zabiegi kwietnia
sprawdź >>
nasi ludzie
Znajdziesz u nas kosmetologów, kosmetyczki, lekarzy, pasjonatów swojej pracy.

Stworzyłyśmy miejsce, w którym poczujesz się jak u swoich ludzi. Mamy dla Ciebie czas i chcemy żebyś ty miała go dla siebie jak najwięcej.
#natalia stadler
Przyjacielska atmosfera. Natalia to przyjaciółka Ani, znają się od zawsze!
zapalony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku miesięcy cieszy się swoim synkiem Leonem, ale już od 2023 roku zobaczymy się znów w gabinetach anpaTu.

#zawodowo

Mistrzyni zabiegów na ciało, rozkochuje się w zabiegach na twarz. Często zapomina, że czas na rozmowę w gabinecie to tylko (aż!) 60 minut. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów, mawia, że najważniejsza w gabinecie jest obustronna szczerość. Często jest powiernikiem sekretów. Kiedy ona mówi, że ten kosmetyk jest Ci potrzebny w domu to znaczy, że tak jest!

#prywatnie

Podróżuje, bawi się, korzysta z życia, które kocha. Jest stanowcza i przedsiębiorcza, ale w gruncie rzeczy delikatna z niej dziewczyna.
#karolina perl
#zawodowo

Kosmetolog o holistycznym podejściu do pracy nad sylwetką poprzez odpowiednio dobrane zabiegi modelujące, aktywność fizyczną oraz dietę. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, która nieustannie rozszerza swoje kompetencje w zakresie nie tylko kosmetologii, ale i dietetyki. Nie myślcie, że body shaping to jedyne jej zainteresowanie, zadba również o Waszą twarz, która także wymaga specjalnego traktowania. Uwielbia również zwiększać świadomość pacjentek poprzez ich edukację.

#prywatnie

Miłośniczka aktywności fizycznej w każdej postaci oraz podróży, szczególnie w ciepłe strony ;). Na co dzień zgłębia tajniki suplementacji w kontekście poprawy kondycji skóry, zwiększenia efektywności zabiegów, ale także treningu. Jej potrzeba edukacji i zamiłowanie od pisania na pewno będzie dało się zauważyć już niedługo na naszym blogu.
#ania smolińska
Jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, stoi po tej drugiej stronie. Doświadczony kosmetolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

#zawodowo

Mistrzyni zabiegów na twarz w tym mezoterapii igłowej.Terapie na twarz opracowuje bardzo starannie, a podstawą jej pracy jest diagnoza (dlatego w czasie pierwszej rozmowy w gabinetach, możecie się zasiedzieć). Jej wyjątkowa organizacja pracy i przestrzeni wprowadza spokój i harmonię.

Zabiegi na ciało to jej druga miłość i teraz musi dzielić ja na dwa fronty 😉 Potrafi zrobić tak jak lubicie – czyli Ty leżysz, a cellulit znika : ) Ponadto ma duży dar do prowadzenia szkoleń, więc juz niebawem zobaczycie ją w kolejnej roli!

#prywatnie

mama Marcela, świetny kierowca, podróżnik i sportowy duch, znajdziecie ją na stoku lub korcie tenisowym. Solidna firma!
#patrycja kurpik
Jedna z dwóch założycielek gabinetów anpaTu. W duecie wizja i realizacja, możecie mówić do niej wizja lub szalona wizja. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

#zawodowo
Liczy się dlaniej zaangażowanie i dązenie do wspólnie wynzaczonego celu. Nie ma rzeczy nie możliwych, nawet jeśli na początku tak wyglądają. Związana z branżą beauty od ponad 10 lat, szczególnie ważne są dla niej jakość obsługi klienta i bezpieczeństwo.


#prywatnie

Mama Ignacego, uzależniona od wysiłku fizycznego, przerzuca ciężary. Kocha ludzi, spotkacie ją na mieście, na imprezie i tam gdzie jeszcze oni są. Wszystko się da i będzie dobrze. Takie ma podejście od życia.
#karolina piedo

#zawodowo

Karolina jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie dalej kształci się na studiach magisterskich. Jej pasją jest kosmetologia pielęgnacyjna i tę strefę nieustannie doskonali. Najbardziej interesują ją zabiegi i pielęgnacja anti-aging, a także przywracanie skórze młodego wyglądu niezależnie od wieku. Specjalizuje się również w zabiegach oprawy oka, makijażu, manicure oraz pedicure. W makijażu i stylizacji paznokci uwielbia naturalność i klasykę.

#prywatnie
Zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji, przy czym jest opanowana. Po trudach tygodnia najbardziej lubi wyciszyć się w rodzinnym domu w ogrodzie ze swoim psem. Przyjemność sprawia jej gotowanie, a także (uwaga) sprzątanie, ponieważ jest pedantką... ;)
#ola bogacz
#zawodowo

Z zawodu fryzjer, jednak ma doświadczenie na wielu polach, od marketingu przez bycie kierownikiem sali i barmanką, aż po pracę w administracji. Ola powita Was w naszej recepcji z wielkim uśmiechem i nieustanną pogodą ducha. 

#prywatnie

Uwielbia taniec i sport. Łączy te dwie pasje szalejąc już niemal wyczynowo na zajęciach z  poledance i exoticdance. Ma potężne zamiłowanie do książek szczególnie tych o tematyce fantasy i uwaga... jest uzależniona od tatuaży (na sobie oczywiście) ;) Wrażliwa na cierpienie innych, wielokrotna wolontariuszka dla WWF, organizatorka Szlachetnej paczki wśród znajomych i rodziny, coroczna uczestniczka WOŚPu). Jednym słowem dusza człowiek
#dr paula kozak
#zawodowo

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Aktualnie w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii. 👩‍⚕️

Aktywnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.
Zawsze z uśmiechem i zrozumieniem podchodzi do potrzeb Pacjentów.
W estetyce ceni sobie podkreślenie naturalnego piękna, bez nadmiernego przerysowania rysów twarzy.

#prywatnie

Prywatnie miłośniczka roślin, podróży i dobrego jedzenia. Uwielbia tworzyć przytulne wnętrza oraz atmosferę do spędzania czasu z bliskimi.
#dr darek świdziński
Rodzinna atmosfera – dr Darek to tata Ani Smolińskiej. Doświadczony laryngolog, chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej.

#zawodowo

Wielki empata i gaduła (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pierwsza rozmowa i diagnoza to podstawa. Ma bardzo naturalną wizję estetyki. Widzi kobiety oczami mężczyzny dlatego nierzadko nie zaleca wykonania zabiegu, który sobie wymarzysz, a pokazuje, że lepiej zrobić inny. Odważnie i stanowczo pokaże Ci jak wydobyć z Twoich naturalnych predyspozycji to co najlepsze. Praca igłą to jego codzienność. Leczenie bruksizmu i nadpotliwości to jego koniki. Zaopiekuje się Tobą należycie.

#prywatnie

Pasjonat podróży, częściej spotkasz go w ruchu niż siedzącego. Pogodny duch i człowiek energia. Ma wielkie serce.
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram