CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Image Alt

ludzie

ludzie - 1

#natalia stadler

przyjacielska atmosfera. Natalia to przyjaciółka Ani, znają się od zawsze!
zapalony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

mistrzyni zabiegów na ciało, rozkochuje się w zabiegach na twarz. Często zapomina, że czas na rozmowę w gabinecie to tylko (aż!) 60 minut. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów, mawia, że najważniejsza w gabinecie jest obustronna szczerość. Często jest powiernikiem sekretów. Kiedy ona mówi, że ten kosmetyk jest Ci potrzebny w domu to znaczy, że tak jest!

#prywatnie

podróżuje, bawi się, korzysta z życia, które kocha. Jest stanowcza i przedsiębiorcza, ale w gruncie rzeczy delikatna z niej dziewczyna.

#ania smolińska

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. Wduecie wizja i realizacja, stoi po tej drugiej stronie. Doświadczony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

pasjonatka zabiegów na ciało. Potrafi zrobić tak jak lubicie – czyli Ty leżysz, a cellulit znika : )
terapie na twarz opracowuje bardzo starannie, a podstawą jej pracy jest diagnoza (dlatego w czasie pierwszej rozmowy w gabinetach, możecie się zasiedzieć). Jej wyjątkowa organizacja pracy i przestrzeni wprowadza spokój i harmonię.

#życiowo

mama Marcela, świetny kierowca, podróżnik i sportowy duch, znajdziecie ją na stoku lub korcie tenisowym. Solidna firma!
ludzie - 3
ludzie - 5

#patrycja kurpik

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, możecie mówić do niej wizja lub szalona wizja. Stoi po obu stornach: absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

#zawodowo

doświadczony manager, wie jak robić żeby było dobrze. Stoi za liczbami, zarządzaniem i wizerunkiem gabinetów. Jeśli nie ma jej na miejscu to pewnie knuje dla was coś nowego… Może się okazać, że spotkacie się z nią w czasie pierwszej rozmowy.

#życiowo

mama Ignacego, uzależniona od wysiłku fizycznego, przerzuca ciężary. Kocha ludzi, spotkacie ją na mieście, na imprezie i tam gdzie jeszcze oni są. Wszystko się da i będzie dobrze. Takie ma podejście od życia.

#sandra ligęziewicz

przyjezdna. Na stałe mieszka we Wrocławiu, Patrycja ściągnęła ją do gabinetów anpaTu, bo nikt nie robi makijażu permanentnego lepiej niż ona! Doświadczony kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

#zawodowo

od 5 lat zajmuje się tylko makijażem permanentnym, chociaż ma gruntowne wykształcenie kosmetologiczne. Jej mistrzostwo polega przede wszystkim na niesamowitym wyczuciu estetycznym. Potrafi dopasować makijaż tak, żeby perfekcyjnie komponował się z urodą kobiety.
kolejna sprawność Sandry to naprawianie #pigmentusterek. Usunie nieudany makijaż permanentny i wykona kolejny – to nie łatwe, ale Sandra gwarantuje swoją jakością powodzenie akcji!

#prywatnie

miłośniczka dobrej kuchni, sama też świetnie gotuje. Kocha muzykę i taniec, jej serce szczególnie zdobywa ostatnio pole dance. Na jej Instagramie zobaczycie co potrafi (wow).
ma wielkie serce, jest ciepła i dobra, ale nie zachodźcie jej za skórę bo zapamięta to na długo.
ludzie - 7
ludzie - 9

#dr darek świdziński

rodzinna atmosfera – dr Darek to tata Ani Smolińskiej. Doświadczony laryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej.

#zawodowo

wielki empata i gaduła (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pierwsza rozmowa i diagnoza to podstawa. Ma bardzo naturalną wizję estetyki. Widzi kobiety oczami mężczyzny dlatego nierzadko nie zaleca wykonania zabiegu, który sobie wymarzysz, a pokazuje, że lepiej zrobić inny. Odważnie i stanowczo pokaże Ci jak wydobyć z Twoich naturalnych predyspozycji to co najlepsze. Praca igłą to jego codzienność. Leczenie bruksizmu i nadpotliwości to jego koniki. Zaopiekuje się Tobą należycie.

#życiowo

pasjonat podróży, częściej spotkasz go w ruchu niż siedzącego. Pogodny duch i człowiek energia. Ma wielkie serce.

#dr beniamin rauch

ludzie - 11