zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
Prawdziwe przypadki - metamorfoza pani basi
Czas czytania: 4 min

Stan naszej skóry dosłownie odzwierciedla to co dzieje się w naszym wnętrzu. Wszystkie nasze troski, stres i problemy zazwyczaj znajdują odzwierciedlenie w tym jak wygląda nasza skóra, w jakiej kondycji fizycznej jest ciało. 

W gabinetach anpaTu mamy cel dbać nie tylko o Wasze skóry, ale oddziaływać na Was w sposób, który będzie wsparciem w doążeniu do bycia najlepszą wersją siebie! 

Chcemy przedstawić Wam historię jednej z naszych pacjentek, która przeszła niesamowitą metamorfozę!! Pani Basia, 52 lata. Cudowna mama i kochająca babcia. Kobieta z twarzą anioła, który nieco zmęczył się niesieniem pomocy innym 😉

Panią Basię do metamorfozy anpaTu zgłosiła jej córka, postanowiła podarować mamie odrobinę relaksu i szcześcia w niełatwym dla niej czasie. Po zobaczeniu zdjęć i poznaniu historii Pani Basi od razu wiedziałysmy, że MUSIMY się blizej poznać!

Pani Basiana trafiła do nas na chwilę po przebytej hospitalizacji, ponadto zmagała się z powikłaniami neurologicznymi. Ten cięzki czas, utrudniany dodatkowo panującą pandemią i przymuoswą izolacją, mocno wpłynęły na kondycję skóry pacjentki. 

Opiszmy zatem z jakimi kłopotami estetycznymi zmagała się Pani Basia; jej warz była poszarzała, skórze brakowało blasku, była ziemista i wyraźnie zmęczona. 

Dobrze widoczna była też wiotkość skóry, cienie pod oczami, pogłębiające się zmarszcki w okolicy czoła, oczu i bruzd nosowo-wargowych. Skóra była mocno porowata i zanieczyszczona. Dodatkowo włosy jako papierek lakmusowy naszego gobrego samopoczucia, nie pozwoliły ukryć, że nie jest dobrze. Kondycja włosów była bardzo słaba, były ścieńczałe, przesuszone i zaczęły intensywnie wypadać.

Zaplanowałyśmy kompleksową metamorfozę skóry twarzy. Zgodnie z naszą filozofią, spójną z filozofią pacjentki zaplanowane zabiegi były tylko z działu NATURALNYCH TERAPII! Nie chciałysmy zmieniać twarzy pani Basi, a jedynie uczynić ją świeżą, zdrową i jędrną! Nie było mowy o zastosowaniu zabiegów w zakresie medycyny estetycznej, które z pewnoscią przyniosłyby znacznie szybsze efekty. Chodziło nam o naturalne i bezinwazyjne zabiegi w zakresie kosmetologii. 

METAMORFOZA: ETAP I

Rozpoczełyśmy terapię wykonaniem autorskiej terapii łączonej, serii 6x karboksyterapia i 6 x fala uderzeniowa STORZ.

Karboksyterpia wykonywana była na całą twarz, jej celem była mocna biorewitalizacja skóry, zagęszczenie skóry, poprawy jędrności i spłycenie zmarszczek na czole, wokól oczu, bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek marionetki i wokół ust. Karboksyterapia to fenomentalny zabieg, który dzięki swoim właściwościm i szerokiemu spekturm zastosowań bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów (również obciązonych róznymi chorobami, stanowiącymi przeciwwskazanie do innych terapii). 

Fala uderzeniowa Storz, została zastosowana fragmentarycznie, na wybrane partie twarzy, szczególnie w celu modelowania owalu twarzy. Zabieg wykonany był na linii żuchwy co widocznie poprawiło gęstość i napięcie skóry na tym obszarze. 

EFEKT

Wizualnie:

Twarz po 6 zabiegach była widocznie inna! Bardziej promienna, skóra znacznie bardziej jędrna, koloryt zmienił się na jasny i "zdrowy". Widocznie zmniejszyły się zmarszczki wokół oczu, ust i na czole. Makijaż znacznie lepiej i dłużej utrzymywał sie na skórze. 

Emocjonalnie:

Pacjentka czuła się znacznie lepiej, samo "przyjście" do naszych gabinetów i podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii zaowocowało dużą motywacją i obraniem celu, który postanowiłyśmy dalej konsekwentnie realizować. 

ETAP II METAMORFOZY

Aby pogłębić uzyskane w pierwszym etapie metoamorfozy efekty, zdecydowałyśmy, że wykonamy jeszcze 4 zabiegi karboksyterapii (aby osiągnąc łączną liczbę 10 zabigów w serii, 1x na tydzień). Szczególnie karboksyterapię teraz wykonywałysmy na newralgiczne obszary: czoło, okolica oka i bruzdy nosowo wargowe. Ponadto, aby popracwac nad jakością skóry i dodatkow nad podenisieniem owalu twarzy, wykonany został zabieg PRX T33 w serii 3 zabiegi. 

Jako kontynuacja zabiegów wykorzytsaujących falę uderzeniową STORZ, PRX T33 doskoanle sprawdził się w roku zabiegu liftingującego skórę. 

Zaróbno karboksyterapia, jak i Fala uderzeniowa Storz, a także PRX T33, ze względu na swoje wlaściwości nie powodujązłuszczania, obrzęków, zaczerwienienia i tym podobnych. Zatem nasza pacjentka ani przez chwilę nie była wyłaczona z codziennych aktowniści. Nie musiała przechodzić okresu rekonwalescencji.

EFEKT

Wizualnie:

Znaczna poprawa owalu twarzy, uniesienie linii żuchwy. Spłycenie zmarszczek w okolicy oka/doliny łez. Rozjaśnienie koloru skóry, napięcie skóry na całej twarzy. 

Emocjonalnie:

Pani Basia jest bardzo zadowolona z efektów swojej metamorfozy. Opisuje, że dokładnie teo się dpodzewała, a nawet jest zaskoczona, że przysporzyło jej to tyle radości!

Metamorfoza w gabinetach anpaTu zmotywowała ją do tego, aby kompleksowo zadbać o swoje ja zewnętrzne i wewnętrzne! Rozpoczęła supelementację, zmieniła fryzurę i zdecydowała się na makijaz permanentny brwi!

Efekt piorunujący!

To była wielka przyjemność Pani Basi, móc gościć Pania w gabinetach anpaTu. 

Wierzymy, że nasz wspólny sukces przyniesie dla Pani jeszcze wiele dobrego!

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy to dobry moment, aby zrobić coś dla siebie....

Odpowiedź brzmi TAK! Nigdy nie będzie lepszego momentu, aby zrobić pierwszy krok w walce o SIEBIE!

Metamorfozę prowadziła kosmetolog Natalia Stadler.

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram