CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

lipoliza iniekcyjna

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ I SKORZYSTAJ Z PROGRAMU CIAŁO FIRST MINUTE 3.0 (KLIK)


#wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna, mezoterapia lipolityczna, mezoterapia igłowa preparatem do lipolizy – wiele nazw, a zabieg ten sam.

Lipoliza iniekcyjna to metoda nieinwazyjnego modelowanie sylwetki lub sposób na usunięcie drugiego podbródka. Polega na wprowadzeniu za pomocą iniekcji substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Preparat podaje się igłą głęboko, bezpośrednio w tkankę tłuszczową, dzięki temu można go zastosować niemal miejscowo, a efekty widoczne są stosunkowo szybko bo po ok. 10 dniach.

Ten zabieg ZAWSZE wykonujemy w towarzystwie masażu podciśnieniowego Icoone. Dlaczego? Żeby nie doprowadzić do powstawania zrostów i nierówności pod skórą. Żeby efekty były przewidywalne, szybkie i zadawalające. lipoliza iniekcyjna, anpaTu, Katowice, odchudzanie

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu lipolizy iniekcyjnej, nigdy nie decyduj się na niego bez masażu okolicy ostrzykiwanej!!!

Lipolizę iniekcyjną wykonuje się bardzo szybko, kilka nakłuć trwa zaledwie 10 minut. Preparat zabiegowy podaje się w mniejsze powierzchnie ciała. Działa wręcz punktowo, na obszarze kilku centymetrów. Lipolizę można  stosować na całym ciele i na różnych głębokościach.

Ponadto jeżeli nie kwalifikujesz się do zabiegu Kriolipolizy np. z połowu tatuażu miejscu zabiegowym lub uczulenia na zimno, to lipoliza iniekcyjna jest dla Ciebie idealną alternatywą.

#ile zabiegów

Zawsze seria zabiegów, lipolizy połączonej z masażem Icoone.

Najczęściej zalecamy 3 – 4 zabiegi lipolizy w odstępach ok. 14 – 21 dni, a do tego zabiegi Icoone wykonywane podczas przerw między zabiegiem lipolizy.

#wskazania

miejscowo zgromadzona tkanka tłuszczowa na ciele i na twarzy np. redukcja drugiego podbródka

#efekty

#przeciwwskazania

  • ciąża oraz karmienie piersią
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • padaczka oraz choroby wątroby i nerek
  • aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć
  • alergia na składniki preparatu

#ten zabieg łączymy z

#ludzie anpaTu

mistrzem w tym zabiegu jest:

#cena i obszary

1 zabieg usuwania drugiego podbródka (cena uzależniona jest od ilości podanego preparatu, w cenie jest zabieg Icoone – zosmasowanie po zabiegu lipolizy) – 400 – 500zł
1 zabieg na ciało (1ampułka) – 500zł

Większa seria zabiegów – indywidualna wycena podczas konsultacji.