CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

ludzie

#asia bachulska

początkowo niezwiązana z rodziną anpaTu, ale wpasowała się jak w obrazek 🙂
Asia jest pedagogiem i socjologiem w jednej osobie. Człowiek i jego natura nie jest dla niej tajemnicą, a jeśli się staje to za cel stawia sobie jej odkrycie.

#zawodowo

branżę beauty zna nie od dzisiaj. Mija już 7 rok kiedy zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. W niedalekich planach Asia ma rozwijanie się jako pomolog! W gabinetach anpaTu powita was pięknym i potężnym uśmiechem w recepcji. Przez telefon jest w stanie rozchmurzyć nawet największego smutasa w deszczowy dzień. Empatią i energią nie dorównuje jej tu nikt! Mówi o sobie, że jest gadułą i dobrze jej z tym!

#prywatnie

Asia to skrzyżowanie mola książkowego i malarza artysty, tej drugiej pasji jeszcze nam nie ujawniła, ale spodziewamy się czegoś zaskakującego… 😉
asia bachulska anpaTu
Paulina Koloch

#paulina koloch

Paulina dołączyła do naszego zespołu w październiku 2021 roku, stając się tym samym naszym czwartym kosmetologiem (jak cudownie, że rodzina anpaTu się powiększa!). Młoda, energiczna z głową pełną pomysłów. Zaangażowana w swoją pracę na każdym polu, zawsze chętna do pomocy i otwarta na nowe wyzwania. Rozwija dział naturalnych terapii na czele z masażami i bardzo szybko zgłębia tajniki sprzętu hi-tech!

#zawodowo

Paulina jest magistrem kosmetologii po Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Jest miłośniczka zabiegów aparaturowych (ma u nas co robić ;)), a dla kontrastu doskonale odnajduje się w zabiegach relaksacyjnych. Nasi pacjenci mówią, że jej dłonie zostały stworzone do masażu 🙂 Zawód kosmetologa definiuje jako kompleksowe, a jednocześnie wyjątkowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zadbanie nie tylko o jego skórę, ale też (a czasem przede wszystkim) samopoczucie! Często to właśnie stan psychiczny, napięcia, stres i ogólna kondycja psychofizyczna ma największy wpływ na to co widzimy rano w lusterku.

#prywatnie

Paulina to pasjonatka podróży i… korzystania z życia! Jej zdaniem najlepsze i najciekawsze chwile w życiu nigdy nie są zaplanowane, one zawsze zaskakują 🙂
Uwielbia muzykę i taniec, a festiwale to jej drugie imię, jej marzeniem jest stanięcie na scenie muzycznej z konsolą pod pachą.

#natalia stadler

przyjacielska atmosfera. Natalia to przyjaciółka Ani, znają się od zawsze!
zapalony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

mistrzyni zabiegów na ciało, rozkochuje się w zabiegach na twarz. Często zapomina, że czas na rozmowę w gabinecie to tylko (aż!) 60 minut. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów, mawia, że najważniejsza w gabinecie jest obustronna szczerość. Często jest powiernikiem sekretów. Kiedy ona mówi, że ten kosmetyk jest Ci potrzebny w domu to znaczy, że tak jest!

#prywatnie

podróżuje, bawi się, korzysta z życia, które kocha. Jest stanowcza i przedsiębiorcza, ale w gruncie rzeczy delikatna z niej dziewczyna.
natalia Stadler kosmetolog Katowice anpaTu
Anna Smolińska kosmetolog Katowice anpaTu

#ania smolińska

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. Wduecie wizja i realizacja, stoi po tej drugiej stronie. Doświadczony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

pasjonatka zabiegów na ciało. Potrafi zrobić tak jak lubicie – czyli Ty leżysz, a cellulit znika : )
terapie na twarz opracowuje bardzo starannie, a podstawą jej pracy jest diagnoza (dlatego w czasie pierwszej rozmowy w gabinetach, możecie się zasiedzieć). Jej wyjątkowa organizacja pracy i przestrzeni wprowadza spokój i harmonię.

#życiowo

mama Marcela, świetny kierowca, podróżnik i sportowy duch, znajdziecie ją na stoku lub korcie tenisowym. Solidna firma!

#patrycja kurpik

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, możecie mówić do niej wizja lub szalona wizja. Stoi po obu stornach: absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

#zawodowo

doświadczony manager, wie jak robić żeby było dobrze. Stoi za liczbami, zarządzaniem i wizerunkiem gabinetów. Jeśli nie ma jej na miejscu to pewnie knuje dla was coś nowego… Może się okazać, że spotkacie się z nią w czasie pierwszej rozmowy.

#życiowo

mama Ignacego, uzależniona od wysiłku fizycznego, przerzuca ciężary. Kocha ludzi, spotkacie ją na mieście, na imprezie i tam gdzie jeszcze oni są. Wszystko się da i będzie dobrze. Takie ma podejście od życia.
ludzie - 5
Dominika kwaczyk anpaTu kosmetolog katowice

#dominika kociuba

#zawodowo
stawia na rozwój, a w pracę wkłada całe swoje serce. Największą satysfakcję ma z wydobywania kobiecego piękna – zewnętrznego, ale również wewnętrznego, zgodnego z kobiecą naturą, w harmonii i z uśmiechem. Najbardziej interesuje się kosmetykami naturalnymi i naturalnymi formami terapii kosmetologicznych. Rozwija dział naturalnych terapii anpaTu. Dotykiem chce sprawiać, że zapomnisz o problemach i przejdziesz transformację ku lepszemu, szczęśliwemu życiu.
#prywatnie
uśmiechnięta, optymistyczna i rozmowna, na codzień dba o zdrową dietę, a dzień bez warzyw jest dla niej dniem straconym 🙂 uwielbia gotować, ale również piec słodkości (do których ma słabość). Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na świeżym powietrzu – na rowerze, rolkach, ale jazda na nartach to jej konik. Najważniejszą wartością jest dla niej oddana i szczera relacja z rodziną i przyjaciółmi.

#sandra ligęziewicz

przyjezdna. Na stałe mieszka we Wrocławiu, Patrycja ściągnęła ją do gabinetów anpaTu, bo nikt nie robi makijażu permanentnego lepiej niż ona! Doświadczony kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

#zawodowo

od 5 lat zajmuje się tylko makijażem permanentnym, chociaż ma gruntowne wykształcenie kosmetologiczne. Jej mistrzostwo polega przede wszystkim na niesamowitym wyczuciu estetycznym. Potrafi dopasować makijaż tak, żeby perfekcyjnie komponował się z urodą kobiety.
kolejna sprawność Sandry to naprawianie #pigmentusterek. Usunie nieudany makijaż permanentny i wykona kolejny – to nie łatwe, ale Sandra gwarantuje swoją jakością powodzenie akcji!

#prywatnie

miłośniczka dobrej kuchni, sama też świetnie gotuje. Kocha muzykę i taniec, jej serce szczególnie zdobywa ostatnio pole dance. Na jej Instagramie zobaczycie co potrafi (wow).
ma wielkie serce, jest ciepła i dobra, ale nie zachodźcie jej za skórę bo zapamięta to na długo.
ludzie - 8
lekarz medycyny estetycznej Dariusz Świdziński anpaTu Katowice

#dr darek świdziński

rodzinna atmosfera – dr Darek to tata Ani Smolińskiej. Doświadczony laryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej.

#zawodowo

wielki empata i gaduła (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pierwsza rozmowa i diagnoza to podstawa. Ma bardzo naturalną wizję estetyki. Widzi kobiety oczami mężczyzny dlatego nierzadko nie zaleca wykonania zabiegu, który sobie wymarzysz, a pokazuje, że lepiej zrobić inny. Odważnie i stanowczo pokaże Ci jak wydobyć z Twoich naturalnych predyspozycji to co najlepsze. Praca igłą to jego codzienność. Leczenie bruksizmu i nadpotliwości to jego koniki. Zaopiekuje się Tobą należycie.

#życiowo

pasjonat podróży, częściej spotkasz go w ruchu niż siedzącego. Pogodny duch i człowiek energia. Ma wielkie serce.

#dr beniamin rauch

lekarz medycyny estetyczne Katowice beniamin Rauch

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki? masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

umów się przez formularz:

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

    alternatywnie możesz też zadzwonić tel: 32 420 73 73