CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

wszystko dla mam

#dbamy o mamy

Ciąża to szczególny czas, podobnie jak pierwsze miesiące po niej. Dla każdej kobiety to czas odkrywania kobiecości na nowo i ustalania jej nowych definicji. Ciąża to również zabiegi dla kobiet w ciąży anpaTuczas wielu burzliwych zmian w organizmie, niektóre z nich przynoszą prawdziwe wyzwania.

Nie tylko utrzymanie sylwetki sprzed ciąży, ale też zachowanie odpowiednio kondycji skóry twarzy wymaga teraz nieco innego zaangażowania i często wsparcia ze strony ekspertów. W gabinetach anpaTu, szczególnie dbamy o mamy dlatego  przygotowaliśmy specjalny zestaw zabiegów dla kobiet w ciąży, kobiet przygotowujących się do ciąży oraz młodych mam tuż po porodzie.

Zabiegi kosmetyczne u kobiet w ciąży budzą niemało kontrowersji. Wiele kobiet jest przekonanych, że na wizytę u kosmetologa lub kosmetyczki przyjdzie czas długo  po porodzie. Nic bardziej mylnego! Oczywiście istnieją pewne ograniczenia podyktowane bezpieczeństwem. Skóra kobiety w ciąży bywa bardziej wrażliwa na niektóre substancje, może tym samym reagować w nieoczekiwany sposób. Jednak odpowiednio dopasowane zabiegi spośród tych dozwolonych pozwalają nie tylko zadbać o ładny i zdrowy wygląd, ale też głęboko się zrelaksować się i zapobiec powstaniu niektórych „przypadłości pociążowych”.

Zabiegi podzieliliśmy na 3 kategorie:

ZANIM ZOSTANĘ MAMĄ

Icoone

Oczyszczanie skóry

Odżywienie skóry twarzy

JESTEM W CIĄŻY

Icoone dla kobiet w ciąży

PRX T33

Zabiegi kosmetyczne (manicure, pedicure, henna i regulacja brwi w tym henna pudrowa)

JESTEM MŁODĄ MAMĄ

Terapia rozstępów

Terapia blizny po cesarskim cięciu

Praca nad sylwetką

Usuwanie przebarwień

 

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #atuty anpaTu

  rodzina anpaTu

  nasz zespół to grupa pasjonatów. Każdy wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Skończone szkoły, kursy, szkolenia to dla nas oczywistość, ale naszą przewagą jest to, że znamy się od wielu lat, łączą nas więzi przyjaźni i rodzinne dlatego atmosfera w anpaTu jest wyjątkowa…

  jedyna taka konsultacja na twarz

  jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiadamy urządzenie Lumiscan! To wielopłaszczyznowa analiza skóry twarzy, dzięki której widzimy więcej niż inni, a nasze diagnozy są precyzyjne i trafne. Dzięki Lumiscan zobaczysz jak wygląda Twoja skóra od podszewki, a my powiemy Ci jak właściwie o nią dbać.

  bezpieczna wizyta

  naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług. To znaczy, że nie tylko doskonale wiemy jak wykonywać usługi, ale też wiemy co robić w sytuacji kiedy dzieją się zdarzenia nieprzewidziane. Otoczymy Cię pełną opieką przedzabiegową, śród zabiegową i pozabiegową.

  gwarantowana skuteczność

  w gabinetach anpaTu mamy tylko takie zabiegi, które przynoszą efekty. Oferta jest wybrana bardzo starannie i pod kątem szerokiego zapotrzebowania naszych pacjentów. W czasie konsultacji zapytaj o zabiegi, których skuteczność gwarantujemy!

  Twój komfort

  gabinety anpaTu znajdują się w urokliwej dzielnicy Katowic - Brynów. Dojazd jest swobodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mamy swoje miejsce parkingowe i parking osiedlowy gdzie zawsze znajdziesz miejsce.

  dyskrecja

  to nasza nadrzędna wartość. Twoja wizyta to Twoja sprawa! Nikt nie musi o niej wiedzieć, niezależne od usług z jakich korzystasz. Cenimy sobie dyskrecje i Twoją prywatność.

  zrównoważona polityka cenowa

  nie konkurujemy ceną, a jakością. Znamy wartość swojej pracy. W czasie pierwszorazowej konsultacji wspólnie z Tobą ustalamy plan zabiegowy, dopasowany go do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Zawsze możesz liczyć na małe prezenty... 😉

  kompleksowe rozwiązania

  najlepsze efekty zabiegów osiąga się dzięki zastosowaniu terapii łączonej. Dlatego nasza oferta jest przygotowana tak, aby zabiegi wzajemnie się uzupełniały i przynosiły najlepsze rezultaty w walce o efekty jakich oczekujesz.