CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

oczyszczanie wodorowe

#wszystko co musisz wiedzieć o oczyszczaniu wodorowym w anpaTu

Wieloetapowe i głębokie oczyszczenie skóry to zabieg, który każdy z nas powinien wykonywać regularnie. Szczególnie kiedy żyjesz w zanieczyszczonym środowisku!

Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.oczyszczanie wodorowe anpaTu katowice

O wolnych rodnikach RFT mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar RFT wpływa DESTRUKCYJNIE na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość.

Na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Od naszych pacjentów najczęściej słyszymy, że po zabiegu oczyszczania wodorowego czują, że ich skóra nigdy nie była taka czysta!

 

Zabieg jest najmniej inwazyjnym oczyszczeniem skóry, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

Oczyszczanie wodorowe w anpaTu składa się z etapów:

Oczyszczanie wodorowe MAXI dzieli się na etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

 • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
 • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
 • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
 • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
 • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

oczyszczanie wodorowe anpaTu katowiceW zależności od potrzeb Twojej skóry wykonujemy tyle etapów, ile jest konieczne. Jeżeli jesteś w ciąży lub w czasie karmienia – pomijamy te etapy zabiegu, które mogłyby Ci zaszkodzić. ZABIEG JEST WSKAZANY U KOBIET W CIĄZY! 

#ile zabiegów

 • jeden zabieg dla szybkiego i skutecznego oczyszczenia skóry, seria zabiegów dla utrzymania efektów. Zabieg oczyszczania wodorowego możesz robić co 14 dni.

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #wskazania

  • zanieczyszczenia skóry
  • brak elastyczności
  • zmarszczki
  • wiotkość skóry
  • skóra sucha, ziemista, niedotleniona

  #efekty

  • wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
  • odnowienie, nawilżenie i regeneracja skóry
  • poprawa kolorytu skóry
  • stymulacja mikrokrążenia
  • promienny wygląd
  • spłycenie zmarszczek
  • normalizacja wydzielania sebum

  #ludzie anpatu

  mistrzem w tym zabiegu są:

  #nie możesz mieć tego zabiegu (przeciwwskazania)

  • nowotwory złośliwe oraz stany po ich usunięciu (10 lat)
  • poparzenie skóry
  • aktywna infekcja wirusowa, grzybicza lub bakteryjna
  • iniekcja w miejscu wykonywania zabiegu
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • epilepsja
  • bardzo wrażliwa skóra
  • metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu

  #ten zabieg łączymy np. z

  #atuty anpaTu

  rodzina anpaTu

  nasz zespół to grupa pasjonatów. Każdy wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Skończone szkoły, kursy, szkolenia to dla nas oczywistość, ale naszą przewagą jest to, że znamy się od wielu lat, łączą nas więzi przyjaźni i rodzinne dlatego atmosfera w anpaTu jest wyjątkowa…

  jedyna taka konsultacja na twarz

  jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiadamy urządzenie Lumiscan! To wielopłaszczyznowa analiza skóry twarzy, dzięki której widzimy więcej niż inni, a nasze diagnozy są precyzyjne i trafne. Dzięki Lumiscan zobaczysz jak wygląda Twoja skóra od podszewki, a my powiemy Ci jak właściwie o nią dbać.

  bezpieczna wizyta

  naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług. To znaczy, że nie tylko doskonale wiemy jak wykonywać usługi, ale też wiemy co robić w sytuacji kiedy dzieją się zdarzenia nieprzewidziane. Otoczymy Cię pełną opieką przedzabiegową, śród zabiegową i pozabiegową.

  gwarantowana skuteczność

  w gabinetach anpaTu mamy tylko takie zabiegi, które przynoszą efekty. Oferta jest wybrana bardzo starannie i pod kątem szerokiego zapotrzebowania naszych pacjentów. W czasie konsultacji zapytaj o zabiegi, których skuteczność gwarantujemy!

  Twój komfort

  gabinety anpaTu znajdują się w urokliwej dzielnicy Katowic - Brynów. Dojazd jest swobodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mamy swoje miejsce parkingowe i parking osiedlowy gdzie zawsze znajdziesz miejsce.

  dyskrecja

  to nasza nadrzędna wartość. Twoja wizyta to Twoja sprawa! Nikt nie musi o niej wiedzieć, niezależne od usług z jakich korzystasz. Cenimy sobie dyskrecje i Twoją prywatność.

  zrównoważona polityka cenowa

  nie konkurujemy ceną, a jakością. Znamy wartość swojej pracy. W czasie pierwszorazowej konsultacji wspólnie z Tobą ustalamy plan zabiegowy, dopasowany go do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Zawsze możesz liczyć na małe prezenty... 😉

  kompleksowe rozwiązania

  najlepsze efekty zabiegów osiąga się dzięki zastosowaniu terapii łączonej. Dlatego nasza oferta jest przygotowana tak, aby zabiegi wzajemnie się uzupełniały i przynosiły najlepsze rezultaty w walce o efekty jakich oczekujesz.

  #cena

  1 zabieg MAXI (czteroetapowy) na twarz – 310zł

  4 zabiegi MAXI (czteroetapowy) na twarz – 1178zł

  1 zabieg PODSTAWOWY (trzyetapowy) na twarz- 260zł

  4 zabiegi PODSTAWOWE (trzyetapowy) na twarz- 988zł

  jako dodatek do innego zabiegu – 100zł

  Większa seria zabiegów – indywidualna wycena podczas konsultacji.

  #czas

  50-70 minut