CIAŁO LAST MINUTE
sprawdź >>
Menu
Nieinwazyjny ligting twarzy – czy to w ogóle możliwe?
Czas czytania: 3 min

Unoszenie owalu twarzy czyli praca z tzw. "chomikami". Masz wrażenie, że kształt Twojej twarzy nie jest już tak atrakcyjny, jak kiedyś? Niestety zmiany tego typu są charakterystyczne dla upływających lat. Warto jednak zaznaczyć, że jest na nie sposób!! A właściwie istnieje ich przynajmniej kilka! Szczególnie dobre efekty przynoszą kiedy wykonywane są w terapii łączonej.

Jak podnieść owal twarzy, by cieszyć się jej doskonałym kształtem pomimo upływu lat? Poznaj naszą autorską terapię łączoną, która szybko i skutecznie poradzi sobie z jej modelowaniem.

Zgodnie z modelem „trójkąta młodości” piękna i młoda twarz charakteryzuje się wyraźnie zarysowanymi wypukłościami policzków oraz dobrze zaznaczoną linią żuchwy i podbródka. Taki kształt porównywany jest do trójkąta odwróconego wierzchołkiem do dołu i należy do typowych cech urody osób młodych. Pod wpływem upływu czasu włókna kolagenowe znajdujące się w naszej skórze tracą elastyczność i rozciągają się, kompartmenty tłuszczowe ulegają zmniejszeniu. Skutki tego procesu widoczne są w postaci zwiotczeń, opadających kącików ust, tzw. chomików czy drugiego podbródka. Kształt trójkąta radykalnie zmienia się pod wpływem grawitacji.

Poznajcie trzech bohaterów, dzięki odpowiedniego połączenia są w stanie zdziałać bardzo dużo w temacie unoszenia owalu!

Icoone na twarz, być może już mieliście_miałyście z nim do czynienia podczas zabiegów na ciało. Ta technologia skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową i cellulitem, ale również sprosta wyzwaniu podniesienia owalu twarzy, intensywnego drenażu twarzy i szyi czy spłycenia zmarszczek mimicznych.

A jak to w ogóle możliwe? Oprócz dużych i masywnych głowic do rozmasowywania pośladków, ud i brzuchów, Icoone proponuje mini i mikrogłowice. Działanie na twarzy jest analogiczne do tego na ciele. Czyli nadal mamy do czynienia z multimikromasażem – skomplikowane? Ani trochę! Rolki zasysają fałd skóry, dogłębnie go masując i stymulując do syntezy kluczowych składowych pięknej i młodej skóry – kolagenu i elastyny. Masaż twarzy Icoone pobudza mikrocyrkulację krwi, co dotlenia i odżywia keratynocyty (komórki występujące w skórze).

Jak zostaje osiągnięty efekt liftingu twarzy? Dzięki temu, że skóra jest lepiej odżywiona, zaczynają w niej zachodzić procesy naprawcze, ujędrnia się i ujednolica, wyrównuje się jej koloryt. Sam masaż jest czynnikiem działającym liftingująco – redukuje tak zwane „chomiki”, unosi owal twarzy. Jednak nie zawsze manualnie da się go tak perfekcyjnie zrobić, jak robi to urządzenie Icoone. Mikrogłowice służą do masażu najtrudniej dostępnych miejsc – powieki górnej oraz ust. Obszar oka jest najbardziej rzucającym się w oczy wyznacznikiem stanu naszej skóry, najszybciej ulega wiotczeniu i jest bardzo mimiczny. Dodatkowo najczęściej widać w tym obszarze obrzęki, z którymi Icoone radzi sobie świetnie.

Fala uderzeniowa STORZ -> podstawa terapii na unoszenie owalu twarzy. Zabieg Storz Medical , wykorzystujący działanie fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy -AWT). Zabieg obudza fibroblasty znajdujące się w głębszych warstwach skóry, stymulując jednocześnie produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg wykonywany przy pomocy innowacyjnego urządzenia firmy Storz Medical D-ACTOR 100 ULTRA jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W trakcie zabiegu osoba wykonująca zabieg przeprowadza masaż obszaru zabiegowego przy pomocy specjalnej głowicy, która w kontakcie ze skórą pacjenta generuje falę akustyczną. Fale akustyczna oraz wibracyjna w sposób mechaniczny stymulują tkanki, poprawiając metabolizm komórkowy oraz pobudzają powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

fala uderzeniowa storz unoszenie owalu twarzy

PRX-T33 -> to ostatnia składowa naszej terapii! Na czym polega zabieg?

Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

[rcblock id="6827"]

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Co powinnaś_powinieneś teraz zrobić? Jeśli zauważasz u siebie problem opadającego owalu twarzy - koniecznie umów się na bezpłatną konsultacje z naszym kosmetologami. Podczas takiego spotkania dowiesz się jak możemy pomóc Ci rozwiązać ten problem.

W listopadzie pakiet UNOSZENIA UWALU TWARZY jest w specjalnej cenie 1300zł!

[rcblock id="5802"]

przeczytaj również:
8 kwietnia, 2020 | Czas czytania: 3 min
TOP 5 gadgetów z internetów, które warto mieć Czytaj więcej
27 czerwca, 2023 | Czas czytania: 3 min
Jak odmłodzić twarz? 3 sposoby na odmłodzenie twarzy Czytaj więcej
27 maja, 2022 | Czas czytania: 2 min
Wolumetria - co to jest? Czytaj więcej
1 2 3 17
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram