CIAŁO LAST MINUTE
sprawdź >>
Menu
mezoterapia igłowa - co to?
Czas czytania: 2 min

mezoterapia igłowa - co to?

Mezoterapia iglowa - co to jest? Termin znany w środowisku kosmetologii, gdyż jest to skuteczna i bezpieczna procedura zachowania świeżego i młodego wyglądu. Bardzo popularna jeśli chodzi o twarz, skórę głowy, dłonie czy szyję. Niektórzy nie wiedzą jednak, że mezoterapię można stosować na całe ciało. Pierwszy zabieg mezoterapii został przeprowadzony już w 1952 roku przez francuskiego dr Michaela Pistora. Od tej pory metoda jest ciągle udoskonalana. W Polsce pierwszy zabieg został wykonany przez prekursorkę medycyny estetycznej dr Izabelę Tilszer. To jeden z najczęściej wybieranych zabiegów w zakresie medycyny estetycznej w gabinetach anpaTu.

mezoterapia igłowa co to jest, 

co to jest mezoterapia iglowa

co to mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa gdzie w krakowie

mezoterapia iglowa co to

mezoterapia igłowa co to

Co to jest mezoterapia igłowa? Mezoterapia igłowa - na co?

Mezoterapia igłowa to dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry poprzez iniekcję różnych substancji, w zależności od potrzeb. W gabinetach anpaTu stosujemy poniższe warianty: 

Kolagen Linerase, Profhilo, Sunekos 200, Sunekos 1200 Stymulatory tkankowe - nagrodzone złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę. Skutecznie remodelują skórę, stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki nim odzyskujemy dawne właściwości skóry takie jak sprężystość i jędrność.
Osocze bogatopłytkowe To odżywczo stymulująca bomba pochodząca z naszej krwi. Substancja ta stymuluje komórki skóry, korzystnie wpływa na krążenie. Osocze coraz częściej używa się aby zapobiec łysieniu. Oprócz właściwości anti-aging, można też leczyć nim uszkodzenia stawów czy ścięgien.
Neauvia Hydro Delux To wysokie stężenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, aminokwasów i hydroksyapatyt. Tak unikalne połączenie substancji gwarantuje biorewitalizację, nawilża, spłyca zmarszczki. Zmęczona zszarzała skóra odzyska dawną świeżość i blask.
Stretch Care Pochodzi z francuskiego laboratorium RevitaCare. Naukowcy opatentowali połączenie kwasu hialuronowego, kompleksu antyoksydantów DMAE oraz witaminy B5. Ta formuła rewelacyjnie napina owal twarzy, wpływa na przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Coraz więcej pań stosuje StretchCare na biust, gdzie często skóra wiotczeje i traci na jędrności.
Cytocare Medyczny koktail odmładzająco wygładzający. 55 aktywnych składników takich jak minerały, aminokwasy, witaminy i kwas hialuronowy. Ten preparat nawadnia skórę, odżywia i zapobiega pierwszym zmarszczkom. Nie służy tylko do profilaktyki, kondycjonuje też skórę z widocznymi oznakami dojrzałości.

Mezoterapia iglowa – gdzie ją wykonać?

Odwieczne pytanie czy ten zabieg wykonywać u lekarza czy kosmetologa… W gabinetach anpaTu mezoterapię igłową w tej chwili wykonują lekarze zajmujący się medycyną estetyczną: dr Ola Siwek oraz dr Dariusz Świdziński. Co do zasady w branży nie ma jasnego podziału i prawa, które wskazuje, że kosmetolodzy nie mogą tego zabiegu wykonywać. To co jest kluczowe to świadomość, doświadczenie, i wyobraźnia specjalisty, który zabiegi wykonuje. Nasi zabiegowych mają duże doświadczenie w prowadzeniu zabiegów, wykonują je od lat i stale podnoszą swoje kwalifikacje żeby jeszcze lepiej pomagać swoim pacjentom. 

Lepiej tanio czy dobrze?

Kolejne pytanie, które warto sobie postawić przed robieniem jakiegokolwiek zabiegu medycyny estetycznej czy kosmetologii. Nie raz już pisałyśmy z czego wynikają ceny zabiegów - koszt samego preparatu to (nie mała) lecz wciąż tylko składowa ceny, jedna z WIELU!

Jeśli trafiasz do gabinetu czy kliniki gdzie zabiegi wykonuje się: szybko, bez znieczulenia, bez porządnego wywiadu/konsultacji pierwszorazowej to możesz spodziewać się, że cena będzie znacznie niższa niż na przykład u nas. 

Wiedza i doświadczenie zabiegowca to najważniejszy i kluczowy składnik powodzenia zabiegu! Jeśli trafisz do lekarza czy kosmetologa, który stale się dokształca, korzysta ze szkoleń, kursów, uczestniczy w konferencjach, a później wykorzytasuję tę wiedzę w praktyce na swoich pacjentach to musisz oczekiwać i rozumieć, że cena usług u tego specjalisty będzie adekwatna do jego kompetencji. 


Konsultacje w anpaTu, najszybciej umówisz tutaj.


Poznaj naszych specjalistów:

przeczytaj również:
18 maja, 2022 | Czas czytania: 3 min
Jak działają wypełniacze? Czytaj więcej
23 kwietnia, 2020 | Czas czytania: 4 min
lepiej zabieg czy krem? Czytaj więcej
23 marca, 2021 | Czas czytania: 3 min
PRX-T33 Biorewitalizacja skóry bez igieł! Czytaj więcej
1 2 3 21
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram