CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email [email protected]

 

Back To Top

gabinety anpatu.

icoone twarz, Katowice, anpaTu, lifting skóry, odmładzanie, obrzęki oczu

Nieinwazyjny ligting twarzy – czy to w ogóle możliwe?

Większość z nas chce wyglądać pięknie, gładko, młodo, a zachodni styl życia i wysoko przetworzona dieta nam niestety w tym nie pomagają. Zdrowy i młody wygląd kosztuje nas wiele poświęcenia i wyrzeczeń – inwazyjne zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej lub chirurgii, spożywanie odpowiedniej ilości kalorii, dużo warzyw, owoców, mało cukru, regularne ćwiczenia. A może w naszych gabinetach mamy na to sposób? A na dodatek bez użytku igieł, skalpela czy nici liftingująych?! 

Poznajcie zabieg Icoone na twarz, być może już miałyście z nim do czynienia podczas zabiegów na ciało. Ta technologia skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową i cellulitem, ale również sprosta wyzwaniu podniesienia owalu twarzy, intensywnego drenażu twarzy i szyi czy spłycenia zmarszczek mimicznych.

A jak to w ogóle możliwe? Oprócz dużych i masywnych głowic do rozmasowywania pośladków, ud i brzuchów, Icoone proponuje mini i mikrogłowice. Działanie na twarzy jest analogiczne do tego na ciele. Czyli nadal mamy do czynienia z multimikromasażem – skomplikowane? Ani trochę! Rolki zasysają fałd skóry, dogłębnie go masując i stymulując do syntezy kluczowych składowych pięknej i młodej skóry – kolagenu i elastyny. Masaż twarzy Icoone pobudza mikrocyrkulację krwi, co dotlenia i odżywia keratynocyty (komórki występujące w skórze).

Jak zostaje osiągnięty efekt liftingu twarzy? Dzięki temu, że skóra jest lepiej odżywiona, zaczynają w niej zachodzić procesy naprawcze, ujędrnia się i ujednolica, wyrównuje się jej koloryt. Sam masaż jest czynnikiem działającym liftingująco – redukuje tak zwane „chomiki”, unosi owal twarzy. Jednak nie zawsze manualnie da się go tak perfekcyjnie zrobić, jak robi to urządzenie Icoone. Mikrogłowice służą do masażu najtrudniej dostępnych miejsc – powieki górnej oraz ust. Obszar oka jest najbardziej rzucającym się w oczy wyznacznikiem stanu naszej skóry, najszybciej ulega wiotczeniu i jest bardzo mimiczny. Dodatkowo najczęściej widać w tym obszarze obrzęki, z którymi Icoone radzi sobie świetnie.

Co jest niezwykłego w tym zabiegu? Mimo, że jest to zabieg liftingujący, nie niesie za sobą ryzyka efektów ubocznych. Jest całkowicie bezpieczny, a przy tym istnieje niewiele przeciwwskazań do jego zrobienia. Pamiętaj jednak, że jeśli niedawno wykonano u Ciebie zabieg z użyciem botoksu lub wypełniaczy, musisz odczekać min. 3 tyg. zanim będziemy mogły wykonać zabieg Icoone.

Czas na zmiany naszedł właśnie teraz, a zatem zapraszamy Cię na konsultację połączoną z analizą Lumiscan i perfekcyjnie dobrane i zrealizowane zabiegi w naszych gabinetach anpaTu. Do zobaczenia!

icoone twarz, Katowice, anpaTu, lifting skóry, odmładzanie, obrzęki oczu

Napisz komentarz