CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

makijaż permanentny

#efekty pracy Sandry

#wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu makijaż permanentny

makijaż permanentny zasługuje na szczególne miejsce w gabinetach anpaTu. Dlaczego? Bo wykonuje go specjalna osoba. Mistrzyni w tym co robi, artystka pigmentacji, wspaniała osoba i dobry człowiek – Sandra Ligięziewicz <3

przyjeżdża do nas z Wrocławia, tam na co dzień obdarowuje swoich klientów nowymi brwiami i podkreślonymi ustami. Makijażem permanentnym zajmuje się od 5 lat, a jej prace wyglądają jakby urodziła się po to żeby to robić.

o samym makijażu permanentnym w internecie zostało powiedziane chyba już wszystko. Podsumujmy te najważniejsze informacje.

 • makijaż permanentny polega  na  wprowadzeniu  pod  skórę  pigmentów (barwników), które implementuje się do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka (ok. 0,3-0,5 mm), czyli  płycej  niż  w  przypadku  tradycyjnego  tatuażu.  Barwnik  wprowadza  się  pod  skórę cieniutką,  jednorazową igłą. Mikropigmentacja, którą wykonuje się w gabinetach anpaTu różni się od tej, która modna była kilka czy kilkanaście lat temu – nie robimy tatuaży. Podkreślamy naturalny wygląd.

ETAP 1: rozmowa w gabinetach anpaTu

w czasie pierwszego spotkania z Sandrą, poza wykluczeniem przeciwwskazań do zabiegu i określeniem Twoich oczekiwań, najważniejszy jest rysunek wstępny. Na czy to polega? Chodzi o to żebyś przed zabiegiem widziała jak będziesz wyglądać po nim. Ponadto Sandra określa kształt brwi, kreski czy ust i pokazuje Ci kolor jakim będzie wykonywać zabieg.

ETAP 2: zabieg

pigment do skóry wprowadza się w kilku warstwach. Technika, którą pracuje Sandra nie wymaga znieczulenia przed pierwszą warstwą (mimo tego zabieg jest bezbolesny – czujesz tylko delikatne drapanie). Przed kolejnymi przejściami nakłada się znieczulenie i pracuje dalej.

zabieg trwa około 1 do 2 godzin i w całości nie sprawa Ci bólu, jedynie niewielki dyskomfort.

bezpośrednio po zabiegu obszar na którym był wykonywany puchnie – to naturalne po jego nakłuwaniu. Obrzęk schodzi w ciągu najbliższych kilkunastu godzin, czasem utrzymuje się do 2 dni.

ETAP 3: korekta

po zabiegu skóra zacznie się złuszczać – nie wolno Ci zdrapywać strupków. Po tym jak obszar zabiegowy całkowicie się zagoi po ok. 4 tygodniach zapraszamy Cię na ponowne spotkanie, w czasie którego Sandra wykonuje korektę makijażu. Po co? Jej celem jest „dopigmentowanie” ewentualnych ubytków, które pozostały po procesie złuszczania po pierwszym zabiegu. Dzięki niej  uzyskuje się bardziej dokładny i naturalny efekt makijażu permanentnego i można też ostatecznie skorygować kształt.

 

korekta trwa ok 45 minut i jest wliczona w cenę pierwszego zabiegu – nie płacisz za nią.

… a nawet więcej

efekty zabiegu i to jak długo się utrzymują to bardzo indywidualna kwestia. Zabieg ma wyglądać jak najbardziej naturalnie, dlatego pigment podawany jest pytko pod skórę. Powtórzyć możesz go za rok, czasem dwa, są też Panie, które wracają po 3 latach.

jeżeli nie przyjdziesz na korektę w wyznaczonym terminie, możesz skorzystać z niej jeszcze raz – masz na to maksymalnie dwa miesiące. Jeżeli nie skorzystasz z niej w tym czasie będziesz musiała za nią dodatkowo zapłacić. Po takim czasie to jak robienie kolejnego makijażu, a nie korekty.

co jeśli już nigdy nie będziesz chciała powtarzać zabiegu? Też ok – poczekasz, aż pigment „wyjdzie” spod skóry. Będziesz musiała go zamalowywać kredką lub pomadką, ale to nie sprawi Ci większego kłopotu.

żle wykonany makijaż permanentny to zmora, masakra, płacz i zgrzytanie zębów. Za głęboko, zły kolor, tatuaż na twarzy. Jak się przed tym obronić? Sprawdź prace osoby, do której się wybierasz. Bądź uważna w czasie konsultacji – pytaj, oglądaj. Zobacz jak wygląda kosmetolog, który będzie wykonywa makijaż – jakie ma brwi, makijaż, jaką posługuje się estetyką. 

co jeśli coś pójdzie nie tak? Jak usunąć makijaż permanentny? Poświęcimy temu osobny dział. Wiemy jak to robić, chociaż chciałybyśmy robić tego jak najmniej. Zajrzyj do naszego centrum #pigmmentusterek

 

umów się na bezpłatną konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

anpatu kosmetologia katowice kosmetyczka katowice

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #ile zabiegów

  1 zabieg + korekta po miesiącu (wliczona w cenę zabiegu)

  #dlaczego mamy ten zabieg w anpaTu?

  • bo wykonuje go mistrzyni Sandra Ligęziewicz
  • bo wykonywany przez nią – jest bezpieczny
  • bo ułatwia życie (szczególnie szybkie poranki;))

  #efekty

  • podkreślone brwi
  • podkreślone oko
  • podkreślone usta

  #nie możesz mieć tego zabiegu

  porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach.

  #inne nazwy zabiegu

  #mikropigmentacja #permanentny #permanentny #makijaż 

  #ludzie anpaTu

  mistrzem w tym zabiegu jest:

  #Sandra Ligęziewicz

  #czas

  90-120 minut

  #cena i obszary

  indywidualna konsultacja z linergistką, połączona z wykonaniem rysunku wstępnego i geometrii brwi – 70zł (koszt konsultacji będzie odjęty od ceny zabiegu, który zostanie wykonany maksymalnie w ciągu 2 miesięcy).

  brwi ombre – 1100zł
  usta (kontur i wypełnienie) – 1200zł
  kreska na powiece – 1000zł

  korekta makijażu do roku po pierwszym zabiegu -20%

  korekta makijażu do 2 miesięcy – w cenie pierwszego zabiegu!

  #czas

  90-120 minut