CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

#swiadoma#zadbana

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Jeśli jesteś w ciąży nadal możesz wykonywać cześć zabiegów w zakresie kosmetologii! Zobacz jak zadbać o swoją twarz i ciało w ciąży.

Naturalne terapie

Kosmetologia XXI wieku składnia się ku naturalnym terapiom, opartym na masażu i zabiegach bezinwazyjnych, których efekty są w pełni przewidywalne. Dowiedz się więcej o naturalnych terapiach anpaTu.

Ciało gotowe na lato

Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu, schudnąć i ujędrnić skórę, zacznij od bardzo dobrej konsultacji z kosmetologiem, połączonej z przygotowaniem planu ZABIEGÓW. Pakiety #ciałozanpaTu znajdziesz tutaj!

umów się na bezpłatną konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

anpatu kosmetologia katowice kosmetyczka katowice

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki? masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

  umów się przez formularz:

   skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
   ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

   alternatywnie możesz też zadzwonić tel: 32 420 73 73

   #atuty anpaTu

   rodzina anpaTu

   nasz zespół to grupa pasjonatów. Każdy wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Skończone szkoły, kursy, szkolenia to dla nas oczywistość, ale naszą przewagą jest to, że znamy się od wielu lat, łączą nas więzi przyjaźni i rodzinne dlatego atmosfera w anpaTu jest wyjątkowa…

   jedyna taka konsultacja na twarz

   jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiadamy urządzenie Lumiscan! To wielopłaszczyznowa analiza skóry twarzy, dzięki której widzimy więcej niż inni, a nasze diagnozy są precyzyjne i trafne. Dzięki Lumiscan zobaczysz jak wygląda Twoja skóra od podszewki, a my powiemy Ci jak właściwie o nią dbać.

   bezpieczna wizyta

   naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług. To znaczy, że nie tylko doskonale wiemy jak wykonywać usługi, ale też wiemy co robić w sytuacji kiedy dzieją się zdarzenia nieprzewidziane. Otoczymy Cię pełną opieką przedzabiegową, śród zabiegową i pozabiegową.

   gwarantowana skuteczność

   w gabinetach anpaTu mamy tylko takie zabiegi, które przynoszą efekty. Oferta jest wybrana bardzo starannie i pod kątem szerokiego zapotrzebowania naszych pacjentów. W czasie konsultacji zapytaj o zabiegi, których skuteczność gwarantujemy!

   Twój komfort

   gabinety anpaTu znajdują się w urokliwej dzielnicy Katowic - Brynów. Dojazd jest swobodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mamy swoje miejsce parkingowe i parking osiedlowy gdzie zawsze znajdziesz miejsce.

   dyskrecja

   to nasza nadrzędna wartość. Twoja wizyta to Twoja sprawa! Nikt nie musi o niej wiedzieć, niezależne od usług z jakich korzystasz. Cenimy sobie dyskrecje i Twoją prywatność.

   zrównoważona polityka cenowa

   nie konkurujemy ceną, a jakością. Znamy wartość swojej pracy. W czasie pierwszorazowej konsultacji wspólnie z Tobą ustalamy plan zabiegowy, dopasowany go do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Zawsze możesz liczyć na małe prezenty... 😉

   kompleksowe rozwiązania

   najlepsze efekty zabiegów osiąga się dzięki zastosowaniu terapii łączonej. Dlatego nasza oferta jest przygotowana tak, aby zabiegi wzajemnie się uzupełniały i przynosiły najlepsze rezultaty w walce o efekty jakich oczekujesz.

   zobacz inne nasze zabiegi:

   #swiadoma#zadbana - 1
   #konsultacja #twarz #ciało #lumiscan

   konsultacje w gabinetach anpatu

   #swiadoma#zadbana - 3
   #twarz #ciało #ujędrnianie #cellulit #odchudzanie #modelowanie #sylwetka #masaż twarzy

   icoone®

   #swiadoma#zadbana - 5
   #twarz #ciało #cellulit #ujędrnianie #rozstępy #blizny #odmładzanie

   fala uderzeniowa STORZ®

   piszemy, piszemy, piszemy…

   tworzymy dla was miejsce gdzie będzie dużo informacji, bez lukru, obiektywnie i subiektywnie na wiele tematów.
   Chcecie o czymś szczególnie przeczytać? Macie pytania bez odpowiedzi? Potrzebujecie porównać zabiegi? Dajcie znać! W każdy poniedziałek dodajemy materiał na temat, który was nurtuje – rubryka: #chcęwiedzieć