CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

czy Karboksyterapia działa

KARBOKSYTERAPIA – czy to bezpieczny zabieg?

 

Uwielbiamy KARBOKSYTERAPIĘ! Przede wszystkim za jest skuteczność i bezpieczeństwo. Nie jest to może najprzyjemniejszy zabieg jak można wykonać w anpaTu, ale na pewno jeden z takich za którego efekty ręczymy!

Często pokazujemy wam jak wygląda sam zabieg karboksyterapii, żeby niejako oswoić Was z tematem igły, którą się wykorzystuje w zabiegu. To właśnie punkt, który niesie za sobą najwięcej kontrowersji. Wciąż część z Was obawia się zabiegów z wykorzystaniem igły (rozumiemy to i dokładnie wiemy dlaczego tak jest…), jednak karboksyterapia to taki zabieg, którego nie należy się bać! Najważniejsze żeby została dobrze wykonana, przed odpowiedniego kosmetologa (dobrze przeszkolonego) i na właściwym sprzęcie!

Przyszedł czas na taki artykuł, po którym zrozumiecie, że zabieg karboksyterapii jest zabiegiem wszechstronnym o ogromnych możliwościach przy jednoczesnym 100% bezpieczeństwie. Zobaczcie sami!

http://youtu.be/PfHrnjpqza4

Medyczny CO2 – nasza karboksyterapia jest certyfikowanym urządzeniem, która do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla. Unikalna sterylność i czystość gazu na poziomie 99,5 %, zapewnia bezpieczeństwo podczas zabiegu. Dodatkowo urządzenie jest zaopatrzone w system dwuetapowego filtrowania CO2 co pozwala na zachowanie najwyższej sterylności podczas aplikacji gazu.

Naturalny – dwutlenek węgla wchodzi w skład naszego organizmu. Jest to gaz naturalnie występujący w naszym krwioobiegu. Dlatego jego wprowadzenie pod skórę nie jest czymś „sztusznym” i „obcym” dla naszego ciała. Dzięki temu inicjuje to naturalne procesy naprawcze, w sposób zupełnie bezinwazyjny i bezpieczny.

System odpowietrzania – ogromnym problemem karboksyterapii było i niestety nadal jest powikłanie w postaci odmy. Najprościej mówiąc zamiast CO2 do skóry wprowadzane jest też powietrze, które znajduje się w przewodach. Konsekwencja tego jest powstanie podskórnego „pęcherza” wypełnionego gazem, który w zależności od dawki wchłaniać się może nawet do tygodnia. Nasza karboksyterapia jest wyposażona w Air Clean System czyli system automatycznego odpowietrzania sprzętu zapewnia gwarancję, że jeśli nawet operator nie wykona odpowietrzenia sam to urządzenie go „nie puści”, tzn. zablokuje podanie CO2 i wyświetli komunikat o konieczności wykonania odpowietrzenia. Odma, która była najcięższym i najmniej przyjemnym powikłaniem po zabiegu karboksyterapii została w ten sposób całkowicie wyeliminowana.

Niskie ryzyko zakażenia – wszędzie tam gdzie do akcji wkracza iniekcja podskórna i igła zawsze niesie to za sobą jakieś niewielkie ryzyko zakażenia takiej „rany”. Przy zabiegu karboksyterapii używamy igieł najmniejszych jakie tylko są dostępne na rynku. Ryzyko jest więc praktycznie równe 0. Dodatkowo dzięki temu samo nakłucie jest praktycznie niewyczuwalne.

Podgrzewany dwutlenek węgla – aparat posiada system DHS- Double Heating System czyli podwójne podgrzewanie gazu. Dzięki temu zabieg karboksyterapii jest mniej bolesny i jeszcze bardziej komfortowy.

Inteligentny panel – pomimo całego doświadczenia specjalisty urządzenie podpowiada miejsce iniekcji dostowowując do niej dawkę gazu, regulując szybkość przepływu i dobierając je względem stopnia zaawansowania problemu. Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa wynika z tego, że karboksyterapia Julie jest aparaturą wyjątkowo intuicyjną dla operatora.

http://youtu.be/Ki1IXINRI1U

Umów się na konsultację i przetestuj karboksyterapię na własnej skórze!

Napisz komentarz