zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Oczyszczanie wodorowe – co ile wykonujemy zabieg?
Czas czytania: 2 min

Oczyszczanie wodorowe – co ile wykonujemy zabieg?

Świeża i promienna skóra jest Twoim marzeniem? Przeczytaj o innowacyjnej kuracji i zadbaj o siebie! Oczyszczanie wodorowe zdobywa serca i skóry naszych pacjentek. To bezdyskusyjny HIT na rynku kosmetycznym. Jest to obecnie jedna z najlepszych metod oczyszczania twarzy. Działa również dotleniająco i nawilżająco, co w rezultacie daje efekt regeneracji i odświeżenia skóry. 

Najwyższej generacji sprzęt pozwala na terapię aktywnym wodorem. Cząsteczki wtłaczane za pomocą strugi wody pod ciśnieniem dogłębnie oczyszczają struktury Twojej skóry, czyniąc ją odżywioną i jędrną. Wodór neutralizuje wolne rodniki, działając przeciwstarzeniowo. 

Ten bezbolesny zabieg mogą stosować zarówno kobiety i mężczyźni, niezależnie od typu cery. Jest on nazywany bankietowym, ponieważ nie wymaga od nas rekonwalescencji. Zatem szybko możemy zapewnić sobie olśniewający wygląd na ważną uroczystość. Efekty widoczne są natychmiastowo. Nasi klienci często pytają o wodorowe oczyszczanie twarzy – jak często je wykonywać?  Zalecamy stosować je co 2-4 tygodnie. Następnie, aby podtrzymać efekt, warto powtarzać kurację raz w miesiącu. Ostatnio padło pytanie o oczyszczanie wodorowe – jak często można korzystać z tego zabiegu, jeśli mam cerę wrażliwą? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, terapia jest bezinwazyjna, zatem każdą zainteresowaną osobę zapraszamy na indywidualną, bezpłatną konsultację. Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe? Ile trwa oczyszczanie oczyszczanie wodorowe? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania w poniższym artykule.

Oczyszczanie wodorowe – ile zabiegów?

Jeśli jesteś osobą, która stosuje przemyślaną pielęgnację oraz odwiedza nas regularnie, na pewno zastanawiasz się ile zabiegów jest wymagane, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Oczyszczanie wodorowe powinno wykonywać się w serii, w każdej z nich ok 3 do 5 zabiegów. Każda z nich wzmacnia rezultaty i daje bardziej długotrwałe efekty. Długofalowo stymuluje procesy anti-aging, poprawia elastyczność i niweluje szary koloryt cery.oczyszczanie wodorowe co ile

Wodorowe oczyszczanie twarzy – ile trwa?

Na konsultacjach często pytacie o oczyszczanie wodorowe – ile trwa i jak trzeba się przygotować? Zabieg sam w sobie trwa około 25 minut, jednak pełna procedura to 1,5 godziny. Wynika to z jej kompleksowości, ponieważ składa się ona z kilku etapów: 

 • neutralizacja wolnych rodników z użyciem wody wodorowej,
 • złuszczenie obumarłych warstw naskórka,
 • wprowadzenie antyoksydantów w głębsze warstwy skóry,
 • wprowadzenie składników aktywnych zawartych w ampułce,
 • dedykowane Twojej skórze działanie falą radiową lub krioterapią dla odpowiedniego zakończenia zabiegu.

Polecamy skorzystanie z tej metody, ponieważ pozwala ona na aktywację całego spektrum działania poszczególnych etapów.

Oczyszczanie wodorowe – ile kosztuje?

Ile kosztuje wodorowe oczyszczanie twarzy? Zapewne zastanawiacie się czy zabieg jest kosztowny i jaką kwotę zainwestować.

Zabieg Cena
Oczyszczanie wodorowe, do innego zabiegu 100 zł
Oczyszczanie wodorowe zabieg podstawowy 260 zł
Oczyszczanie wodorowe zabieg cztero etapowy, rozszerzony 310 zł

Oczyszczanie wodorowe – czy warto? 

Zabieg stał się bardzo popularny w gabinetach anpaTu, nasi pacjenci są bardzo zadowoleni z szybkich i widocznych efektów. Często słyszymy: „moja skóra jeszcze nigdy nie była taka czysta”, „zmarszczki są mniej widoczne”, „nigdy nie miałam tak gładkiej skóry”. Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy ten zabieg jest dla Ciebie umów się do nas na bezpłatną konsultację z kosmetologiem - opracujemy plan zabiegowy dobrze dopasowany do potrzeb Twojej skóry.


Poznaj nasz zespół doświadczonych kosmetologów:

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram