CIAŁO LAST MINUTE
sprawdź >>
Menu
Jak zgubić cellulit na udach?
Czas czytania: 4 min

Jak zgubić cellulit na udach?

Cellulit potrafi zepsuć nastrój podczas nawet najlepszych wakacji. Krępujemy się założyć strój kąpielowy, nie chcemy wchodzić do basenu. Założenie krótkiej sukienki to niedoścignione marzenie. Nielubiane przez większość kobiet widoczne zagłębienia m.in. na udach czy pośladkach są wrogiem dbających o siebie kobiet i niektórych mężczyzn. 

Cały ten artykuł będzie poświęcony temu jak pozbyć się cellulitu… ALE! Pamiętaj! Akceptowanie swojego ciała, pozytywne patrzenie na siebie i świadomość swoich doskonałości i niedoskonałości to najważniejsze o co powinnaś zadbać.

Dlatego w anpaTu propagujemy idee akceptacji, aktywności i zdrowego podejścia do życia i siebie. Body positivity to nie jest idea stworzona wyłącznie z myślą o kobietach o nieco większych rozmiarach. Jeśli uważasz, że masz za małe piersi albo zbyt bujne owłosienie, spróbuj spojrzeć na z innej strony. Większość rzeczy, które uznajesz za mankament, jest tak naprawdę stereotypem narzuconym przez media, któremu nie warto się poddawać. 

Nie każdy musi być idealny! A przede wartkim dla każdego ideał może oznaczać coś innego!

——

Jak najszybciej zgubić cellulit?

Jak zgubic cellulit? – Icoone

Niezawodne rozwiązanie od początku istnienia branży Beauty - masaż podciśnieniowy. Urządzenie medyczne Icoone to skuteczne narzędzie do walki z cellulitem. Posiada rolki zawierające mikrootwory stymulujące skórę. Jednocześnie nie podrażnia miejsca zabiegowego i jest bezpieczne dla pacjenta/tki. Kolejną zaletą jest bezbolesność kuracji. Ten głęboki masaż podciśnieniowy może być użyty na różne partie ciała, np. uda, pośladki, podbródek, brzuch, dekolt, piersi czy nawet twarz. Druga (znacząca) połowa sukcesu to doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog z którym spotkasz się w gabinetach anpaTu. W przypadku tego zabiegu bardzo duża część powodzenia terapii zależy od specjalisty: to onodpowiednio dobierze parametry zabiegu i siłę nacisku. Sesje z Icoone wymagają specjalnego białego kombinezonu, który kupujesz podczas pierwszej wizyty. 

Zalecamy od 10 do 20 zabiegów w serii, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Jednorazowa wizyta w naszych gabinetach może wpłynąć przykładowo na niwelowanie zastojów limfatycznych (obrzęków). Jednak aby zyskać bardziej widoczne i długotrwałe rezultaty należy odwiedzać anpaTu systematycznie. To tak jak z ćwiczeniami fitness. Po jednym treningu odczuwamy, że nasze ciało się obudziło i jest gotowe na więcej. Dopiero kilka czy kilkanaście wizyt na siłowni daje gwarancję zadowolenia z postępów pracy z naszym ciałem.

Zabiegowi Icoone często towarzyszy lipoliza iniekcyjna. To wspaniałe połączenie jest idealnym remedium na drugi podbródek, czy nadprogramowe centymetry w okolicach trudno dostępnych np. Dla zabiegu kriolipolizy. Można też oczywiście stosować lipolizę na inne części ciała, ponieważ działamy punktowo. Jest to zaledwie kilka nakłuć, a efekty są zachwycające. Icoone wykonuje się w przerwach pomiędzy lipolizą. Rekomendujemy około 3-4 zabiegi lipolizy w odstępie około 2 tygodni.

Jak zgubić cellulit z nóg? – fala uderzeniowa Storz

Kolejnym ulubionym zabiegiem pacjentów/pacjentek na cellulit jest technologia fali uderzeniowej Storz. To fala akustyczna o ogromnym potencjale, bowiem redukuje nawet cellulit III i IV stopnia, co w praktyce oznacza cellulit bardzo trudny do usunięcia, ponieważ jest on zwłókniały. Z drugiej strony fala Storz może być używana także profilaktycznie, zatem spektrum działania jest szerokie. Nie dość, że rozbija komórki tłuszczowe, potrafi również mobilizować komórki do intensywnej regeneracji i produkcji kolagenu.

Sugerujemy od 6 do 10 zabiegów w zależności od potrzeb i oceny pacjenta/tki podczas konsultacji. Warto wspomnieć, że wykupienie większej liczby zabiegów jest zawsze bardzie optymalne dla pacjenta pod względem finansowym – kwota za całą serię jest wtedy niższa niż za jednostkowe wizyty.

Jak zgubić cellulit na brzuchu? – bandaże Arosha, szczotkowanie, karboksyterapia

W gabinetach anpaTu oferujemy profesjonalne programy zabiegowe, oparte a terapiach łączonych. Uwzględniają zabiegi, które przeplatając się między sobą dają najlepsze efekty w możliwie krótkim czasie. Jednym z takich zabiegów są bandaże Arosha. Dedykowane są nie tylko do walki z cellulitem, ale również do zwalczania obrzęków, zastojów wodnych czy niwelowania wiotkości skóry. Te unikatowe, bawełniane bandaże nasączone są drogocennymi składnikami odżywczymi. Jeśli szukasz metody, która daje natychmiastowe efekty, zastosuj ten zabieg. Przed kuracją nasi specjaliści dokładnie szczotkują ciało pacjenta/tki, co zwiększa ukrwienie, złuszcza naskórek i przygotowuje skórę do absorbcji substancji aktywnych.

Polecamy zastosowanie około 8 zabiegów w serii. Dwie wizyty w tygodniu będą optymalnym wyborem. Zapytaj w anpaTu o specjalną cenę w przypadku zakupu większej ilości zabiegów. 

Chcemy zwrócić waszą uwagę też na zabieg karobksyterapii - o jego skuteczności w walce z cellulitem piszemy w innym artykule (tutaj). Zdecydowane działanie. Karboksyterapia na polepszenie ukrwienia w tkankach ma znaczący wpływ na redukcję cellulitu.

Cellulit – fakty i mity

 1. Rozwiejemy teraz odwieczny problem: cellulit czy cellulitis? Otóż cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Natomiast cellulitis to zmiany chorobowe wynikające ze stanu zapalnego.
 2. Cellulit posiadają tylko osoby otyłe – MIT! Nawet szczupłe osoby mogą cierpieć na tę dolegliwość, wynika to z zatrzymywania się wody w organizmie oraz osłabionego krążenia. 
 3. Kosmetyki pomagają zwalczyć cellulit – PRAWDA! Nigdy w pojedynkę, zawsze w połączeniu z ćwiczeniami i odpowiednio dopasowanymi zabiegami. Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji w gabinetach anpaTu, podczas których pomożemy Ci dopasować odpowiednie produkty do pielęgnacji domowej. 
 4. Kobiety częściej cierpią na cellulit – PRAWDA! Wiąże się to z gospodarką hormonalną i jej regulacją, która w życiu kobiety często poddawana jest próbom i zmianom. 

Podsumowując!

Akceptacja własnego ciała jest podstawowym kluczem do sukcesu. Zarówno w pracy nad poprawą sylwetki jak i stanu psychicznego. 

Na cellulit zawsze najlepiej działają terapie łączone zabiegów kosmetologicznych. 

Każdą współpracę z kosmetologiem należy rozpocząć od kompleksowej konsultacji specjalistycznej. 

jak stracić cellulit na udach, jak szybko zgubic cellulit, jak szybko zgubić cellulit, jak zgubić cellulit na brzuchu, jak zgubić cellulit na udach, jak zgubić cellulit z pośladków, jak zgubić cellulit z ud

Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

przeczytaj również:
28 kwietnia, 2020 | Czas czytania: 3 min
kiedy dieta i trening to wciąż za mało... Czytaj więcej
21 kwietnia, 2022 | Czas czytania: 3 min
Karboksyterapia - ile zabiegów? Czytaj więcej
19 września, 2022 | Czas czytania: 2 min
Czy koniec lata to koniec dbania o ciało? Czytaj więcej
1 2 3 12
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram