CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

anpaTu katowice

Hej GirlBoss!

Dzień dobry, cześć!

Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że jesteś jedną z nas! KOBIETA-RAKIETA, GirlBoss – wiele nazw, jedna osoba: kobieta, która zarządza. Niezależnie od tego na jakim stanowisku i w jakiej branży, Twoja praca stanowi sporą część Twojego  życia. Duża liczba obowiązków zawodowych potrafi przytłoczyć i zatrzeć granicę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Zdarza się, że ledwo wystarcza Ci czasu i sił na to żeby wziąć kąpiel i położyć się wieczorem do łóżka? Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiemy. Jesteśmy matkami, szefowymi, partnerkami, chcemy się rozwijać, prowadzimy projekty, które nie raz z trudem dowozimy do końca. Jak w tym wszystkim zachować własny work-life balance? Jak żyć tak, aby  zarządzać własnym czasem, w sposób który umożliwia pogodzenie zawodowych ambicji z życiem prywatnym. 

Ustal priorytety, znajdź czas na reset, spotykaj się z bliskimi – zadbaj o ten czas, pielęgnuj swoje zainteresowania, poczuj się dobrze w swoim ciele i zadbaj o nie. 

W realizacji tego ostatniego możemy Ci dobrze pomóc!


WIZYTĘ NAJSZYBCIEJ UMÓWISZ TUTAJ (KLIK)


W gabinetach anpaTu, wiemy jak zająć się kobietą, która ceni swój czas bo wie, że to nieodnawialny zasób… Co to znaczy? Nasze grafiki są elastyczne, dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci indywidualny harmonogram wizyt, który będzie elastycznie odpowiadał Twojemu kalendarzowi. Ale to nie wszystko!

Mamy zestawy zabiegów, które nie wyłączając Cię z codziennych aktywności pozwolą Ci wynieść pielęgnację skóry na najwyższy poziom. Co to oznacza? Poranki bez obrzęków oczu i skrócenie czasu porannego makijażu do minimum! To możesz osiągnąć korzystając z analizy skóry urządzeniem Lumiscan, dzięki któremu perfekcyjnie zdiagnozujemy Twoją skórę i zaplanujemy odpowiednią pielęgnację domową i zabiegi estetyczne. Jesteśmy pionierami w analizie skóry na Śląsku, mamy w tym obszarze największe doświadczenie i wysoką skuteczność diagnostyczną.

Co dalej? Przede wszystkim lista zabiegów bankietowych – co to takiego? To zabiegi kosmetyczne, które możesz zrobić od 12 do 48 godzin przed „ważnym dniem” i mieć pewność, że Twoja skóra będzie wyglądała olśniewająco!

Jakie to zabiegi? 

62% naszych klientek przyznaje, że nie ma czasu na to aby wykonywać czynności auto pielęgnacyjne w domu częściej niż raz na 10 dni! O jakich zabiegach mowa? Automasaż, szczotkowanie ciała na sucho, maski, facetaping i tym podobne. Czy też jesteś w tej grupie? Jeśli tak – nie zadręczaj się! Robisz już wystarczająco dużo. 

Nie szukaj rozwiązań w Internecie – po prostu idź do miejsca, w którym eksperci zajmą się Tobą, Twoją skórą i Twoim psyche z szacunkiem do Twojego czasu i oczekiwań. 

Jeżeli obserwujesz na swojej skórze oznaki upływającego czasu i stylu życia: zmarszczki, przebarwienia, zasinienia pod oczami – czas na zabiegi, które zadziałają mocniej.

Jakie to zabiegi?

Na czele niezawodnych rozwiązań w walce o zdrową i jędrną skórę to:

Rozwiązań dla Twojej skóry będzie wiele: mogą być oparte na naturalnych technologiach, na działaniu zabiegami iniekcyjnymi lub na głębokim masażu jak np. masaż dermoplastyczny czy masaż Kobido. Najważniejsze jednak, aby rozpocząć od dobrej diagnozy, a następnie konsekwentnie realizować plan.

Zatem Kobieto! Do dzieła! Z przyjemnością poznamy Cię osobiście w gabinetach anpaTu. W kameralnej atmosferze skupimy się tylko na Tobie. 

Pozdrawiam Cię, Patrycja z anpaTu!

 


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

 

Napisz komentarz