zabiegi maja
sprawdź >>

bandaże Arosha

Pożegaj cellulit i tkankę tłuszczową, przygotuj się do „ważnego dnia”!

W gabinetach anpaTu stawiamy na terapie sylwetki. Znajdziesz u nas najpopularniejsze, a przy tym najskuteczniejsze terapie zabiegowe na ciało takie jak: Icoone, kriolipoliza Cooltech, karboksyterapia, fala uderzeniowa Storz czy lipoliza iniekcyjna. Pośród takiego zestawu, umożliwiającego kompleksowe zadbanie o ciało nie mogło zabraknąć BANDAŻY AROSHA. Terapia bandażami Arosha to kompleksowe rozwiązanie dla osób zmagających się z cellulitem, obrzękami, zwiotczeniami oraz nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową.

Arosha to zabiegi, które w kontraście do ww. technologii dają ekspresowy efekt i  odpowiedź na problemy związane z cellulitem wodnym, włóknistym, obrzękami, skórą pozbawioną jędrności oraz ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową.
Największym atutem Bandaży Arosha jest efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! Zabieg doskonale sprawdzi się też przed „wielkim wyjściem”, ślubem, wakacjami. 
CZAS ZABIEGU
1h
LICZBA ZABIEGÓW
8
odstępy między zabiegami 4 dni
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg bandażami Arosha?

Sekretem zabiegów z bandażami Arosha są właśnie tytułowe BANDAŻE. Stworzone z delikatnej bawełny nasączonej składnikami aktywnymi, które podczas zabiegu są stopniowo uwalniane i wnikają wgłąb skóry.

Zabieg rozpoczynamy dokładnym i intensywnym szczotkowaniem całego ciała. Szczotki Arosha zrobione są z włókien pozyskiwanych z pustynnej, soczystej rośliny – agawy, a samo szczotkowanie znane jest od dawna i teraz znów zyskało popularność. Tak zwany „brushing” pobudza ukrwienie, wygładza skórę, złuszcza naskórek, powoduje redukcję cellulitu i ułatwia wchłanianie składników aktywnych w późniejszych etapach zabiegu.
Drugi etap to nałożenie specjalnie dedykowanej ampułki, która jest najbardziej skoncentrowanym produktem pod względem składników aktywnych. Następnie owijamy ciało bandażami, które działają drenująco, ułatwiają rozpad tłuszczu, ujędrniają skórę i redukują cellulit.

Zabieg marki Arosha w żaden sposób nie koliduje z zabiegami Icoone. Dla uzyskania spektakularnego efektu możesz przychodzić na dwa zabiegi Arosha i dodatkowo dwa zabiegi Icoone w jednym tygodniu. Podczas tego zabiegu, w fazie w której działają bandaże (30 minut), możemy wykorzystać ten czas na dodatkowe działanie: wykonując dla Ciebie na przykład zabieg na twarz. Możesz poczytać w spokoju ulubioną książkę lub zrelaksować się i zasnąć. Czas ten możemy też wydłużyć na potrzeby zrobienia godzinnego masażu lub zabiegu Icoone na twarz. Możesz mieć dwa zabiegi, a spędzić w gabinecie tyle samo czasu, co podczas jednego.
porady ekspertów

efekty zabiegu bandażami  Arosha

pozbycie się cellulitu
ujędrnienie, poprawa elastyczności skóry
wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
doskonałe nawilżenie skóry
promienny wygląd
usprawnienie drenażu kończyn

obszary zabiegowe

Ciało
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu bandażami Arosha

Zabieg nie wyklucza z codziennych aktywności. 

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie konsultacji, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
Zabieg jest genialny, nie ma wielu przeciwwskazań! Jedyne, co może nam przeszkodzić w jego wykonaniu, to alergia na składniki używanych preparatów.
mistrzami w tym zabiegu są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA

cennik

szczotka Arosha
99zł
Slim cel (zabieg wyszczuplający)
230zł
Aqua drain (zabieg drenujący)
230zł
Lipho cel ( zabieg antycellulitowy i wyszczuplający)
230zł
Crio tonic (zabieg ujędrniająco-nawilżający)
230zł
pakiet 4 zabiegów + szczotka GRATIS
874zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram