CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

leczenie łysienia

#wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu leczenie łysienia

wypadają Ci włosy? Każdemu z nas wypadają. Codziennie możesz pozbywać się nawet do 100 włosów i to jeszcze nie powód do paniki. Wypada Ci więcej włosów? Wciąż jesteś w większości społeczeństwa. Problem łysienia dotyka większości mężczyzn na różnym etapie życia, ale nie omija również kobiet. To już niemal choroba cywilizacyjna.

w gabinetach anpaTu mamy wiele metod za pomocą których możemy pomóc Ci z tym kłopotliwym problemem. Jednym z nich jest karboksyterapia. To jak wygląda możesz zobaczyć na filmie:

 

wypadania włosów nie należy bagatelizować i najlepiej zgłosić się do specjalisty już w pierwszym momencie kiedy zostaje on zauważony. Tylko to może pozwolić na całkowite, bądź jak największe zahamowanie problemu.

jeżeli więc zauważasz więcej swoich włosów na szczotce, na poduszce, w umywalce i na podłodze – to znak, że dzieje się coś niedobrego.

pierwszym co należy w takiej sytuacji zrobić to udać się do specjalisty. Najczęściej będzie to dermatolog TRYCHOLOG – to dział dermatologii zajmujący się chorobami owłosionej skóry głowy. Są też kosmetolodzy, którzy specjalizują się w trychologii. Specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad, zleci badania, obejrzy skórę i zaleci odpowiednie działania. Często jednym z główny zaleceń będzie OGRANICZENIE STRESU. To on jest jednym z największych wrogów bujnej czupryny. Obok niego pojawiają się problemy hormonalne, genetyka, choroby ogólnoustrojowe.

niezależnie od diagnozy jeżeli widzisz, że tracisz więcej włosów niż zwykle wprowadź do swojego życia kilka dobrych nawyków:

 1. pozbądź się szamponów z chemią (SLS).
 2. regularnie czesz włosy.
 3. masuj i drap skórę głowy (nie tak jakby Cię swędziała, ale tak jakbyś chciał/a ją pobudzić)
 4. nie patyczkuj się z nią! Błędne koło polega na tym, że im bardziej zauważasz, że wypadają Ci włosy tym mniej je dotykasz w obawie przed tym, że wypadnie ich jeszcze więcej. Błąd! Masuj, czesz, stymuluj skórę owłosioną głowy. To zrobi jej dobrze.
 5. zacznij wykonywać zabiegi kosmetyczne i medyczne, które odżywia i zregenerują skórę głowi i dostarczą jej ważnych składników.

nie ma uniwersalnej metody na zahamowanie łysienia. Nasze doświadczenie pokazuje, że jak w wielu problemach najlepsze efekty przynosi terapia łączona. Czyli kilka różnych technologii połączone w walce z jednym kłopotem.

#jakie zabiegi pomagają?

 

umów się na bezpłatną konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

anpatu kosmetologia katowice kosmetyczka katowice

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #ile zabiegów

  seria, zawsze seria zabiegów. Jej liczba zależy od stopnia zaawansowania problemu.

  (ustalimy to w czasie konsultacji w gabinetach)

  #wskazania

  • wypadanie włosów
  • rzadkie włosy
  • łysienie

  #efekty

  • zatrzymanie wypadania włosów
  • odrastanie nowych włosów
  • wzmocnienie włosów

  #ludzie anpaTu

  mistrzami w zabiegach pomagających przy wypadaniu włosów są:

  #inne nazwy zabiegu

  #dr Cyj #zabieg na włosy #łysienie

   

  #cena i obszary

  zabieg 170 – 800
  (w zależności od zastosowanego zabiegu, specjalista wyjaśni Ci wszystko w czasie rozmowy wstępnej)