zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Hej GirlBoss!
Czas czytania: 2 min

Dzień dobry, cześć!

Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że jesteś jedną z nas! KOBIETA-RAKIETA, GirlBoss - wiele nazw, jedna osoba: kobieta, która zarządza. Niezależnie od tego na jakim stanowisku i w jakiej branży, Twoja praca stanowi sporą część Twojego  życia. Duża liczba obowiązków zawodowych potrafi przytłoczyć i zatrzeć granicę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Zdarza się, że ledwo wystarcza Ci czasu i sił na to żeby wziąć kąpiel i położyć się wieczorem do łóżka? Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiemy. Jesteśmy matkami, szefowymi, partnerkami, chcemy się rozwijać, prowadzimy projekty, które nie raz z trudem dowozimy do końca. Jak w tym wszystkim zachować własny work-life balance? Jak żyć tak, aby  zarządzać własnym czasem, w sposób który umożliwia pogodzenie zawodowych ambicji z życiem prywatnym. 

Ustal priorytety, znajdź czas na reset, spotykaj się z bliskimi - zadbaj o ten czas, pielęgnuj swoje zainteresowania, poczuj się dobrze w swoim ciele i zadbaj o nie. 

W realizacji tego ostatniego możemy Ci dobrze pomóc!


WIZYTĘ NAJSZYBCIEJ UMÓWISZ TUTAJ (KLIK)


W gabinetach anpaTu, wiemy jak zająć się kobietą, która ceni swój czas bo wie, że to nieodnawialny zasób... Co to znaczy? Nasze grafiki są elastyczne, dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci indywidualny harmonogram wizyt, który będzie elastycznie odpowiadał Twojemu kalendarzowi. Ale to nie wszystko!

Mamy zestawy zabiegów, które nie wyłączając Cię z codziennych aktywności pozwolą Ci wynieść pielęgnację skóry na najwyższy poziom. Co to oznacza? Poranki bez obrzęków oczu i skrócenie czasu porannego makijażu do minimum! To możesz osiągnąć korzystając z analizy skóry urządzeniem Lumiscan, dzięki któremu perfekcyjnie zdiagnozujemy Twoją skórę i zaplanujemy odpowiednią pielęgnację domową i zabiegi estetyczne. Jesteśmy pionierami w analizie skóry na Śląsku, mamy w tym obszarze największe doświadczenie i wysoką skuteczność diagnostyczną.

Co dalej? Przede wszystkim lista zabiegów bankietowych - co to takiego? To zabiegi kosmetyczne, które możesz zrobić od 12 do 48 godzin przed "ważnym dniem" i mieć pewność, że Twoja skóra będzie wyglądała olśniewająco!

Jakie to zabiegi? 

62% naszych klientek przyznaje, że nie ma czasu na to aby wykonywać czynności auto pielęgnacyjne w domu częściej niż raz na 10 dni! O jakich zabiegach mowa? Automasaż, szczotkowanie ciała na sucho, maski, facetaping i tym podobne. Czy też jesteś w tej grupie? Jeśli tak - nie zadręczaj się! Robisz już wystarczająco dużo. 

Nie szukaj rozwiązań w Internecie - po prostu idź do miejsca, w którym eksperci zajmą się Tobą, Twoją skórą i Twoim psyche z szacunkiem do Twojego czasu i oczekiwań. 

Jeżeli obserwujesz na swojej skórze oznaki upływającego czasu i stylu życia: zmarszczki, przebarwienia, zasinienia pod oczami - czas na zabiegi, które zadziałają mocniej.

Jakie to zabiegi?

Na czele niezawodnych rozwiązań w walce o zdrową i jędrną skórę to:

Rozwiązań dla Twojej skóry będzie wiele: mogą być oparte na naturalnych technologiach, na działaniu zabiegami iniekcyjnymi lub na głębokim masażu jak np. masaż dermoplastyczny czy masaż Kobido. Najważniejsze jednak, aby rozpocząć od dobrej diagnozy, a następnie konsekwentnie realizować plan.

Zatem Kobieto! Do dzieła! Z przyjemnością poznamy Cię osobiście w gabinetach anpaTu. W kameralnej atmosferze skupimy się tylko na Tobie. 

Pozdrawiam Cię, Patrycja z anpaTu!

 


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

 

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram