CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

kriolipoliza ile przylozen

Kriolipoliza – ile przylozen na brzuch?

Chcesz zawalczyć o lepszą wersję siebie tej wiosny? Masz dosyć niechcianej tkanki tłuszczowej na brzuchu czy udach? Wypróbuj rewolucyjną technologię kriolipolizy Cooltech! Nie warto inwestować w magiczne tabletki odchudzające i sprzęty nie do końca jasnego pochodzenia… wypróbuj czegoś, co daje prawdziwy efekt, poparty badaniami i zdjęciami zadowolonych pacjentów i pacjentek w naszej galerii.

Kriolipoliza –  ile przylozen?

Kriolipoliza to bezbolesna, bezinwazyjna, bezpieczna i skuteczna metoda redukcji tłuszczu skumulowanego w różnych obszarach ciała takich jak:

  • boki ud (bryczesy)
  • wewnętrzna strona ud
  • ramiona
  • boczki
  • plecy
  • kolana
  • obszar pod biustonoszem, pośladkami

Aplikator zimna (głowica emitująca ujemną temperatuje), zasysa fałd skóry z tłuszczem, uprzednio pokrytej specjalną, oryginalną membraną zabiegową. Komórki tłuszczowe są wrażliwe na zimno, pod wpływem niskiej temperatury ulegają stopniowemu rozkładowi i uwolnieniu z organizmu. Przy czym jest to metoda bezpieczna i nie wymaga rekonwalescencji. 

Pewnie zastanawiasz się co oznacza magiczne słowo „przyłożenie” w języku salonów kosmetologicznych. Kriolipoliza – ile przylozen na brzuch? Jeżeli rozważasz zabieg na tę okolicę zabiegową, masz kilka możliwości. Standardowo zabieg składa się z 2 przyłożeń specjalnej głowicy chłodzącej, jedno na lewą stronę, drugie na prawą. Głowice są dwie i działają równocześnie po obu stronach. 

Jeżeli Twój brzuch jest stosunkowo mały, występuje u Ciebie asymetria lub tkanka tłuszczowa zlokalizowana jest tylko u dołu lub w góry brzucha – wtedy możliwe, że zdecydujemy się wykonać tylko jedno przyłożenie głowicy. 

Każde przyłożenie trwa 70 minut. Cena za zabieg jest zależna od indywidualnej wyceny podczas konsultacji, a standardowo wygląda tak: 2 głowice (dwa przyłożenia) 900zł, jedna głowica (jedno przyłożenie) 670zł. 

Kriolipoliza – uda – ile przylozen?

Często pada pytanie: kriolipoliza – ile przyłożeń na uda? Należy wykonać 2 przyłożenia podczas jednego zabiegu, każdy na jedno udo. Optymalny efekt będzie widoczny po ok. 12 tygodniach od momentu wykonania pierwszego zabiegu. Rozbite komórki tłuszczowe potrzebują czasu, aby zostać wydalone z organizmu za sprawą procesów metabolicznych. Warto podkreślić, że kriolipoliza nie jest metodą do walki z otyłością. Polecamy ją dla osób, które mimo aktywnego trybu życia zmagają się z miejscowymi dysproporcjami.

Kriolipoliza – wybierz mądrze

W naszej placówce posiadamy najwyższej klasy sprzęt. Pamiętaj, aby dobrze przemyśleć, gdzie wykonujesz zabieg. Tylko medyczne urządzenie Kriolipoliza Cooltech Cocon Medical gwarantuje bezpieczeństwo i oczekiwany rezultat. Specjalna membrana chroni skórę przed odmrożeniem, a odpowiednio dobrana temperatura gwarantuje spełnienie oczekiwań.

Kiedy widzimy sponsorowane reklamy typu „ Kriolipoliza – Wrocław – gdzie najtańszy zabieg”,” kriolipoliza – ile przyłożeń na brzuch by schudnąć” polecamy zastanowić się nad realnymi skutkami naszych wyborów, ciało mamy tylko jedno! Zawsze powtarzamy, że najważniejsze elementy to wiedza, doświadczenie i profesjonalny kosmetolog, który wytłumaczy każdy aspekt terapii. Nie dajmy się nabrać na szumne hasła promujące niesprawdzone miejsca i sprzęty. 

Jeśli masz wątpliwości lub zastanawiasz się nad czym czy kriolipoliza jest zabiegiem dla Ciebie – umów się na bezpłatną konsultację z naszymi kosmetologami! 


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

Napisz komentarz