zabiegi maja
sprawdź >>
wasze pytania
Na tej stronie znajdziecie najpopularniejsze pytania o medycynę estetyczną i kosmetologię. To ogromna baza wiedzy i mnóstwo ciekawych tematów! Możesz także zadać nam własne pytanie, korzystając z formularza poniżej.
zadaj nam pytanie

  najczęściej zadawane pytania
  oczyszczanie wodorowe
  Oczyszczanie wodorowe polega na podaniu za pomocą zwiększonego ciśnienia cząsteczki wodoru, której zadaniem jest oczyszczanie skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego MAXI składa się z kilku etapów – oczyszczanie wodorowe, hydrabrazja, infuzja tlenowa z podaniem ampułki oraz krioterapia.
  Hydrabrazja jest drugim etapem zabiegu oczyszczania wodorowego, który polega na podaniu za pomocą zwiększonego ciśnienia dwóch rodzajów preparatów. Pierwszy preparat ma na celu dodatkowe oczyszczenie oraz złuszczenie martwych komórek naskórka, natomiast drugi preparat ma na celu uspokojenie i złagodzenie skóry.
  Infuzja tlenowa polega na wprowadzeniu w głąb wcześniej oczyszczonej skóry składników aktywnych z ampułki podawanej za pomocą strumienia tlenu, a dodatkową jej zaletą jest także dotlenienie skóry.
  Zabieg oczyszczanie wodorowego należy wykonywać z odstępami 3-4 tygodni, w celu całkowitej regeneracji skóry po zabiegu.
  Po zabiegu oczyszczania wodorowego skóra może być zaczerwieniona i delikatnie podrażniona, jednak nie wyklucza to powrotu do codziennych zajęć. Warto jednak pamiętać aby w dniu zabiegu nie nakładać na twarz makijażu.
  Nie, oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezbolesnym.
  Oczywiście, oczyszczanie wodorowe MAXI można wykonywać zarówno jako pojedynczy zabieg dzięki temu, że zabieg ten jest wieloetapowy ale można go także wykonywać jako przygotowanie skóry przed innym zabiegiem takimi jak: peelingi chemiczne, mezoterapia mikroigłowa czy karboksyterapia.
  Oczyszczanie wodorowe jest odpowiednim zabiegiem do każdego rodzaju skóry, zarówno dla osób borykających się z skórą tłustą i problematyczną, a także dla osób ze skórą wrażliwą, które nie mogą pozwolić sobie na inne, bardziej inwazyjne zabiegi oczyszczające.
  Skóra po zabiegu oczyszczania wodorowego będzie przede wszystkim oczyszczona, zostaną usunięte zaskórniki, ale także efektem zabiegu jest nawilżona, dotleniona i gładka skóra. Poprawia się także napięcie i sprężystość skóry, podczas zabiegu zahamowane zostaną wolne rodniki, które przyczyniają się do starzenia skóry.
  Do wskazań zabiegu oczyszczania wodorowego należą: potrzeba dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia skóry, występowanie problemów skórnych takich jak: zaskórniki czy zwiększona produkcja sebum, występowanie szorstkiego i zrogowaciałego naskórka, przeciwdziałanie starzeniu się skóry, redukcja i spłycenie drobnych zmarszczek oraz blizn po trądzikowych.
  Do przeciwskazań należą: przeziębienie oraz stan podgorączkowy, zapalenie zatok, uszkodzenia naskórka w miejscu wykonywania zabiegu, epilepsja, ciąża, nowotwory, infekcja bakteryjna, wirusowa lub grzybicza oraz przyjmowania antybiotyków bądź sterydów.
  Należy pamiętać by dodatkowo nie drażnić oraz nie złuszczać skóry kilka dni po zabiegu, ponadto codziennie należy stosować filtr UV SPF50. W dniu zabiegu warto pamiętać by nie nakładać na oczyszczoną skórę makijażu.
  Po zabiegu należy zrezygnować z opalania co najmniej na 2 tygodnie! Jeśli musisz wystawić się na ekspozycję słoneczną KONIECZNIE PAMIĘTAJ O OCHRONIE SPF 50.
  FALA UDERZENIOWA STORZ
  STORZ jest urządzeniem medycznym, które również wykorzystywane jest w celach leczniczych i rehabilitacyjnych. Jest najlepszym obecnie dostępnym sprzętem w swojej kategorii. Posiada atesty i certyfikaty. Zabieg na nim jest w 100% bezpieczny.
  jeśli mówimy o twarzy to: redukuje zmarszczki, poprawia napięcie skóry i ujędrnia skórę, wspomaga proces dotlenienia skóry. Jeśli mówimy o ciele: redukcja cellulitu, ujędrnienie oraz napięcie skóry
  zabieg jest odczuwalny, ale absolutnie nie jest bolesny
  na twarzy na pewno nie, na ciele mogą pojawić się niewielkie siniaki.
  TAK, dzieci dorastające i młodzież poniżej 18 roku życia- chyba że jest zgoda lekarza
  po zabiegu można wrócić do wszystkich codziennych czynności. Zabieg na twarz daje nawet efekt tzw. Bankietowy – bezpośrednio po nim skóra będzie pełna blasku, efekt wyspanej twarzy
  tak, zabieg jest przez nas dokładnie przetestowany. Przynosi widoczne rezultaty na twarzy i na ciele.
  pierwsze efekty widoczne są juz po pierwszym zabiegu, jednak zalecamy wykonanie serii 5 do 8 zabiegów, w zależności od potrzeb skóry.
  jeśli jest w miejscu zabiegu, potrzebna jest zgoda lekarza
  w zależności od stopnia zaawansowania problemu, zaleca się wykonywanie serii zabiegów 3 do 8
  po zabiegu można wrócić do wszelkiej codziennej aktywności
  tak-profilaktycznie
  KRIOLIPOLIZA
  zabieg kriolipolizy w anpaTu jest wykonywany na profesjonalnym, oryginalnym i certyfikowanym sprzęcie Cooltech Cocon Medical. Ponadto bezpośrednio na miejsce zabiegu stosowane są oryginalne, dedykowane do urządzenia membrany, które chronią skórę. Równocześnie nad całym zabiegiem czuwa doświadczony kosmetolog, który jest odpowiednio przeszkolony i kontroluje cały proces. Dodatkowo zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja, aby wyeliminować wszelkie przeciwwskazania.
  zabieg kriolipolizy wykonuje się na miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Najczęściej są to obszary takie jak: uda, boczki, brzuch, obszar pod biustem, plecy, kolana, ramiona.
  kriolipoliza nie boli, może być odczuwana jak dyskomfort. Zimno działa znieczulająco, więc sam zabieg nie jest bolesny, delikatny dyskomfort można odczuwać po zabiegu, gdy obszar zabiegowy nabiera z powrotem wyższej temperatury. Ponadto do ok 14 dni po zabiegu miejsce na którym był wykonywany może być lekko zdrętwiałe
  pierwszych efektów po zabiegu kriolipolizy można spodziewać się po ok. 4 tygodniach tygodniach od pierwszego zabiegu. Związane jest to z procesem metabolizowania tłuszczu (który wymaga czasu)
  tak, miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu kriolipolizy
  głównymi przeciwwskazaniami do wykonania kriolipolizy są: uczulenie na zimno, ciąża i laktacja, niewydolność nerek, problemy z wątrobą, nieuregulowana cukrzyca, choroby nowotworowy, stany zapalne w miejscu zabiegowym, zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne skóry
  po pierwszym zabiegu już widać efekt. Liczba zabiegów kriolipolizy często definiowana jest indywidualną potrzebą oraz rzetelnością pacjenta w zastosowaniu się do zaleceń po zabiegowych. W anpaTu rekomendujemy zrobienie serii 3 zabiegów, jednak jeśli efekty zadowolą Cię wcześniej możesz poprzestać na 1 lub 2 zabiegach
  w anpaTu pełny zabieg trwa 70 minut (toczas kontaktu głowicy ze skóra). Na wizytę połączoną z pierwszorazową konsultacją musisz sobie jednak zarezerwować ok 120 minut.
  po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności, jednak z powyższymi lepiej zaczekać min 1 dzień
  jedno przyłożenie = jedna głowica, dwa przyłożenia to dwie głowice przyłożone do skóry w tym samym czasie. 1 przyłożenie najczęściej wykonuje się na obszarze takim jak mały brzuch. Dwie głowice robi się na dużych brzuchach, udach, ramionach (wszędzie tam gdzie potrzeba jest symetria)
  TAK
  podczas zabiegu komórki tłuszczowe zamrażane są do -8 C, ciągłym nie przerwanym cyklem. Kriolipoliza Cooltech to jedno z najmocniejszych urządzeń na rynku.
  może pojawić się miejscowe zaczerwienienie, które może utrzymywać się do maksymalnie 10 dni po zabiegu. Najczęściej jednak schodzi od razu po zabiegu
  ICOONE
  jest kilka różnic: budowa głowic ( Icoone ma głowice wyposażone w rolki z wieloma mikrootworami, co pozwala na bardzo precyzyjny i dogłębny masaż, który nie rozciąga skóry i nie narusza naczyń krwionośnych), Icoone wykonywany jest na całe ciało, endermologia tylko na partie. Icoone jest mocniejszy w odczuciach i zassaniu co przekłada nie na tempo pojawienia się efektu.
  zabieg wykonujemy na oryginalnym urządzeniu ICOONE (znajdziesz nas na stronie dystrybutora. Icoone w anpaTu jest urządzeniem medycznym.
  tak, icoone laser ma dodatkowo wbudowany laser biostymulacyjny. Jednak nie przekłada się to bezpośrednio na szybkość pojawiania się efektu
  TAK – icoone ma program zabiegowy, którego celem jest podniesienie pośladków. Efekty serii takich zabiegów zobaczysz na naszej stronie www
  zabieg Icoone składa się z 2 części: „base” – czyli zabieg podstawowy, to masaż całego ciała z przodu i z tyłu i „focus” – czyli zabiegu koncentrującego się na wybranej części lub częściach ciała np. pośladki, uda przód, uda tył, brzuch, łydki czy ramiona. Liczba partii którym poświęcamy więcej uwagi uzależniona jest o oczekiwań i potrzeb pacjenta. Ustala się to w czasie konsultacji pierwszorazowej.
  TAK – jeśli to oryginalny strój dedykowany do zabiegu Icoone, inny strój nie jest akceptowany ze względu na obniżenie efektu zabiegu i możliwe uszkodzenie urządzenia.
  zabieg Icoone składa się z 2 części: „base” – czyli zabieg podstawowy, to masaż całego ciała z przodu i z tyłu i „focus” – czyli zabiegu koncentrującego się na wybranej części lub częściach ciała np. pośladki, uda przód, uda tył, brzuch, łydki czy ramiona. Liczba partii którym poświęcamy więcej uwagi uzależniona jest o oczekiwań i potrzeb pacjenta. Ustala się to w czasie konsultacji pierwszorazowej
  NIE (strój do endermologii jest znacznie grubszy – sprawdź odpowiedź na pytanie dot. Strojów z Icoone).
  TAK – strój/kombinezon jest niezbędny do wykonania zabiegu, ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa dla skóry. Każdy pacjent ma swój strój, który jest wielorazowego użytku
  Absolutnie nie
  Tak – icoone jest dedykowany dla pacjentów ze skóra naczyniową, jeśli masz żylaki i „pajączki” też może zrobić zabieg
  SERIĘ – zawsze min 10 zabiegów, maksymalnej liczby nie ma, ale zwykle nasi pacjenci robią do 10 do 20 zabiegów
  TAK – Icoone wskazany jest do redukcji cellulitu, w zależności od stopnia zaawansowania problemu może zniknąć lub się zmniejszyć
  Icoone nie jest zabiegiem dedykowanym dla odchudzenia, na to mamy kriolipolizę. Jednak po serii zabiegów jednym z efektów jest redukcja centymetrów w obwodach, więc pośrednio zmniejszysz się
  NIE – icoone to doskonały zabieg na twarz. To dogłębny masaż, który dotlenia skórę czyniąc ją bardziej sprężystą i jędrną!
  KARBOKSYTERAPIA
  TAK – do zabiegu stosuje się medyczny dwutlenek węgla, który podawany jest za pomocą cienkiej igły. Ponadto kosmetolog, który wykonujące zabieg posiada wszelkie uprawniania szkolenia oraz wiedzę, aby wykonać zabieg bezpiecznie. Gaz podawany jest śródskrórnie, płytko to dodatkowy czynnik, który świadczy o bezpieczeństwie zabiegu
  NIE! Dwutlenek węgla w błyskawicznym tempie zamienni swoje miejsce z tlenem znajdującym się we krwi. Dzięki czemu Co2 jest wydalany z organizmu, a tlen stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne
  zabieg jest odczuwalny, ale odczucia dla każdego są inne. Najbardziej nieprzyjemnym obszarem jest zabieg na dłonie, ale efekty rekompensują odczucia
  karboksyterapia działa na cienie i worki pod oczami, hamuje starzenie się skóry, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, redukcje blizny, trudno gojące się rany. Doskonale radzi sobie z problemem wydających włosów, usuwa pierwsze zmarszczki.
  ze względu na sposób przeprowadzenia zabiegu, sugeruje się wstrzymanie przez kilka dni do zabiegu.
  SERIĘ – w zależności od indywidualnych potrzeb, zaleca się wykonanie serii zabiegów około 6 do 10.
  pierwsze efekty będą zauważalne po ok. po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu, czyli po trzecim zabiegu.
  TAK – w zależności od tego dlaczego masz cienie pod oczami (hormony, genetyka, płytko unaczyniona skóra), w różnym stopniu da się zaradzić na ten problem. Wszystkiego dowiesz się w czasie konsultacji
  NIE – zabieg nie wpływa w żaden sposób na istniejące naczynia krwionośne, Wręcz przeciwnie! Dzięki karboksyterapii powstają nowe naczynia krwionośne do w dużym stopniu poprawi stan Twojej skóry – zagęści ją i dotleni.
  NIE, gdyż błyskawicznie po podani zamienia on swoje miejsce z tlenem. Dzięki tej wymianie CO2 jest wydalany z organizmu, a tlen pobudza pożądane procesy naprawczo – regeneracyjne.
  FACETAPING
  NIE! Prawidłowo zaaplikowane taśmy nie rozciągną skóry. Celem zabiegu jest przywrócenie właściwego owalu twarzy, napięcie skóry i redukcja zmarszczek
  facetaping to technika manualnego samo modelowania i odmładzania twarzy przy pomocy niezwykle głębokich technik automasażu i bardzo prostych, a zarazem bardzo skutecznych aplikacji, różnokolorowych taśm. Taśmy przykleja się do skóry zgodnie z zasadami aplikacji.
  prawidłowo przyklejone taśmy mają wielką moc odmładzania i napięcia skóry! W zależności od tego w jaki sposób przykleja się taśmy można uzyskać: zmniejszenie zmarszczek i bruzd powstałych w wyniku napięć, poprawę elastyczności i jędrności skóry, zmniejszenie zastojów i pobudzenie przepływu limfy, zniwelowanie obrzęków wokół oczu, poprawienie się kolorytu skóry (dotlenienie).
  tak, jeśli zechcesz, w anpaTu odkryjemy przed Tobą te tajniki i nauczymy Cię prawidłowej aplikacji taśm. Możesz kupić u nas konsultację połączoną ze szkoleniem jak samodzielnie naklejać taśmy
  mocno naczyniowa skóra jest przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegu z użyciem facetapingu. Jeśli nie masz pewności jaka jest Twoja skóra bezpieczniej najlepiej będzie skonsultować się z kosmetologiem, który dopasuje terapię najlepszą dla Twojej skóry.
  w zależności od intencji i rezultatu jaki chcemy osiągnąć, taśmy trzymamy na skórze twarzy, szyi lub dekoltu do 4 godzin przy stymulacji mięśniowej, lub do 12 przy limfatycznej.
  NIE, nie będzie śladu wskazującego na wykonanie zabiegu (oprócz efektu napiętej, wypoczętej i dotlenionej skóry).
  jak wiadomo nic nie dzieje się od razu. Jeśli chodzi o drenaż efekt widoczny jest od razu, stymulacja mięśniowa jest procesem długotrwałym. W zależności od tego z jaką częstotliwością i regularnością aplikujemy taśmy tak szybko uzyskamy efekty. O wszystkim w szczegółach opowiemy Ci w czasie konsultacji.
  jeśli nie jest w fazie zaostrzonej to oczywiście tak. Jednak należy zwrócić uwagę w trakcie noszenia taśm czy skóra w miejscu aplikacji nie zaczyna swędzieć, szczypać itd. Jeśli tak się dzieje należy zdjąć taśmy.
  PEELING CHEMICZNY
  podstawową różnicą jest sposób działania. Peeling chemiczny polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry, kiedy to prx t33 nie uszkadza jej ale wywołuje biochemiczną rewitalizację. Ponadto większość kwasów powoduje złuszczanie się naskórka w większym lub mniejszym stopniu, co wyklucza wykonywanie zabiegu z okresie letnim. PRX t33 można robić całe lato.
  efekt i intensywność złuszczania przede wszystkim zależy od tego jakim preparatem wykonany jest zabieg. Peeling chemiczny w anpaTu dobierany jest po wnikliwej konsultacji, dopasowujemy go do potrzeb Twojej skóry. Złuszczania dzielimy na kilka rodzajów np. Sypkie, płatowe – o tym powiemy Ci na konsultacji.
  bezpośrednio po zabiegu peelingu chemicznego nie należy się malować. Bez względu na to jak mocnym peelingiem zadziałamy, lepiej się wstrzymać.
  Jeśli jednak robisz delikatny peeling i musisz pomalować się po, postaraj się nałożyć lekki makijaż.
  dopiero kiedy Twója skóra w całości się złuszczy/zagoi
  tak, ale dopiero po całkowitym zagojeniu się skóry (przy peelingach gdzie efektem jest złuszczanie). Szczegółowe wskazania uzyskuje się podczas wizyty. Wówczas kosmetolog ściśle określa ramy czasowe, jakie obowiązują, aby zachować bezpieczeństwo i zapobiec wytworzeniu się ewentualnej infekcji.
  miesiączka nie jest przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów z użyciem kwasów. Wszelkie przeciwskazania opisane są na naszej stronie anpaTu w zakładce peeling chemiczny
  w zależności od rodzaju kwasów, zabieg jest odczuwalny, ale nie bolesny. Częściej odczuwalne jest ciepło, szczypanie lub swędzenie. Jak przy większości zabiegów doczucia są osobniczo zmienne.
  tak, jeśli zabieg jest przeprowadzony nieprawidłowo z zastosowaniem nie właściwych produktów lub w niewłaściwy sposób. Dodatkowym zagrożeniem jest sytuacja w której pacjent w czasie konsultacji pierwszorazowej poprzedzającej zabieg nie jest uczciwy i zataja informacje dotyczące swojego stanu zdrowia lub przyjmowanych leków, czy uprzednio wykonywanych zabiegów kosmetycznych.
