#wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu modelowanie ust
Pełne, jędrne, nawilżone i wydatne usta – to marzenie wielu kobiet. Nie wszyscy wiedzą, że okolica ust starzeje się tak samo jak pozostałe części naszej skóry. Z wiekiem skóra w okolicy warg wiotczeje, dając efekt zanikającej czerwieni ust, a one same tracą swoją objętość i nawilżenie.
Jaki zatem powinien być cel zabiegu modelowania ust? Nie tylko powiększenie, ale też, a może przede wszystkim nadanie im odpowiednich proporcji, w stosunku do reszty twarzy i wyrównanie widocznych asymetrii (jeżeli takie występują).
W gabinetach anpaTu przede wszystkim kierujemy się zasadą naturalnych efektów. Każdy zabieg jest poprzedzony wnikliwą konsultacją z lekarzem zajmującym się medycyna estetyczną, w przypadku modelowania ust z dr Olą Siwek.
- dr ola swiek
Kwas hialuronowy (HA) to produkt naturalny, który każdy z nas ma w organizmie. Jest to polisacharyd, czyli rodzaj cukru, o bardzo dużej cząsteczce. Człowiek ma przeciętnie około 15g kwasu hialuronowego, z czego połowa zlokalizowana jest w skórze. HA jest wytwarzany głęboko w skórze właściwej, przez fibroblasty. W skórze jego najważniejszą rolą jest utrzymywanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. Niestety, wraz z wiekiem ilość kwasu stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, a policzki i usta tracą swoją objętość.
Nie tyko nawilżanie zawdzięczamy kwasowi hialuronowemu, również działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, a także wspomaganie procesu gojenia i regeneracji.
W medycynie estetycznej nie stosujemy czystego kwasu hialuronowego, tylko preparaty, w których na 1 gram preparatu przypada 20 miligramów HA, czyli 2%. Pozostała część to sól fizjologiczna i substancje pomocnicze, m.in. stabilizatory i środki do sieciowania. Sieciowanie, które zagęszcza HA, czyli łączy jego cząsteczki w większe konglomeraty, jest potrzebne, aby preparat kwasu hialuronowego był bardziej trwały. W wyniku sieciowana powstają preparaty kwasu hialuronowego o różnej gęstości. Od stopnia sieciowania zależy jak długo kwas będzie się utrzymywał. Im będzie bardziej zbity (im będzie twardszy i gęstszy) tym wolniej będzie się rozpuszczał, czyli tym dłużej się utrzyma w tkance.
- powiększyć usta
- wyrównać asymetrię
- wywinąć usta
- odtworzyć granicę pomiędzy czerwienią a skórą
- przywrócić odpowiednie proporcje wargom
- unieść kąciki ust
Procedura zabiegowa w anpaTu określa jasną zasadę – lepiej częściej, a mniej! To oznacza, że podczas pierwszego zabiegu możemy podać mniejszą ilośc preparatu po to, aby spotkać się za dwa zgodnie na tzw. korekcie i uzupełnić (w cenie pierwszego zabiegu) usta pozostałym kwasem hialuronowym.
umów się na bezpłatną konsultacje!
chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?
masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
- Ciążę i okres karmienia piersią;
- Indywidualne uczulenia na którykolwiek ze składników wybranego preparatu;
- Trwające choroby autoimmunologiczne;
- Silne zapalenie skóry twarzy;
- Opryszczkę;
- Cukrzycę;
- Stan zapalny w organizmie;
- Zażywanie steroidów.
#ludzie anpaTu
mistrzem w tym zabiegu jest:
- dr ola swiek
#ten zabieg łączymy z
#cena i obszary
1100 zł