CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

oczyszczanie wodorowe

#wszystko co musisz wiedzieć o oczyszczaniu wodorowym w anpaTu

Wieloetapowe i głębokie oczyszczenie skóry to zabieg, który każdy z nas powinien wykonywać regularnie. Szczególnie kiedy żyjesz w zanieczyszczonym środowisku!

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.oczyszczanie wodorowe anpaTu katowice

O wolnych rodnikach RFT mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar RFT wpływa DESTRUKCYJNIE na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość.

Na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Od naszych pacjentów najczęściej słyszymy, że po zabiegu oczyszczania wodorowego czują, że ich skóra nigdy nie była taka czysta!

Zabieg jest najmniej inwazyjnym oczyszczeniem skóry, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

Oczyszczanie wodorowe w anpaTu składa się z etapów:

Oczyszczanie wodorowe MAXI dzieli się na etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

 • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
 • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
 • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
 • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
 • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

W zależności od potrzeb Twojej skóry wykonujemy tyle etapów, ile jest konieczne. Jeżeli jesteś w ciąży lub w czasie karmienia – pomijamy te etapy zabiegu, które mogłyby Ci zaszkodzić. ZABIEG JEST WSKAZANY U KOBIET W CIĄZY! 

#ile zabiegów

 • jeden zabieg dla szybkiego i skutecznego oczyszczenia skóry, seria zabiegów dla utrzymania efektów. Zabieg oczyszczania wodorowego możesz robić co 14 dni.

#wskazania

 • zanieczyszczenia skóry
 • brak elastyczności
 • zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • skóra sucha, ziemista, niedotleniona

#efekty

 • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
 • odnowienie, nawilżenie i regeneracja skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • stymulacja mikrokrążenia
 • promienny wygląd
 • spłycenie zmarszczek
 • normalizacja wydzielania sebum

#ludzie anpatu

mistrzem w tym zabiegu są:

#nie możesz mieć tego zabiegu (przeciwwskazania)

 • nowotwory złośliwe oraz stany po ich usunięciu (10 lat)
 • poparzenie skóry
 • aktywna infekcja wirusowa, grzybicza lub bakteryjna
 • iniekcja w miejscu wykonywania zabiegu
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • epilepsja
 • bardzo wrażliwa skóra
 • metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu

#ten zabieg łączymy np. z

#cena

1 zabieg MAXI (czteroetapowy) na twarz – 320zł

seria – sprawdź nasz cennik (klik)

1 zabieg PODSTAWOWY (trzyetapowy) na twarz- 270zł

seria – sprawdź nasz cennik (klik)

jako dodatek do innego zabiegu – 110zł

Większa seria zabiegów – indywidualna wycena podczas konsultacji.

#czas

50-70 minut

#atuty anpaTu

rodzina anpaTu

nasz zespół to grupa pasjonatów. Każdy wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Skończone szkoły, kursy, szkolenia to dla nas oczywistość, ale naszą przewagą jest to, że znamy się od wielu lat, łączą nas więzi przyjaźni i rodzinne dlatego atmosfera w anpaTu jest wyjątkowa…

jedyna taka konsultacja na twarz

jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiadamy urządzenie Lumiscan! To wielopłaszczyznowa analiza skóry twarzy, dzięki której widzimy więcej niż inni, a nasze diagnozy są precyzyjne i trafne. Dzięki Lumiscan zobaczysz jak wygląda Twoja skóra od podszewki, a my powiemy Ci jak właściwie o nią dbać.

bezpieczna wizyta

naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług. To znaczy, że nie tylko doskonale wiemy jak wykonywać usługi, ale też wiemy co robić w sytuacji kiedy dzieją się zdarzenia nieprzewidziane. Otoczymy Cię pełną opieką przedzabiegową, śród zabiegową i pozabiegową.

gwarantowana skuteczność

w gabinetach anpaTu mamy tylko takie zabiegi, które przynoszą efekty. Oferta jest wybrana bardzo starannie i pod kątem szerokiego zapotrzebowania naszych pacjentów. W czasie konsultacji zapytaj o zabiegi, których skuteczność gwarantujemy!

Twój komfort

gabinety anpaTu znajdują się w urokliwej dzielnicy Katowic - Brynów. Dojazd jest swobodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mamy swoje miejsce parkingowe i parking osiedlowy gdzie zawsze znajdziesz miejsce.

dyskrecja

to nasza nadrzędna wartość. Twoja wizyta to Twoja sprawa! Nikt nie musi o niej wiedzieć, niezależne od usług z jakich korzystasz. Cenimy sobie dyskrecje i Twoją prywatność.

zrównoważona polityka cenowa

nie konkurujemy ceną, a jakością. Znamy wartość swojej pracy. W czasie pierwszorazowej konsultacji wspólnie z Tobą ustalamy plan zabiegowy, dopasowany go do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Zawsze możesz liczyć na małe prezenty... 😉

kompleksowe rozwiązania

najlepsze efekty zabiegów osiąga się dzięki zastosowaniu terapii łączonej. Dlatego nasza oferta jest przygotowana tak, aby zabiegi wzajemnie się uzupełniały i przynosiły najlepsze rezultaty w walce o efekty jakich oczekujesz.