CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

ludzie

asia bachulska anpaTu

#asia bachulska

początkowo niezwiązana z rodziną anpaTu, ale wpasowała się jak w obrazek 🙂
Asia jest pedagogiem i socjologiem w jednej osobie. Człowiek i jego natura nie jest dla niej tajemnicą, a jeśli się staje to za cel stawia sobie jej odkrycie.

#zawodowo

branżę beauty zna nie od dzisiaj. Mija już 7 rok kiedy zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. W niedalekich planach Asia ma rozwijanie się jako podolog! W gabinetach anpaTu powita was pięknym i potężnym uśmiechem w recepcji. Przez telefon jest w stanie rozchmurzyć nawet największego smutasa w deszczowy dzień. Empatią i energią nie dorównuje jej tu nikt! Mówi o sobie, że jest gadułą i dobrze jej z tym!

#prywatnie

Asia to skrzyżowanie mola książkowego i malarza artysty, tej drugiej pasji jeszcze nam nie ujawniła, ale spodziewamy się czegoś zaskakującego… 😉

#natalia stadler

przyjacielska atmosfera. Natalia to przyjaciółka Ani, znają się od zawsze!
zapalony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

mistrzyni zabiegów na ciało, rozkochuje się w zabiegach na twarz. Często zapomina, że czas na rozmowę w gabinecie to tylko (aż!) 60 minut. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów, mawia, że najważniejsza w gabinecie jest obustronna szczerość. Często jest powiernikiem sekretów. Kiedy ona mówi, że ten kosmetyk jest Ci potrzebny w domu to znaczy, że tak jest!

#prywatnie

podróżuje, bawi się, korzysta z życia, które kocha. Jest stanowcza i przedsiębiorcza, ale w gruncie rzeczy delikatna z niej dziewczyna.
natalia Stadler kosmetolog Katowice anpaTu
Anna Smolińska kosmetolog Katowice anpaTu

#ania smolińska

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. Wduecie wizja i realizacja, stoi po tej drugiej stronie. Doświadczony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

pasjonatka zabiegów na ciało. Potrafi zrobić tak jak lubicie – czyli Ty leżysz, a cellulit znika : )
terapie na twarz opracowuje bardzo starannie, a podstawą jej pracy jest diagnoza (dlatego w czasie pierwszej rozmowy w gabinetach, możecie się zasiedzieć). Jej wyjątkowa organizacja pracy i przestrzeni wprowadza spokój i harmonię.

#życiowo

mama Marcela, świetny kierowca, podróżnik i sportowy duch, znajdziecie ją na stoku lub korcie tenisowym. Solidna firma!

#patrycja kurpik

jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, możecie mówić do niej wizja lub szalona wizja. Stoi po obu stornach: absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

#zawodowo

doświadczony manager, wie jak robić żeby było dobrze. Stoi za liczbami, zarządzaniem i wizerunkiem gabinetów. Jeśli nie ma jej na miejscu to pewnie knuje dla was coś nowego… Może się okazać, że spotkacie się z nią w czasie pierwszej rozmowy.

#życiowo

mama Ignacego, uzależniona od wysiłku fizycznego, przerzuca ciężary. Kocha ludzi, spotkacie ją na mieście, na imprezie i tam gdzie jeszcze oni są. Wszystko się da i będzie dobrze. Takie ma podejście od życia.
ludzie - 4
Dominika kwaczyk anpaTu kosmetolog katowice

#dominika kociuba

#zawodowo
stawia na rozwój, a w pracę wkłada całe swoje serce. Największą satysfakcję ma z wydobywania kobiecego piękna – zewnętrznego, ale również wewnętrznego, zgodnego z kobiecą naturą, w harmonii i z uśmiechem. Najbardziej interesuje się kosmetykami naturalnymi i naturalnymi formami terapii kosmetologicznych. Rozwija dział naturalnych terapii anpaTu. Dotykiem chce sprawiać, że zapomnisz o problemach i przejdziesz transformację ku lepszemu, szczęśliwemu życiu.
#prywatnie
uśmiechnięta, optymistyczna i rozmowna, na codzień dba o zdrową dietę, a dzień bez warzyw jest dla niej dniem straconym 🙂 uwielbia gotować, ale również piec słodkości (do których ma słabość). Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na świeżym powietrzu – na rowerze, rolkach, ale jazda na nartach to jej konik. Najważniejszą wartością jest dla niej oddana i szczera relacja z rodziną i przyjaciółmi.

#dr ola siwek

#zawodowo

Lek.dent. Aleksandra Siwek jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, ukończyła także szereg profesjonalnych szkoleń z tego zakresu w tym z użycia toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego w zabiegach wolumetrycznych twarzy oraz w technikach naturalnego modelowania ust. Wielokrotnie miała okazję pobierać nauki z zastosowania preparatów do mezoterapii oraz stymulacji skóry, dzięki czemu wykorzystuje posiadaną wiedzę w codziennej praktyce.

W swojej pracy kieruje się zabiegami o działaniu przeciwstarzeniowym, dbajacymi o jakość oraz kondycję skóry, a także naturalnymi, nieprzerysowanymi zmianami.
I to ostatnie zdanie urzeka nas najbardziej, a tym samym zapewnia o naturalnych efektach pracy 🥰

#prywatnie

W życiu prywatnym u dr Oli ważną rolę odgrywa pierwiastek artystyczny, który pomaga jej malować obrazy oraz projektować obuwie.
dr ola siwek lekarz medycyny estetycznej katowice anpaTu
lekarz medycyny estetycznej Dariusz Świdziński anpaTu Katowice

#dr darek świdziński

rodzinna atmosfera – dr Darek to tata Ani Smolińskiej. Doświadczony laryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej.

#zawodowo

wielki empata i gaduła (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pierwsza rozmowa i diagnoza to podstawa. Ma bardzo naturalną wizję estetyki. Widzi kobiety oczami mężczyzny dlatego nierzadko nie zaleca wykonania zabiegu, który sobie wymarzysz, a pokazuje, że lepiej zrobić inny. Odważnie i stanowczo pokaże Ci jak wydobyć z Twoich naturalnych predyspozycji to co najlepsze. Praca igłą to jego codzienność. Leczenie bruksizmu i nadpotliwości to jego koniki. Zaopiekuje się Tobą należycie.

#życiowo

pasjonat podróży, częściej spotkasz go w ruchu niż siedzącego. Pogodny duch i człowiek energia. Ma wielkie serce.

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki? masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

umów się przez formularz:

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

    alternatywnie możesz też zadzwonić tel: 32 420 73 73