zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Karboksyterapia na brzuch
Czas czytania: 2 min

lChcemy pozbyć się nadwagi i poprawić kształt ciała - tak wygląda nasze dążenie do lepszej sylwetki. Z pomocą przychodzą nam nie tylko zbilansowana dieta i ćwiczenia, chociaż to zawsze powinna być podstawa pracy nad ciałem, ale również zabiegi kosmologii i medycyny estetycznej. Dzisiaj przyjrzymy się zabiegowi karboksyterapii na okolicę brzucha.

Zabieg karboksyterapii został zastosowany pierwszy raz w latach 30. XX wieku. Od tej pory wiele się zmieniło, został on unowocześniony i dostosowany do użytku na wielu różnych płaszczyznach medycyny estetycznej.

Karboksyterapia brzucha

Dlaczego karboksyterapia jest tak skuteczna na redukcję tkanki tłuszczowej brzucha i kiedy osiąga się najlepsze efekty? Niewątpliwie przy TERAPII ŁĄCZONEJ!

Działanie wielopoziomowe na tkankę tłuszczową daje szybsze i wzmocnione efekty. Karboksyterapia także bardzo dobrze radzi sobie z CELLULITEM! Schorzenie ma kilka faz rozwoju i oczywiście najłatwiej leczyć te najmniej zaawansowane. Jeśli Twój cellulit ma postać wgłębień, które widać kiedy ściśniesz fałd skóry. Zaatakuj wroga z kilku frontów: poprawiaj krążenie, a także działaj lipolitycznie. Najlepszym zabiegiem będzie karboksyterapia, która polega na wstrzykiwaniu w tkankę dwutlenku węgla. Gaz silnie rozszerza naczynka, zwiększa dotlenienie tkanek i przywraca komórkom prawidłowy metabolizm.

Karboksyterapia z innymi zabiegami

W gabinetach anpaTu oferujemy program zabiegowy łączący karboksyterapię z bestsellerowym zabiegiem podciśnieniowego masażu próżniowego Icoone. Te dwie niezwykle skuteczne metody modelowania ciała mają razem podwójną siłę. Szczególnie polecamy ją dla kobiet po ciąży, które chcą zredukować także cellulit, ujędrnić ciało.

W trakcie jednej wizyty jesteśmy w stanie połączyć te dwie naturalne metody. Icoone to stymulacja mechaniczna specjalną głowicą. Masujemy tkankę łączną pod ciśnieniem. Następuje redukcja obrzęków i cellulitu poprzez swoisty drenaż. Podczas zabiegu delikatnie zasysa się skórę aby wzmocnić produkcję elastyny i kolagenu.

Natomiast karboksyterapia to podskórne podanie dwutlenku węgla. W rezultacie następują różne reakcje takie jak przebudowa i odmłodzenie skóry poprzez miejscowy rozpad komórek tłuszczowych. Zwiększa się przepływ krwi, tlenu, stymulujemy mikrokrążenie.

Karboksyterapia brzuch - ile zabiegów?

Nasi specjaliści zalecają pakiet 8 do 14 zabiegów karboksyterapii w połączeniu z głowicą Icoone, stymulatorami lub osoczem. Jak można wpłynąć na komórki tłuszczowe i poprawić jędrność stosując stymulatory? Jeśli chcesz aby Twój brzuch stał się bardziej elastyczny, dręczą Cię rozstępy, skóra po ciąży jest wiotka, dużo schudłaś/eś, proponujemy Sunekos. To nowoczesna metoda, preparat podaje się poprzez iniekcję, drogą mezoterapii. Kompleks wyselekcjonowanych aminokwasów w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym pobudzają skórę do intensywnej regeneracji. Następuje aktywacja fibroblastów, dochodzi do biogenezy skóry. Mezoterapia zatem dodatkowo nawilża, odmładza, poprawia elastyczność i gęstość skóry brzucha. Ostrzykiwanie nie powoduje dolegliwości bólowych, dlatego jest to szczególnie polecane rozwiązanie. Dodatkowym atutem jest to, że efekt kuracji utrzymuje się ponad 6 miesięcy.

Karboksyterapia na brzuch – osocze

Proponujemy również zabiegi łączone takie jak karboksyterapia i osocze bogatopłytkowe. Cieszy się ono dużym zainteresowaniem w klinice. Dzięki nim stymulujemy tkanki oraz przywracamy im prawidłową funkcję. Najpierw wprowadzamy dwutlenek węgla, co rozszerza naczynia krwionośne, do tkanki dopływa coraz większa ilość naczyń krwionośnych. Następuje mechanizm angiogenezy. Podobny efekt pobudzenia komórek macierzystych osiąga się po podaniu osocza. Protokoły łączone tych dwóch zabiegów to świetne rozwiązanie ponieważ reakcja tkanek wzmacnia się kilkukrotnie. W anpaTu proponujemy przykładowo raz w tygodniu karboksyterapię przez trzy tygodnie, trzeci zabieg łączymy z osoczem.

Karboksyterapia brzucha – efekty

Zobacz jakie efekty udało nam się uzyskać pracując z pacjentka w kierunku poprawy jędrności skóry:

Artykułu przygotowała Patrycja Kurpik


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

przeczytaj również:
20 stycznia, 2022 | Czas czytania: 3 min
Masaż twarzy - jak go robić żeby przynosił najlepsze efekty? Czytaj więcej
21 marca, 2022 | Czas czytania: 2 min
Kriolipoliza - ile przylozen na brzuch? Czytaj więcej
14 września, 2021 | Czas czytania: 2 min
Po wakacjach dalej chcę być w formie! Czytaj więcej
1 2 3 10
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram