zabiegi maja
sprawdź >>

depilacja laserowa LightSheer

Skutecznie i trwale pozbądź się owłosienia w każdym miejscu!

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów w branży kosmetycznej! Dlaczego? Bo pozwala skutecznie i trwale pozbyć się owłosienia właściwie w KAŻDYM miejscu na ciele! 

Jedyny warunek to ciemny kolor włosa! W gabinetach anpaTu wykonasz laserowe usuwanie owłosienia przy pomocy lasera do depilacji LightSheer Desire

Dlaczego ten sprzęt? Bo to najlepszy, najbardziej skuteczny i zapewniający efekty sprzęt, który w rękach doświadczonego kosmetologa gwarantuje oczekiwane efekty trwałego usunięcia włosów! Nasze wewnętrze testy potwierdziły niezawodną skuteczność urządzenia i tym samym potwierdziły decyzję o wyborze właśnie jego jako pierwszy laser w gabinetach anpaTu. 

Urządzenie jest wyposażone w dwie głowice. Mała z systemem chłodzącym służy do precyzyjnej depilacji, z uwzględnieniem miejsc trudno dostępnych np. do depilacji intymnej czy usuwania wąsika. Większa głowica to połączenie dużej powierzchni zabiegowej z  działaniem podciśnienia, co zapewnia bezpieczną depilację również przy cerze wrażliwej czy kruchych naczynkach krwionośnych. Wielkim atutem laserowej depilacji LightSheer Desire jest też bezpieczeństwo zabiegów.

Depilatory laserowe posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości (m.in. wydany przez FDA i instytucje europejskie) oraz CE i ISO 9001. Sam zabieg jest o wiele krótszy niż przy zastosowaniu innych urządzeń laserowych.

Kluczowy w zabiegu depilacji laserowej jest również dobór parametrów zabiegowych, które determinują tempo osiągania efektów. Najłatwiejsze do usunięcia są włosy ciemne i grube. Jaśniejsze i delikatne potrzebują większej liczby zabiegów. 

Skóra bardziej wrażliwa po zastosowaniu lasera może dać odczyn lekkiego zaczerwienienia bądź obrzęk, który jednak ustąpi w krótkim czasie – do kilku godzin po zabiegu.

Efekty działania światła LightSheer są imponujące. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30% włosów, a po całej serii nawet do 70%. Zabiegi laserowego usuwania niepożądanego owłosienia charakteryzują się o wiele większą skutecznością od dotychczasowych metod depilacji (pasta cukrowa czy wosk). Pozwalają komfortowo i starannie, a przy tym całkowicie bezpiecznie przeprowadzić trwałą depilację owłosienia.
CZAS ZABIEGU
5 do 30 minut
LICZBA ZABIEGÓW
6 do 8
odstępy między zabiegami 5 do 10 tyg
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg depilacją laserową Lightsheer?

Zasada działania lasera diodowego LightSheer Desire polega na selektywnej fototermolizie. Wiązka światła laserowego wnika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez barwnik włosa czyli melaninę (właśnie dlatego nie ma możliwości aby włos w kolorze siwym, białym lub blond został trwale usunięty – nie posiada w sobie melaniny). W dalszym ciągu energia zamieniana jest na ciepło, które jest dostarczane do macierzy włosa, tam też następuje zatrzymanie absorpcji ciepła i destrukcja, czyli całkowite zniszczenie macierzy. Wyróżniamy trzy fazy włosa: faza wzrostu, faza zaniku i faza wypadania. 

Laser działa tylko na włosy, które są w fazie wzrostu. Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 800 nm. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa końcówka zabiegowa ET o wielkości pola zabiegowego 9 na 9 mm została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia ChillTipTM (temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie 4oC), który natychmiastowo zwiększa relaksację termiczną powierzchni poddanej zabiegowi, chroni skórę i sprawia że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dzięki czemu ryzyko powikłań przy wysokich energiach zostało zniwelowane do poziomu 0,01%

dlaczego seria zabiegów?

Epilacja laserowa LightSheer Desire ze względu na dokładność i moc lasera pozwala na zauważcie na prawdę szybkich efektów w krótkim czasie!
Liczba zabiegów jest ściśle uwarunkowana cyklami wzrostowymi włosa, jak wiemy nie wszystkie włosy rosną równocześnie, tylko część z nich znajduje się w aktywnej fazie wzrostu (anagenie) i właśnie one pochłaniają energię lasera, pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagenie, oraz telogenie), która ma różne okresy trwania od 5-8 tygodni (w przypadku epilacji wąsika, bródki, pach, brzucha, bikini, pośladków) do nawet 10 tygodni (w przypadku epilacji nóg, torsu, pleców).

Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane w cyklach, 4 do 8  razy, aby usunąć możliwie jak najwięcej włosów. Najczęściej jednak nasi pacjenci zauważają zadawalające ich efekty już po 3 zabiegu, a serię kończą na 6/7 zabiegach. 
Często zabiegi kończą się wtedy gdy na obszarze depilowanym pozostają już tylko jasne i delikatne włoski, które są niemożliwe do usunięcia laserowo.

przygotowanie do zabiegu

1. Przede wszystkim skóra do zabiegu nie może być świeżo opalona: ok 3 do 4 tygodni po opalaniu melanocyty przestają być aktywne, a to oznacza, że może wykonywać zabieg.

2. Jeśli skóra jest sucha należy tydzień wcześniej 2 razy dziennie stosować emolienty (kremy odżywczo – regenerujące) w miejscach które chcemy poddać zabiegowi epilacji.

3. Przed zabiegiem skóra powinna być możliwie jak najdokładniej ogolona, umyta i niczym nieposmarowana! (zwłaszcza balsamami z drobinkami odbijającymi światło, oraz kremami z filtrami UV). Golenie skóry najlepiej wykonać na 12 do 24 godzin przed zabiegiem.

4. Nie należy wyrywać włosów pęsetą, pastą cukrową lub woskiem minimum 4 tygodnie przed zabiegiem – to zaburza fazy wzrostu włosa.

5. Nie wolno stosować kremów depilujących na min 5 dni przed zabiegiem.

6. Nie wolno stosować również: leków uczulających na słońce (np. antybiotyki – zabieg może być przeprowadzony najwcześniej po 7 do 10 dniach od zakończenia leczenia, jak również antydepresanty), ziół, herbat takich jak: dziurawca, nagietka, skrzypu i pokrzywy, oraz kosmetyków i leków złuszczających (min. 7-10 dni przed zabiegiem), kremów zawierających retinol min. 1 miesiąc przed zabiegiem.

Zabieg laserowy po stosowaniu terapii retinoidami można wykonać ok. 5 miesięcy po zakończeniu kuracji. 

Przed samym zabiegiem depilacji laserowej przygotuj odpowiednio swoją skórę – dzięki temu laserowe usuwanie owłosienia będzie efektywne i bezpieczne:
1. pamiętaj o regularnym szczotkowaniu i nawilżaniu skóry!
2. dzień przed planowaną depilacją gładko ogól włosy (nie wyrywaj!),
3. nie pij alkoholu co najmniej dobę wcześniej,
4. przed zabiegiem, w tym samym dniu, dokładnie umyj i odtłuść skórę,
5. w dniu zabiegu nie nakładaj na skórę, która będzie depilowana kremów, perfum, dezodorantów, balsamów itp.,
6. w przypadku depilacji brazylijskiej, bikini czy innego rodzaju depilacji intymniej, dokładnie umyj się tuż przed zabiegiem, w klinice będzie mogła_mógł dodatkowo skorzystać z nawilżanych chusteczek.
porady ekspertów
22 lutego, 2023 | Czas czytania: 3 min
Depilacja laserowa miejsc intymnych Czytaj więcej
29 września, 2022 | Czas czytania: 3 min
Depilacja laserowa LightSheer Desire Czytaj więcej
21 grudnia, 2021 | Czas czytania: 2 min
Depilacja na ostatnią chwilę? NIE! Czytaj więcej

efekty po depilacji laserowej Lightsheer

trwała redukcja owłosienia
złagodzenie okołomieszkowego zapalenia skóry

Laser LightSheer Desire usuwa nawet 70% owłosienia z obszaru objętego zabiegiem. Pozostałe 30% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od zakończenia serii zabiegowej.

Bardzo łatwo jest je usunąć – wystarczy 1-2 zabiegów przypominających

obszary zabiegowe

Twarz, ciało
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu depilacjią laserową

Dla bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu epilacji laserowej istotne jest też prawidłowe postępowanie po, a tym samym przestrzeganie zaleceń takich jak:
1. rezygnacja z sauny i kąpieli w basenie przed 5 dni
2. rezygnacja z gorących kąpieli do 10 dni po
3. unikanie kosmetyków, preparatów zawierających alkohol do 10 dni po
4. rezygnacja z peelingów (ok. 2 tygodnie po depilacji laserowej)
5. unikanie opalania (do 3 tygodni po)

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Istnieją sytuacje, w których zastosowanie depilacji laserowej jest polecane. Depilowanie przy zastosowaniu lasera nie jest zalecane w trakcie ciąży i podczas karmienia. Przeciwwskazaniem są też choroby nowotworowe, stosowanie kosmetyków z witaminą C i A oraz retinolem. Zastosowanie zabiegu usuwania owłosienia laserem Light Sheer jest też niewskazane przy antybiotykoterapii oraz w przypadku, gdy pacjenta dopadnie opryszczka w obszarze, który miał zostać poddany depilacji.
mistrzami w tym zabiegi są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA

cennik

1 zabieg / 6 zabiegów
wąsik / broda / linia biała / szpara międzypośladkowa
120zł / 669zł
1 zabieg / 6 zabiegów
ramiona / klatka piersiowa / brzuch / plecy (górna lub dolna część) / uda / łydki / bikini głębokie (damskie, męskie) / pośladki
270zł / 1425zł
1 zabieg / 6 zabiegów
całe plecy
450zł / 2322zł
1 zabieg / 6 zabiegów
całe nogi
470zł / 2425zł
1 zabieg / 6 zabiegów
pachy + bikini płytkie
350zł / 1785zł
1 zabieg / 6 zabiegów
pachy + bikini głębokie
390zł / 1989zł
1 zabieg / 6 zabiegów
całe nogi + bikini głębokie
730zł / 3720zł
1 zabieg / 6 zabiegów
całe nogi + pachy + bikini głębokie
920zł / 4692zł
zabieg możesz połączyć z
“ Polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziewczyny z ogromnym doświadczeniem i pasją co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram