CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

osocze bogatopłytkowe anaTu katowice

Osocze bogatopłytkowe – co ile wykonujemy zabieg?

Osocze bogatopłytkowe –  co ile wykonujemy zabieg?

Nie wiesz jaki zabieg pozwoli zachować Ci blask młodości? Jesteś zmęczona natłokiem informacji o medycynie estetycznej? Przeczytaj rzetelny artykuł i poczuj się pewnie wybierając tę kurację! Jednym z kluczowych zabiegów anti-aging w gabinetach anpaTu jest osocze bogatopłytkowe. Osobiście jako magister kosmetologii wybieram ten zabieg dla swojej skóry bardzo często. Cechuje się on wysoką skutecznością popartą licznymi badaniami. W tym artykule odpowiem na liczne pytania pacjentek, które chcą zadbać o siebie w naturalny sposób.  

Osocze bogatopłytkowe – co to jest?

Czy słyszałaś o słynnym wampirzym liftingu który stosuje piękna Kim Kardashian? Oto właśnie inna nazwa tego zabiegu. Osocze to naturalny preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Od wielu lat jest stosowany aby pobudzić odnowę komórek i odwrócić procesy starzeniowe w naszej skórze. Ponieważ pochodzi z naszego organizmu, jest niezwykle bezpieczny i wysoko przyswajalny przez organizm. Uprzedzając pytanie: osocze bogatopłytkowe – ile krwi potrzeba do iniekcji? Jest to niewielka ilość, ok. 6 – 60 ml. Pobieramy ją bezboleśnie w warunkach sterylnych. Następnie ampułkę wkładamy do specjalnej wirówki, która oddziela zbawienne osocze, będące potem wstrzykiwane cieniutką igłą w warstwy skóry. Wszystko to wykonujemy z użyciem specjalnej maści znieczulającej aby zwiększyć komfort pacjenta_ki. Jeśli zatem zapytasz o osocze bogatopłytkowe – jak zrobić to bezpiecznie? – odpowiedź jest prosta, przyjdź do naszego lekarza medycyny estetycznej dr Dariusza Świdzińskiego sam_a!

osocze bogatopłytkowe efekty katowice

Osocze bogatopłytkowe – jakie efekty można zaobserwować?

Zalet ostrzykiwania osoczem jest wiele. Niektóre pozytywne zmiany można zauważyć od razu, inne po kilku tygodniach. Ważne, aby obserwować i słuchać potrzeb naszej skóry. Codzienna pielęgnacja i ochrona przeciwsłoneczna będzie idealnie współgrać z zabiegiem. Oto najważniejsze rezultaty jakie można dostrzec:

  • zniwelowanie drobnych zmarszczek
  • wyrównanie kolorytu cery
  • elastyczna i pełna blasku skóra
  • poprawa jędrności

Osocze bogatopłytkowe – co ile je powtarzać?

Wiele z Was pyta o osocze bogatopłytkowe – co ile powinno się je wykonywać? Zależy to oczywiście od indywidualnej oceny Twojej skóry i jej stanu. Zazwyczaj zapraszamy Was co 2-4 tygodnie, wtedy naskórek ma czas się zregenerować i przebudować. Natomiast sama rekonwalescencja jest krótka, może wystąpić lekkie zaczerwienienie czy opuchnięcie, które znika najczęściej na drugi dzień.

Osocze bogatopłytkowe – ile zabiegów?

Odpowiadając na często pojawiające się pytanie o osocze bogatopłytkowe –  ile razy należy je wykonać? Średnio wystarcza seria od 3 do 4 zabiegów. Już pierwsza daje znakomite i widoczne efekty, jednak ostrzykiwanie warto stosować cyklicznie. Zdecydowanie jest to opcja dla pacjentów i pacjentek oczekujących długotrwałych rezultatów. Nasza skóra wymaga stałej stymulacji aby się regenerować. 

Osocze bogatopłytkowe – włosy. Ile zabiegów?

Znany kosmetolog Dr Brown zaleca osocze bogatopłytkowe na włosy – ile zabiegów trzeba wykonać aby uzyskać poprawę ich gęstości? Jest to proces długotrwały z uwagi na cykl wzrostu włosa, potrzeba ok. 4 do 8 zabiegów. Jednak cierpliwość się opłaca. Włosy rosną mocne i odżywione. Jeśli chcesz zachwycić wszystkich lśniącymi falami, warto zainwestować w ten skuteczny zabieg. 

Podsumowując, myślę, że jest to jedna z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kuracji w naszej klinice. Jej skuteczności dowodzi rzesza zadowolonych pacjentek i pacjentów powracających do nas po kolejną dawkę czynników wzrostu. Opieka fachowców warunkuje znakomite wyniki w dbaniu o Twoją skórę. Nasze doświadczenie do Twoje bezpieczeństwo i zaufanie. Na tym budujemy naszą markę i czerpiemy satysfakcję z tak wspaniałych relacji jakie budujemy.


Poznaj naszych specjalistów:

Napisz komentarz