CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

icoone twarz, Katowice, anpaTu, lifting skóry, odmładzanie, obrzęki oczu

Nieinwazyjny ligting twarzy – czy to w ogóle możliwe?

Unoszenie owalu twarzy czyli praca z tzw. „chomikami„. Masz wrażenie, że kształt Twojej twarzy nie jest już tak atrakcyjny, jak kiedyś? Niestety zmiany tego typu są charakterystyczne dla upływających lat. Warto jednak zaznaczyć, że jest na nie sposób!! A właściwie istnieje ich przynajmniej kilka! Szczególnie dobre efekty przynoszą kiedy wykonywane są w terapii łączonej.

Jak podnieść owal twarzy, by cieszyć się jej doskonałym kształtem pomimo upływu lat? Poznaj naszą autorską terapię łączoną, która szybko i skutecznie poradzi sobie z jej modelowaniem.

Nieinwazyjny ligting twarzy – czy to w ogóle możliwe? - 2

Zgodnie z modelem „trójkąta młodości” piękna i młoda twarz charakteryzuje się wyraźnie zarysowanymi wypukłościami policzków oraz dobrze zaznaczoną linią żuchwy i podbródka. Taki kształt porównywany jest do trójkąta odwróconego wierzchołkiem do dołu i należy do typowych cech urody osób młodych. Pod wpływem upływu czasu włókna kolagenowe znajdujące się w naszej skórze tracą elastyczność i rozciągają się, kompartmenty tłuszczowe ulegają zmniejszeniu. Skutki tego procesu widoczne są w postaci zwiotczeń, opadających kącików ust, tzw. chomików czy drugiego podbródka. Kształt trójkąta radykalnie zmienia się pod wpływem grawitacji.

Poznajcie trzech bohaterów, dzięki odpowiedniego połączenia są w stanie zdziałać bardzo dużo w temacie unoszenia owalu!

Icoone na twarz, być może już mieliście_miałyście z nim do czynienia podczas zabiegów na ciało. Ta technologia skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową i cellulitem, ale również sprosta wyzwaniu podniesienia owalu twarzy, intensywnego drenażu twarzy i szyi czy spłycenia zmarszczek mimicznych.

A jak to w ogóle możliwe? Oprócz dużych i masywnych głowic do rozmasowywania pośladków, ud i brzuchów, Icoone proponuje mini i mikrogłowice. Działanie na twarzy jest analogiczne do tego na ciele. Czyli nadal mamy do czynienia z multimikromasażem – skomplikowane? Ani trochę! Rolki zasysają fałd skóry, dogłębnie go masując i stymulując do syntezy kluczowych składowych pięknej i młodej skóry – kolagenu i elastyny. Masaż twarzy Icoone pobudza mikrocyrkulację krwi, co dotlenia i odżywia keratynocyty (komórki występujące w skórze).

Jak zostaje osiągnięty efekt liftingu twarzy? Dzięki temu, że skóra jest lepiej odżywiona, zaczynają w niej zachodzić procesy naprawcze, ujędrnia się i ujednolica, wyrównuje się jej koloryt. Sam masaż jest czynnikiem działającym liftingująco – redukuje tak zwane „chomiki”, unosi owal twarzy. Jednak nie zawsze manualnie da się go tak perfekcyjnie zrobić, jak robi to urządzenie Icoone. Mikrogłowice służą do masażu najtrudniej dostępnych miejsc – powieki górnej oraz ust. Obszar oka jest najbardziej rzucającym się w oczy wyznacznikiem stanu naszej skóry, najszybciej ulega wiotczeniu i jest bardzo mimiczny. Dodatkowo najczęściej widać w tym obszarze obrzęki, z którymi Icoone radzi sobie świetnie.

Fala uderzeniowa STORZ -> podstawa terapii na unoszenie owalu twarzy. Zabieg Storz Medical , wykorzystujący działanie fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy -AWT). Zabieg obudza fibroblasty znajdujące się w głębszych warstwach skóry, stymulując jednocześnie produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg wykonywany przy pomocy innowacyjnego urządzenia firmy Storz Medical D-ACTOR 100 ULTRA jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. W trakcie zabiegu osoba wykonująca zabieg przeprowadza masaż obszaru zabiegowego przy pomocy specjalnej głowicy, która w kontakcie ze skórą pacjenta generuje falę akustyczną. Fale akustyczna oraz wibracyjna w sposób mechaniczny stymulują tkanki, poprawiając metabolizm komórkowy oraz pobudzają powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

fala uderzeniowa storz unoszenie owalu twarzy

PRX-T33 -> to ostatnia składowa naszej terapii! Na czym polega zabieg?

Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Co powinnaś_powinieneś teraz zrobić? Jeśli zauważasz u siebie problem opadającego owalu twarzy – koniecznie umów się na bezpłatną konsultacje z naszym kosmetologami. Podczas takiego spotkania dowiesz się jak możemy pomóc Ci rozwiązać ten problem.

W listopadzie pakiet UNOSZENIA UWALU TWARZY jest w specjalnej cenie 1300zł!

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

    Napisz komentarz