CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

ludzie

asia bachulska anpaTu

#asia bachulska

Początkowo niezwiązana z rodziną anpaTu, ale wpasowała się jak w obrazek 🙂
Asia jest pedagogiem i socjologiem w jednej osobie. Człowiek i jego natura nie jest dla niej tajemnicą, a jeśli się staje to za cel stawia sobie jej odkrycie.

#zawodowo

Branżę beauty zna nie od dzisiaj. Mija już 9 rok kiedy zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. Od dłuższego czasu Asia rozwija się też jako podolog, więc od 2023 roku zobaczycie ją przede wszystkim w tej właśnie roli! W gabinetach anpaTu początkowo witała Was w recepcji, ale teraz spotkacie ją już tylko w gabinecie – rozwój to podstawa! 🙂 Empatią i energią nie dorównuje jej tu nikt! Mówi o sobie, że jest gadułą i dobrze jej z tym!

#prywatnie

Asia to skrzyżowanie mola książkowego i malarza artysty, tej drugiej pasji jeszcze nam nie ujawniła, ale spodziewamy się czegoś zaskakującego… 😉

#natalia stadler

Przyjacielska atmosfera. Natalia to przyjaciółka Ani, znają się od zawsze!
zapalony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku miesięcy cieszy się swoim synkiem Leonem, ale już od 2023 roku zobaczymy się znów w gabinetach anpaTu.

#zawodowo

Mistrzyni zabiegów na ciało, rozkochuje się w zabiegach na twarz. Często zapomina, że czas na rozmowę w gabinecie to tylko (aż!) 60 minut. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów, mawia, że najważniejsza w gabinecie jest obustronna szczerość. Często jest powiernikiem sekretów. Kiedy ona mówi, że ten kosmetyk jest Ci potrzebny w domu to znaczy, że tak jest!

#prywatnie

Podróżuje, bawi się, korzysta z życia, które kocha. Jest stanowcza i przedsiębiorcza, ale w gruncie rzeczy delikatna z niej dziewczyna.
natalia Stadler kosmetolog Katowice anpaTu
Karolina PErl

#karolina perl

#zawodowo:

Kosmetolog o holistycznym podejściu do pracy nad sylwetką poprzez odpowiednio dobrane zabiegi modelujące, aktywność fizyczną oraz dietę. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, która nieustannie rozszerza swoje kompetencje w zakresie nie tylko kosmetologii, ale i dietetyki. Nie myślcie, że body shaping to jedyne jej zainteresowanie, zadba również o Waszą twarz, która także wymaga specjalnego traktowania. Uwielbia również zwiększać świadomość pacjentek poprzez ich edukację.

#prywatnie:

Miłośniczka aktywności fizycznej w każdej postaci oraz podróży, szczególnie w ciepłe strony ;). Na co dzień zgłębia tajniki suplementacji w kontekście poprawy kondycji skóry, zwiększenia efektywności zabiegów, ale także treningu. Jej potrzeba edukacji i zamiłowanie od pisania na pewno będzie dało się zauważyć już niedługo na naszym blogu.

#ania smolińska

Jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, stoi po tej drugiej stronie. Doświadczony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

Mistrzyni zabiegów na twarz w tym mezoterapii igłowej.Terapie na twarz opracowuje bardzo starannie, a podstawą jej pracy jest diagnoza (dlatego w czasie pierwszej rozmowy w gabinetach, możecie się zasiedzieć). Jej wyjątkowa organizacja pracy i przestrzeni wprowadza spokój i harmonię.

Zabiegi na ciało to jej druga miłość i teraz musi dzielić ja na dwa fronty 😉 Potrafi zrobić tak jak lubicie – czyli Ty leżysz, a cellulit znika : ) Ponadto ma duży dar do prowadzenia szkoleń, więc juz niebawem zobaczycie ją w kolejnej roli!

#życiowo

mama Marcela, świetny kierowca, podróżnik i sportowy duch, znajdziecie ją na stoku lub korcie tenisowym. Solidna firma!
Anna Smolińska kosmetolog Katowice anpaTu
ludzie - 5

#patrycja kurpik

Jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, możecie mówić do niej wizja lub szalona wizja. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

#życiowo

Mama Ignacego, uzależniona od wysiłku fizycznego, przerzuca ciężary. Kocha ludzi, spotkacie ją na mieście, na imprezie i tam gdzie jeszcze oni są. Wszystko się da i będzie dobrze. Takie ma podejście od życia.

#dominika kociuba

#zawodowo
Stawia na rozwój, a w pracę wkłada całe swoje serce. Największą satysfakcję ma z wydobywania kobiecego piękna – zewnętrznego, ale również wewnętrznego, zgodnego z kobiecą naturą, w harmonii i z uśmiechem. Najbardziej interesuje się kosmetykami naturalnymi i naturalnymi formami terapii kosmetologicznych. Rozwija dział naturalnych terapii anpaTu. Dotykiem chce sprawiać, że zapomnisz o problemach i przejdziesz transformację ku lepszemu, szczęśliwemu życiu.
#prywatnie
Uśmiechnięta, optymistyczna i rozmowna, na codzień dba o zdrową dietę, a dzień bez warzyw jest dla niej dniem straconym 🙂 uwielbia gotować, ale również piec słodkości (do których ma słabość). Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na świeżym powietrzu – na rowerze, rolkach, ale jazda na nartach to jej konik. Najważniejszą wartością jest dla niej oddana i szczera relacja z rodziną i przyjaciółmi.
Dominika kwaczyk anpaTu kosmetolog katowice
lekarz medycyny estetycznej Dariusz Świdziński anpaTu Katowice

#dr darek świdziński

Rodzinna atmosfera – dr Darek to tata Ani Smolińskiej. Doświadczony laryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej.

#zawodowo

Wielki empata i gaduła (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pierwsza rozmowa i diagnoza to podstawa. Ma bardzo naturalną wizję estetyki. Widzi kobiety oczami mężczyzny dlatego nierzadko nie zaleca wykonania zabiegu, który sobie wymarzysz, a pokazuje, że lepiej zrobić inny. Odważnie i stanowczo pokaże Ci jak wydobyć z Twoich naturalnych predyspozycji to co najlepsze. Praca igłą to jego codzienność. Leczenie bruksizmu i nadpotliwości to jego koniki. Zaopiekuje się Tobą należycie.

#życiowo

Pasjonat podróży, częściej spotkasz go w ruchu niż siedzącego. Pogodny duch i człowiek energia. Ma wielkie serce.

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki? masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

umów się przez formularz:

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

    alternatywnie możesz też zadzwonić tel: 32 420 73 73