  W gabinetach anapTu , zabiegi wykonuje kosmetolog, który jest odpowiednio przeszkolony i przygotowany do pracy z peelingiem chemicznym. Ponadto nie stosujemy przypadkowych preparatów, wszystkie produkty są staranie wyselekcjonowane. Dzięki czemu zabieg jest bezpieczny.
  drogi nie oznacza dobry. Na pewno należy stosować krem z filtrem i w ten produkt warto zainwestować. Jako że jest to zabieg z serii bardziej inwazyjnych, niezmiernie ważna jest pielęgnacja i ochrona skóry po zabiegu. Zawsze warto skonsultować się z osobą wykonującą zabieg, czy kosmetyki które posiadamy są wystarczające. Jeśli okaże się że nie, kosmetolog na pewno wskaże w co warto zainwestować, aby poprawić rezultaty zabiegów. W swojej ofercie mamy produkty do pielęgnacji domowej.
  częstotliwość wykonywania zabiegu przy użyciu kwasów/ peelingu chemicznego uzależniona jest właśnie od peelingu jaki się używa. Minimalny odstęp między zabiegami wynosi 14 dni.
  to zależy od rodzaju peelingu, który zostanie dopasowany przez kosmetologa do Twojej skóry i Twoich potrzeb. Tego dowiesz się podczas konsultacji. Peelingi chemiczne ZAWSZE wykonuje się w serii, aby zobaczyć rezultaty.
  MIKRODERMABRAZJA
  mikrodermabrazja diamentowa to mechaniczne złuszczanie naskórka, do którego wykorzystuje się głowice pokrytą mikrokryształkami diamentu. W czasie zabiegu płynnymi, posuwistymi ruchami przesuwa się tą głowice po skórze, pod wpływem wytworzonego przez urządzenie podciśnienia głowica zasysa skórę i wykorzystując efekt tarcia złuszcza kolejne jej warstwy
  zabieg wykonuje się raz na zabiegu nie należy wykonywać częściej niż raz na 2-3 tygodnie, gdyż skóra nie zdąży się zregenerować i może dojść do otarć i dużych podrażnień.
  kiedy wykonywana jest w serii i jako element terapii łączonej. Mikrodermabrazja jest doskonałym zabiegiem przygotowującym skórę do innych zabiegów takich jak: prx t33, mezoterapia bezigłowa i mezoterapia mikroigłowa, czy też fala uderzeniowa STORZ.
  twarz po zabiegu może być zaczerwieniona i delikatnie podrażniona, jednak nie wyklucza to powrotu do wykonywania codziennych czynności. W dniu zabiegu należy wstrzymać się od pójścia na basen, siłownię czy saunę, nie zaleca się też nakładania makijażu bezpośrednio po zabiegu.
  zabieg nie jest bolesny. Jest lekko odczuwalny
  tak, jeśli nie planuje zaraz po niej egzotycznych wakacji. Zalecamy stosowanie kremów z filtrem SPF 50 przez cały rok. Jeśli zatem zrobisz zabieg na pewno musisz szczególnie dbać o skórę i to aby nie była mocno nasłoneczniona.
  MASAŻ KOBIDO
  masaż Kobido na jeden z zabiegi, które pokochałyśmy. Jest genialny z wielu powodów. To zupełnie naturalny zabieg oparty na technice japońskiego masażu. Doskonale unosi owal twarzy, efekty po jednym zabiegu przechodzą oczekiwania nasze i pacjentów. Skóra jest napięta, uniesiona, dotleniona, pełna blasku. Ponadto po zabiegu jesteś odprężona, zniwelowane są napięcia mięśniowe, nawet bóle szczęki.
  to zależy w jakim stopniu jest naczynkowa. Ocenimy to w czasie pierwszej konsultacji, ale jeśli problem jest mocno posunięty lepiej zacząć od wyciszenia stanu skóry, a dopiero później przystąpić do masażu.
  dla wszystkich, którzy chcą przekonać się o wielkiej mocy masażu. Seria masaży Kobido pozwala odmłodzić skórę o widoczne kilka lat. Zmarszczki są widocznie zredukowane, skóra napięta, a owal twarzy uniesiony
  już po pierwszym zabiegu. Wiemy, że to brzmi jak nieprawda, ale tak się dzieje. Niemal 100 mieszanych ruchów masażu pozwala na zobaczenie efektów odmłodzenia skóry już po pierwszym zabiegu.
  jest to masaż skupiający się na głębokich warstwach skóry, które są pobudzane przez zróżnicowane natężenie dotyku i nacisku.
  jak najbardziej tak
  tak, jednak nastaw się że po prze sentencje ruchów i płaszczyzn masażu będziesz mieć tłuste włosy od oliwki)
  twarz może być minimalnie zarumieniona i tyle, po za widocznym napięciem skóry, i zniwelowaniu opuchnięć pod oczami… Co w więcej możesz nałożyć makijaż, lub po prostu wrócić do codziennej aktywności. Nastaw się jednak, na to że będziesz mieć tłuste od oliwki włosy)
  TAK oczywiście – to genialny sposób żeby odprężyć się po ciężkim dniu i jeszcze odświeżyć wygląda swojej skóry.
  MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
  zabieg jest odczuwalny, niektórzy mówią, że boli inni niemal zasypiają w trakcie robienia go. Odczuwalność jest bardzo indywidualna. Nakłucia są stosunkowo płytkie, więc jeśli boisz się igieł – spokojnie, to nie jest to samo co pobieranie krwi!!!
  NIE – znieczulenie wpływa na naczynia krwionośne obkurczając je. Nie chcemy tego, dlatego nie znieczulamy przed tym zabiegiem.
  co ok. 4 tygodnie. Nie należy wykonywać go wcześniej – skóra musi mieć czas na regenerację, nie należy tez robić go znacznie później żeby zachować jak największe efekty terapii zabiegowej.
  serię, zawsze serię. W czasie pierwszorazowej konsultacji dokładnie zaplanujesz z kosmetologiem liczbę i odstępy między zabiegami, ale sugerujemy ok 3 do 6 zabiegów.
  TAK – zdecydowanie, to jeden z najlepszych zabiegów na blizny różnego pochodzenia. Często wykonujemy go w terapii łączonej z peelingiem chemicznym lub PRX t33.
  NIE – skóra musi się zagoić. Na co najmniej tydzień po zabiegu należy wstrzymać się z wyjściami na basen czy siłownie)
  dobre pytanie! O pielęgnacji domowej po zabiegu porozmawiamy w gabinecie, dopasujemy odpowiednia dla Ciebie, ale na pewno krem gojący – może być Cicalfate z Avene i krem z filtrem SPF 50!
  MEZOTERAPIA IGŁOWA
  TAK, mezoterapia igłowa to bardzo bezpieczny zabieg. Musi być oczywiście wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę i przy użyciu odpowiednich preparatów. Wkłucia są śródskórne, a zarazem stosunkowo płytkie.

  W gabinetach anpaTu tego typu zabiegi wykonywane są przez lekarzy z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
  mezoterapia igłowa polega na podaniu odpowiednio dobranego preparatu pod skórę, za pomocą igły i strzykawki. W zależności od okolicy zabiegowej i gęstości preparatu podaje się go wykonując odpowiednią liczbę wkłuć metodą na tzw. „kulki”. Oznacza to deponowanie preparatu pod skórą pacjenta. W ciągu kilku godzin preparat rozchodzi się pod skórą.
  podstawową różnicą jest to, że podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej pobudza się i stymuluje do odbudowy włókna kolagenowe oraz elastyny za pomocą bardzo dużej liczby wkłuć, tworząc na powierzchni skóry mikronakłucia. Natomiast mezoterapia igłowa to podanie substancji aktywnej zawartej w koktajlu pod skórę.
  to zależy od tego jaki masz próg bólu. Zabieg jest odczuwalny, jednak zwykle przed nim następuje znieczulenie skóry. Mamy tez swoje autorskie metody na zredukowanie nieprzyjemnych odczuć.
  sam zabieg trwa ok. 20 minut, jednak przed nim zawsze jeszcze jest konsultacja. No i z naszymi lekarzami zawsze chce się zostać dłużej.
  mezoterapię zawsze robi się w serii, częstotliwość zabiegu zależy od rodzaju preparatu i problemu na jaki działamy. Seria to od 3 do 6 zabiegów w odstępach ok 14 dni pomiędzy.
  Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
  Porozmawiajmy!
  Newsletter
  Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

   TOP ZABIEGI
   MENU
   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
   magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram