zabiegi maja
sprawdź >>
Kriolipoliza - ile przylozen na brzuch?
Czas czytania: 2 min

Chcesz zawalczyć o lepszą wersję siebie tej wiosny? Masz dosyć niechcianej tkanki tłuszczowej na brzuchu czy udach? Wypróbuj rewolucyjną technologię kriolipolizy Cooltech! Nie warto inwestować w magiczne tabletki odchudzające i sprzęty nie do końca jasnego pochodzenia… wypróbuj czegoś, co daje prawdziwy efekt, poparty badaniami i zdjęciami zadowolonych pacjentów i pacjentek w naszej galerii.

Kriolipoliza -  ile przylozen?

Kriolipoliza to bezbolesna, bezinwazyjna, bezpieczna i skuteczna metoda redukcji tłuszczu skumulowanego w różnych obszarach ciała takich jak:

 • boki ud (bryczesy)
 • wewnętrzna strona ud
 • ramiona
 • boczki
 • plecy
 • kolana
 • obszar pod biustonoszem, pośladkami

Aplikator zimna (głowica emitująca ujemną temperatuje), zasysa fałd skóry z tłuszczem, uprzednio pokrytej specjalną, oryginalną membraną zabiegową. Komórki tłuszczowe są wrażliwe na zimno, pod wpływem niskiej temperatury ulegają stopniowemu rozkładowi i uwolnieniu z organizmu. Przy czym jest to metoda bezpieczna i nie wymaga rekonwalescencji. 

Pewnie zastanawiasz się co oznacza magiczne słowo „przyłożenie” w języku salonów kosmetologicznych. Kriolipoliza - ile przylozen na brzuch? Jeżeli rozważasz zabieg na tę okolicę zabiegową, masz kilka możliwości. Standardowo zabieg składa się z 2 przyłożeń specjalnej głowicy chłodzącej, jedno na lewą stronę, drugie na prawą. Głowice są dwie i działają równocześnie po obu stronach. 

Jeżeli Twój brzuch jest stosunkowo mały, występuje u Ciebie asymetria lub tkanka tłuszczowa zlokalizowana jest tylko u dołu lub w góry brzucha - wtedy możliwe, że zdecydujemy się wykonać tylko jedno przyłożenie głowicy. 

Każde przyłożenie trwa 70 minut. Cena za zabieg jest zależna od indywidualnej wyceny podczas konsultacji, a standardowo wygląda tak: 2 głowice (dwa przyłożenia) 900zł, jedna głowica (jedno przyłożenie) 670zł. 

Kriolipoliza – uda - ile przylozen?

Często pada pytanie: kriolipoliza - ile przyłożeń na uda? Należy wykonać 2 przyłożenia podczas jednego zabiegu, każdy na jedno udo. Optymalny efekt będzie widoczny po ok. 12 tygodniach od momentu wykonania pierwszego zabiegu. Rozbite komórki tłuszczowe potrzebują czasu, aby zostać wydalone z organizmu za sprawą procesów metabolicznych. Warto podkreślić, że kriolipoliza nie jest metodą do walki z otyłością. Polecamy ją dla osób, które mimo aktywnego trybu życia zmagają się z miejscowymi dysproporcjami.

Kriolipoliza – wybierz mądrze

W naszej placówce posiadamy najwyższej klasy sprzęt. Pamiętaj, aby dobrze przemyśleć, gdzie wykonujesz zabieg. Tylko medyczne urządzenie Kriolipoliza Cooltech Cocon Medical gwarantuje bezpieczeństwo i oczekiwany rezultat. Specjalna membrana chroni skórę przed odmrożeniem, a odpowiednio dobrana temperatura gwarantuje spełnienie oczekiwań.

Kiedy widzimy sponsorowane reklamy typu „ Kriolipoliza - Wrocław – gdzie najtańszy zabieg”,” kriolipoliza - ile przyłożeń na brzuch by schudnąć” polecamy zastanowić się nad realnymi skutkami naszych wyborów, ciało mamy tylko jedno! Zawsze powtarzamy, że najważniejsze elementy to wiedza, doświadczenie i profesjonalny kosmetolog, który wytłumaczy każdy aspekt terapii. Nie dajmy się nabrać na szumne hasła promujące niesprawdzone miejsca i sprzęty. 

Jeśli masz wątpliwości lub zastanawiasz się nad czym czy kriolipoliza jest zabiegiem dla Ciebie - umów się na bezpłatną konsultację z naszymi kosmetologami! 


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram