zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
PRX-T33 Biorewitalizacja skóry bez igieł!
Czas czytania: 3 min

 

Młody i świeży wygląd bez użycia skalpela? To możliwe! Zabieg PRX – T33 to idealne rozwiązanie dla kobiet, które bez korzystania z radykalnych sposobów chcą uzyskać imponujące efekty. Zabieg ten pozwoli usunąć wszelkie defekty skórne powstałe w wyniku fotostarzenia dzięki połączeniu trzech składników - kwasu trójchlorooctowego, kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. Ponadto PRX - T33 to idealny zabieg „brat”, świetnie łączy się go w terapiach łączonych np. Z mezoterapia mikroigłowąd (dermapen) i osoczem bogatopłytkowym. 

PRX-T33 - co kryje pod sobą ta nazwa?

Preparat ten występuje w formie żelu/płynu, a w jego składzie znajdziemy trzy składniki, których właściwe połączenie sprawia, że posiada on tak wyjątkową skuteczność. Pierwszym z nich jest kwas TCA 33%. Dzięki niemu bez uszkodzenia skóry możemy ją stymulować za pomocą stymulacji czynników wzrostu fibroblastów, czyli komórek skóry właściwej odpowiedzialnych za wydzielanie elastyny i włókien kolagenowych. 

PRX t33 anpaTu Katowice, biorewitalizacja, peeling chemiczny

Kolejny składnik to nadtlenek wodoru. Jego zadaniem jest zwiększenie zdolności do wchodzenia ze sobą w reakcje receptorów z kwasem trójchlorooctowym. Dodatkowo ma również ograniczyć głębokość jego penetracji, co mogłoby prowadzić do podrażnień. Ostatnim składnikiem preparatu jest kwas kojowy 5%, który jest znany swoich właściwości rozjaśniających skórę.

Jakie zalety ma ten zabieg?

Jest to pierwszy i jedyny tego rodzaju zabieg, który NIE POWODUJE ZŁUSZCZANIA SIĘ SKÓRY, mimo zawartości kwasu trójchlorooctowego.

Nie niesie za sobą skutków ubocznych w postaci uszkodzenia skóry a także nie uwrażliwia jej na światło słoneczne. W związku z tym zabieg ten można wykonywać cały rok, również latem! 

PRX t33 anpaTu Katowice, biorewitalizacja, peeling chemiczny

Wielką zaletą zabiegu PRX – T33 jest jego szybkie wykonanie, które polega na nałożeniu kilku warstw preparatu bezpośrednio na skórę. Po określonym czasie (kilku-kilkunastu minutach) wystarczy myć preparat zimną wodą i zabezpieczyć skórę preparatem gojącym. Istota zabiegu tkwi Jedak nie tylko w jego dopracowanym składzie, ale też w sposobie jego aplikacji - bardzo mocnymi, wtłaczającymi go w skórę ruchami. Wykonany niewłaściwie PRX - T33 może nie przynieść oczekiwanych efektów, dlatego tak ważne, aby specjalista kosmetolog przeprowadzający zabieg był właściwie do tego przeszkolony!

Po wykonaniu zabiegu skóra nie jest podrażniona może być jedynie lekko zaróżowiona. PRX – T33 daje znakomite efekty jako zabieg stosowany samodzielnie, ale jeszcze większe kiedy stosujemy go wspólnie z innymi zabiegami w terapii łączonej. 

Z czym łączyć PRX - T33?

Z mezoterapią igłową (dermapen) daje genialne efekty w terapii blizn np. potrądzikowych. W tym zestawie dobrze poradzi sobie też z rozszerzonymi porami i ogólna odbudową i zagęszczeniem skóry., a także z wiotkością skóry i rozstępami. Mikornakłucia wykorzystywane w mezoterapii igłowej bardzo sprawnie pobudzają skórę do autoregeneracji, a PRX dodatkowo może stymulować głębsze warstwy skóry. 

Z osoczem bogatopłytkowym spełni dobrą funkcję jako starter - zwiększy efektywność zabiegu z osoczem, pozwalając mu na głębszą i lepszą penetrację wgłąb tkanek. 

Dla kogo jest ten zabieg?

Jest to jeden z niewielu zabiegów, który mogą stosować zarówno mężczyźni, jak i kobiety w każdym wieku, a także KOBIETY W CIĄZY! Dla młodych osób jest to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się blizn po chorobach takich jak ospa czy liszajec lub innego pochodzenia np. po trądziku.  PRX – T33 bardzo skutecznie oczyszcza skórę oraz pomaga pozbyć się zaskórników. Dla starszych osób jest to z kolei doskonały sposób na biorewitalizację skóry i pozbycie się defektów związanych z jej starzeniem: utraty jędrności, zmarszczek i przebarwień.

PRX - T33 jest również zabiegiem bankietowym - to oznacza, że można wykonać go niemal bezpośrednio przed ważnym dniem - da efekt napięcia i uniesienia skóry, szczególnie owalu twarzy! 

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram