zabiegi maja
sprawdź >>

estGen

Inżynieria tkankowa | terapia komórkowa

Zabiegi, które działają jak najlepsze lekarstwo dla Towjej skóry? Tak - to właśnie pozwala nam uzyskać marka estGen! 
estGen to równiez jedna z naszych wiodących marek do pielęgnacji domowej skóry. Jesteśmy przekonane o jej skuteczności tak jak duże grono naszych Pacjentów.

Zabiegi estGen dopasowane są do potrzeb wymagających skór. Pozwalają pomóc osobom, które na co dzień borykają się z niezwykle trudnymi do usunięcia problemami skórnymi jak blizny i rozszerzone nacyznka, oraz osobom, które chcą opóźnić proces starzenia się skóry i utraty jędrności. W anpaTu skupiamy się głównie na 3 wskazaniach:

- skóry z trądzikiem (każdego pochodzenia: młodzieńczy, pospolity i RÓŻOWATY!)
- skóry starzejące się
- skóry naczyniowe i zaczerwienione


estGen to innowacyjna technika wpisująca się w terapię anti-aging, pobudzająca procesy biologiczne. Preparaty używane do zabiegu dokonują kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami, a także modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Ponadto, wspomagają wzrost komórek i tkanek, dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także regulują odpowiedzi immunologiczne.

Kosmetyki wykorzystane podczas zabiegów zawierają izolowane proteiny: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.
Preparaty estGen kompleksowo odbudowują i regenerują tkanki, wspomagają wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji i tworzeniu DNA.

Zabieg estGen anty aging polega na dostarczeniu skórze składników aktywnych na trzy sposoby:

- samym zabiegiem estGen

- zabiegiem połączonym z mikronakłuciami

- zabiegiem estGen połączonym z sonoforezą 
CZAS ZABIEGU
30 - 50min
LICZBA ZABIEGÓW
3 do 6
odstępy między zab. 2-4 tyg.
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polegają zabiegi estGen?

Zabiegi z użyciem preparatu estGen polegają na dostarczeniu w głąb skóry aktywnych składników, których celem jest wywołanie pożądanych efektów. 
Można wykonać je na dwa sposoby - w towarzystwie mezoterapii mikroigłowej lub sonoforezy.
Każdy z zabiegów jest całkowicie bezpieczny i daje widoczną poprawę kondycji skóry już po pierwszym zabiegu. 

Pierwszy z nich polega na wykonaniu mikronakłuć za pomocą pena do mezoterapii mikroigłowej. Drugi natomiast polega na wykonaniu masażu głowicą masującą, która emituje ultradźwięki.

W zależności od tego z jakim problemem zgłasza się Pacjent, dobierana jest odpowiednia forma zabiegu, jego częstotoliwość i liczba w serii.

typy zabiegów estGen

ESTGEN - STANY ZAPALNE
Zabieg estGen ma zbawienny wpływ na stany zapalne jakie występują w przebiegu różnych chorób skórnych. W przypadku AZS głównym objawem choroby są grudkowe zmiany wysiękowe, które najczęściej zlokalizowane są na zgięciach łokciowych, kolanach, rękach oraz w okolicach twarzy i szyi. Zmiany zwykle są zaczerwienione i powodują uporczywe uczucie swędzenia.

W przypadku łuszczycy głównym objawem są owalne lub okrągłe grudki o wyrazistych brzegach i zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo pokryte są srebrzystą łuską. 
W przypadku trądziku głównym objawem są wypukłe, czerwone zmiany oraz guzki wypełnione ropą, które często pozostawiają blizny. Seria zabiegów pozwala zredukować blizny i przebarwienia.

ESTGEN - PRZEBARWIENIA
Zabieg estGen jest wyjątkowo skuteczny w redukowaniu i rozjaśnianiu przebarwień na skórze. Seria nakłuć z użyciem bioaktywnego żelu estGen oddziałuje na ilość melanocytów, a także na proces produkcji melaniny. Dzięki temu efekty zabiegu są szybkie i przede wszystkim długotrwałe. Zabieg zapobiega w ten sposób ponownemu powstawaniu tego rodzaju zmian w przyszłości. EstGen zabieg pozwala także trwale wyrównać koloryt skóry.

ESTGEN - BLIZNY | ROZSTĘPY
EstGen na blizny działa wyjątkowo korzystnie, niemal w pełni je redukując. Rodzaj terapii z użyciem preparatu estGen dobierany jest indywidualnie do potrzeb, bowiem w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę rodzaj blizny i jej strukturę. Niezależnie jednak czy będą to blizny potrądzikowe, pourazowe, oparzeniowe czy też czerwone lub białe blizny, nazywane inaczej rozstępami, dzięki odpowiedniej diagnostyce i dobraniu odpowiedniej metody, istnieje możliwość całkowitego zniwelowania nawet najgłębszych blizn.
porady ekspertów

efekty

zagęszczenie skóry i redukcja zwiotczeń

łagodzenie zmian i objawów egzemy oraz łuszczycy
rozjaśnienie przebarwień
redukcja blizn potrądzikowych, pourazowych, oparzeniowych

działanie przeciwalergiczne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe

redukcja rozstępów

oczyszczenie skóry z toksyn

obszary zabiegowe

twarz, szyja, dekolt, dłonie, plecy
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
epilepsja, gruźlica, zaćma
choroby wątroby i nerek, choroby sercowe, w tym sztuczne zastawki i rozruszniki serca
choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
inne przeciwwskazania to wszelkiego rodzaju alergie na składniki jakie zawarte są w preparacie
mistrzami w tym zabiegu są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA
“ Polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziewczyny z ogromnym doświadczeniem i pasją co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram