zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
Prawdziwe przypadki: brzuch po ciąży
Czas czytania: 2 min

Wiotkość skóry? Rozstępy? Brzmi znajomo? To problemy estetyczne, które pojawiają się w momencie nagłych zmian w obwodach ciała. Najcześciej podczas ciąży, ale również w momemcie gwałtownego przybierania na wadzę lub intesywnego chudnięcia. Obszary, które zazwyczaj są dotknięte tymi przypadłościami to brzuch, uda, okolica kolan, ramiona (tzw. pelikany). Naszczęscie dysponujemy już bardzo skutecznymi metodami, które poprawią wygląd wiotkiej skóry. Kluczem jak zwykle są terapie łaczone i szybki czas reakcji po wsytąpieniu rozstępów (im szybciej zaczynamy z nimi pracować, tym lepsze efekty obserujemy)! Najlepsze efekty otzymujemy przy pracy na świeżych rozstępach.

Czym się charakteryzują i jak rozpoznać tzw. "świeże rozstępy"? To czerwone pręgi wystepujące w okolicy największego naprężenia skóry. Nie nalezy czekać aż zrobią się białe – wtedy przekształcają się juz w starą bliznę i dużo trudniej jest je zlikwidować.

Ostatnio miałam przyjemność rozpocząć współĻracę z wspaniałą pacjentką,która zgłosiła się właśnie z takim problemem – rozstępy i wiotkośc skóry na bruchu. Dwie ciąże - rok po roku znacznie nadwyrężyły zasoby ciała pozostawiając oprócz rozstępów zlokalizowanych dookoła pępka, wiotkość i nadmiaru skóry, a także rostępów mięśnia prostego brzucha. Zadziałałyśmy bardzo szybko i zdecydwoanie. Po konsultacji wdrożyłyśmy zabiegi, które dają realne efekty czyli rozpoczęłysmy serię 8 zabiegów karboksyterapii połączonych z Icoone oraz serię 3 zabiegów osocza bogatopłytkowgo.

icoone Katowice, karboksyetrapia, ujędrnianie skóry Katowice, odchudzanie, anpaTu
wiotkość skóry, karboksyterapia i Icoone

Jak w praktyce wygląda terapia? Spotkania zaczynamy od intesnywnego pobudzenia skóry mikromasażem podcisnieniowym (Icoone), a nastepnie przechodzimy do karboksyterapii. Wykorzystanie dwutlenku węgla w połączeniu z wieloma nakłuciami, miejsca poddanego zabiegowi, zaczęlo przynosić widoczne efekty już po 3 zabiegach!!! To zaskoczyło i ucieszylo zarówno mnie jak i Pacjentkę. Karboksyterapia przez wywołanie miejscowego stanu zapalnego, pobudza naszą skórę do samoodnowy. Połaczenie karboksytearpii z Icoonem i z osoczem pozwoliło nam zadziałać wielowymiarowo – na ujędrnienie, porawę napięcia skóry i odżywienie jej od środka (tutaj główną rolę gra osocze bogatopłytkowe). 

Dobrą informacją jest również to, że cała gama zastosowanych zabiegów: Icoone, karboksyterapia i osocze bogatopłytkowe, mają bardzo mało przeciwskazań! Można śmiało je wykonywać w okresie karmienia piersią. Niewątpliwą pomocą również okazało się regularne szczotkowanie ciała na sucho, specjalną szczotką z włókien Tampico (Arosha), oraz picie dużej ilości wody. 

Połączona moc działań gabinetowych i domowych, dała bardzo szybkie i spektakularne efekty. Co mozna zobaczyć na zdjęciach obok, a przypominam, że są one zrobione dopiero po 3 zabiegach czyli na początku terapii! 

Podsumowując – karboksytearpia w połaczeniu z odpowoednio dobranymi uzupełniającymi technologiami zabiegowymi jest najlepszą metodą, jeżeli borykasz sie z wiotkością skóry i roztstępami. Jeżeli widzisz taki problem u siebie, nie czekaj aż będzie trudniejszy do usunięcia - śmiało działaj od razu. 

Konsultacja z kosmetologiem to podstawa właściwiej terapii zabiegowej. 

Zapraszamy Cię na takie spotkanie! Bezpłatnie! 🙂

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram