CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

icoone katowice

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ I SKORZYSTAJ Z PROGRAMU CIAŁO FIRST MINUTE 3.0 (KLIK)


#wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu icoone katowice

zabieg icoone na ciało = głęboki masaż podciśnieniowy. Usuwa cellulit, ujędrnia skórę, zmniejsza obwody! 

zabieg icoone na twarz = usuwa obrzęki wokół oczu, lifting uje skórę, redukuje zmarszczki, wspomaga proces usuwania drugiego podbródka.

Efekty na ciele jakich możesz się spodziewać po zabiegu?

 • podniesienie pośladków
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • drenaż i redukcja obrzęków
 • poprawa samopoczucia
 • zmniejszenie cm w obwodzie na obszarze zabiegowym
 • wspomaganie procesu odchudzania

zobacz jak robimy icoone w anpaTu:

Zabieg Icoone jest oparty na bazie opatentowanej technologii, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z wieloma mikrootworami, co pozwala na bardzo precyzyjny i dogłębny masaż (nie rozciągając jej tym samym). Rezultatem budowy głowicy, którą kosmetolog Cię masuje i sposobu w jaki wykonuje zabieg jest bardzo dokładny, głęboki i intensywny masaż skóry przy zachowaniu dla niej ogromnego szacunku. Zabieg nie będzie Cię bolał!

Icoone katowice anpatumasaż może zrobić każdy? Co w tym szczególnego? Cóż. I tak i nie.

poniżej możesz przeczytać skąd wzięła się ta technologia i jak to wszystko się zaczęło. Tutaj napiszemy tylko, że tajemnica zabiegu tkwi w specjalnych programach zabiegowych, sposobie wykonywania masażu, parametrach jakie zadaje kosmetolog.

urządzenie to nie wszystko – człowiek, który nim pracuje to większa część sukcesu i efektów zabiegu. Odpowiedni dobór parametrów do zabiegu Icoone to bardzo ważny jego punkt. 

każdy zabieg icoone na ciało wykonuje się w kombinezonie (kupujesz go raz i jest Twoją własnością). Zabiegi na dekolt, biust i twarz wykonuje się na gadką, oczyszczoną skórę.

Icoone vs. Icoone medyczny – dowiedz się, który sprzęt jest lepszy (klik).

Icoone to bardzo dobrze i jedno z niewielu sprzętowych rozwiązań dla kobiet w ciąży!

Jest w pełni bezpieczny zarówno na ciało jak i na twarz, pomaga uporać się z obrzędami nóg i innymi zastojami limfatycznymi np. obrzękami wokół oczu.

ciało
 • ujędrnienie ciała i biustu
 • wymodelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • odchudzenie
 • zmniejszenie obrzęków
 • uwolnienie zatrzymanej wody
twarz
 • redukcja zmarszczek
 • ujędrnienie
 • rozświetlenie
 • natlenienie skóry
#ludzie anpaTu

mistrzem w zabiegu Icoone są: 

Zabiegi icoone – na twarz!

Icoone to genialny zabieg również na twarz! Można nazwać go swojego rodzaju nieinwazyjnym liftingiem twarzy oraz wielu innych części górnych partii ciała: tą techniką można wykonywać zabiegi na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach delikatnych i trudno dostępnych. Efektem zastosowania tej technologii jest wielowymiarowy masaż leczniczy. icoone twarz, Katowice, anpaTu, lifting skóry, odmładzanie, obrzęki oczu

Podczas zabiegu na twarz zmniejsza się zwłóknienie tkanki, a komórki zostają pobudzane do produkcji lipolizy i kolagenu.

Programy drenujące, liftingujące, anty-aging pozwalają na poprawę owalu twarzy, likwidują zmarszczki, tonizują i napinają, pozwalając na bardzo precyzyjną pracę, likwidując np. asymetrie twarzy! Icoone w połączeniu z karboksyterapią jest NIEZAWODNY w odmładzaniu okolicy oczu!

System głowic Robomini i Robomikro umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa zabiegu i możliwościom dostosowania go do każdej okolicy twarzy, zabieg Icoone umożliwia przeprowadzenie bezinwazyjnej i bezbolesnej redukcji zmarszczek wokół oczu, ujędrnienie i podniesienie opadającej powieki oraz poprawienie jakości skóry również w okolicy doliny łez.

icoone twarz, Katowice, anpaTu, lifting skóry, odmładzanie, obrzęki oczuDodatkowo zabieg jest niezwykle skutecznym drenażem tych okolic, a więc zwalcza zastoje limfatyczne pod oczami przywracając twarzy młody, wypoczęty wygląd. Za pomocą urządzenia można również stymulować czerwień wargową wpływając na poprawę jej kolorytu poprzez lepsze ukrwienie i odżywienie tej okolicy. Dzięki zastosowaniu w Icoone technologii Roboderm delikatna, a zarazem skuteczna praca możliwa jest także na skórze naczyniowej wymagającej szczególnej troski oraz delikatności w działaniu. Kaskadowa stymulacja skóry bodźcami, pozwala w efektywny, a jednocześnie nieinwazyjny sposób pracować nad wygładzeniem twarzy i poprawieniem kondycji skóry pobudzając ją do przeprowadzania naturalnych procesów naprawczych.

… co jeszcze na temat Icoone? 

na rynku możesz spotkać się w tej chwili z wieloma urządzeniami, które działają na zasadzie masażu podciśnieniowego/próżniowego – stosujecie różne nazewnictwo i nic w tym złego. Rynek obrodził w rożne rozwiązania, ale jak to wszystko się zaczęło?

historię zapoczątkował mężczyzna i to dzięki nieszczęśliwemu wypadkowi motocyklowemu, któremu uległ. Został po nim poddany długotrwałej rehabilitacji, która polegała na masażu. Spostrzegł wtedy jego zbawienną moc i zrozumiał, że magia jego skuteczności tkwi w sile nacisku masującego i jego umiejętnościach.

icoone katowice - 17

postanowił zunifikować te elementy tak, żeby każdy mógł skorzystać z podobnej jakości masażu. Stworzył urządzenie, które naśladowało ruchy masażysty, ale dawało zawsze taki sam nacisk i technikę masażu. Tak powstał pierwowzór znanej na rynku Endermologii – służył do wspomagania procesu leczenia blizn pooperacyjnych. Szybko jednak zauważono jego zbawienny wpływ na tkankę tłuszczową i cellulit. Dzięki stymulującemu wpływowi masaży na układ żylny i limfatyczny dochodzi do zmniejszenia ilości toksyn w organizmie i wspomagania wymiany komórkowej oraz zmniejszenia „zatrzymywania wody”. W 1986 roku opatentowano technikę Endermologie. Efekty zabiegów są spektakularne, zabieg przynosi wspaniałe rezultaty w ujędrnianiu: wyraźnie wygładza powierzchnię skóry, modeluje i kształtuje sylwetkę oraz wzmacnia tkankę łączną, a co za tym idzie ulega poprawie ogólny stan skóry.

w naszej karierze zawodowej miałyśmy do czynienia zarówno z Endermologie jak i innymi urządzeniami działającymi na tej samej zasadzie. Wybrałyśmy do codziennej pracy urządzenie ICOONE, które powstało jako drugie po Endermologie. historia przypominająca tą z fabryki Twix – z kłótni partnerów powstało nowe dziecko jakim jest ICOONE.

icoone wymaga nieco więcej wiedzy i precyzji osoby wykonującej zabieg. Daje możliwości bardziej personalizowanego zabiegu, dopasowanego do potrzeb skóry i tkanki tłuszczowej konkretnego klienta. Pozwala zmieniać ustawienia, modyfikować je i szyć nowe procedury zabiegowe. Osobiście jesteśmy fankami zabiegu na „ciężkie nogi” (spuchnięte) z wykorzystaniem podobnych głowic <3

zabieg wykonujemy na oryginalnym urządzeniu ICOONE (znajdziesz nas na stronie dystrybutora!)

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #ile zabiegów

  • 1 jeśli chcesz jednorazowo zadziałać na zastoje limfatyczne wokół oczu lub łydek (również w ciąży!)
  • 10 jeśli chcesz zobaczyć pierwsze efekty
  • 15 jeśli zależy Ci na dużych efektach
  • 15 i więcej jeśli jesteś w procesie metamorfozy ciała lub np. po zabiegu liposukcji

  Zastanawiasz się jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Posłuchaj naszej kosmetolog Natalii Stadler, która przygotowała przegląd najpopularniejszych zabiegów na ciało!

  #dlaczego mamy ten zabieg w anpaTu?

  • bo jest genialny
  • bo nie ma do niego żadnych przeciwwskazań
  • bo jest bezpieczny
  • bo jest wszechstronny i daje efekty

  #wskazania

  ciało
  • cellulit
  • niejędrna skóra, wiotka skóra
  • rozstępy
  • za dużo tkanki tłuszczowej
  • obrzęki nóg, spuchnięte nogi
  twarz
  • zmarszczki i bruzdy
  • szara i ziemista skóra
  • zwiotczała skóra
  • drugi podbródek (tkanka tłuszczowa na podbródku)

  #przeciwwskazania

  icoone jest cudowny! Nie ma do niego żadnych przeciwwskazań. Robimy go nawet kobietom, które są w ciąży <3

  #inne nazwy zabiegu

  #endermologie #drenaż #drenaż limfatyczny #masaż #masaż próżniowy #masaż podciśnieniowy #wyszczuplanie #ujędrnianie #odchudzanie #zabieg w ciąży

  #ten zabieg łączymy z

  #cena i obszary

  zabieg icoone na CIAŁO – 1 zabieg | seria 10

  zabieg icoone 2x focus (40 minut)
  1 zabieg icoone: 220zł
  10 zabiegów icoone: 2090zł (kombinezon 50 zł)

  zabieg 3x focus (50 minut)
  1 zabieg icoone: 260zł
  10 zabiegów icoone: 2470zł (kombinezon 50 zł)

  zabieg icoone 4x focus (60 minut)

  1 zabieg: 300zł
  10 zabiegów: 2850zł (kombinezon 50 zł)

  zabieg 5x focus (70 minut)
  1 zabieg: 340zł
  10 zabiegów: 3230(kombinezon 50 zł)

  Zabieg icoone na TWARZ – 1 zabieg | seria 10

  1 zabieg: 200zł
  10 zabiegów: 1900zł

  skrócony zabieg do lipolizy iniekcyjnej – 85zł

  Większa seria zabiegów – indywidualna wycena podczas konsultacji.