy zmrożonych kompresów. Jeśli chodzi o poparzenie skóry - nasi doświadczeni, kosmetolodzy dokładają wszelkich starań aby właściwe dopasować parametry zabiegowe - a to gwarantuje bezpieczeństwo epilacji.

Depilacja laserowa miejsc intymnych dla mężczyzn

Przed erą epilacji laserowej pacjenci/tki używali kremów, pianek i umiarkowanie przyjemnej, choć mającej grono wielu zwolenników depilacji woskiem lub pastą cukrową. Skutkiem tego było czasowe pozbycie się włosa, a nie jego niwelowanie. Do tego te nieprzyjemne krostki spowodowane wrastaniem! Popularyzacja aktywności fizycznej niejako wymusza wzmożoną dbałość o higienę miejsc trudno dostępnych jakimi są okolice intymne. Są one najczęściej narażone na podrażnienia, pot i otarcia. Laser LightSheer Desire jest długotrwałym rozwiązaniem, a jednocześnie doskonałą inwestycją w siebie i swój komfort.

Depilacja laserowa okolic intymnych – cena

1 zabieg mały obszar – 195zł
1 zabieg duży obszar – 270zł
6x mały obszar: 1029zł
6x duży obszar: 1425zł
przy innych pakietach – indywidualna wycena podczas konsultacji!

PAMIĘTAJ!

NAjlepszy moment na wykonywanie zabiegów depilacji laserowej jest w okresie mniejszego nasłonecznienia (zimowe i jesienne miesiące!). LAtem depilacja laserowa nie jest zabroniona, ale trzeba przykładać wielką uwagę do stosowania kremów z SPF 30 lub 50!

Artykułu przygotowała Patrycja Kurpik


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

 

przeczytaj również:
29 września, 2022 | Czas czytania: 3 min
Depilacja laserowa LightSheer Desire Czytaj więcej
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram