zabiegi maja
sprawdź >>

fala uderzeniowa STORZ

Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów w redukcji zaawansowanego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej.

Fala akustyczna jest bezinwazyjną metodą usuwania zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej naturalnymi procesami starzenia się organizmu. Fala akustyczna ma za zadanie stymulować mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. Tkanki stają się uelastycznione, a skóra jędrna i napięta.

Terapeutyczne akustyczne fale dźwiękowe są generowane wewnątrz uchwytu urządzenia i przenoszone na obszar poddawany zabiegowi czyli ciało, twarz i podbródek. W momencie, gdy trafiają do naszego ciała, fale akustyczne przenoszą się na duże obszary i stymulują procesy leczenia poszczególnych warstw skóry. Penetracja następuje do głębokości około 2 cm. Energia jest aplikowana ruchami oscylacyjnymi o wysokiej częstotliwości. Zabiegi falą akustyczną są odpowiednie dla osób w każdym wieku. W ten sposób pacjenci odzyskują naturalną elastyczność i napięcie skóry, wygląd twarzy ulega  zdecydowanej poprawie, a obwód podbródka zmniejszeniu

Terapia jest szybka, bezbolesne i skuteczna, stanowi bardzo dobrą alternatywę dla lipolizy iniekcyjnej w walce o smukłą szyję i podbródek.

Terapia przy pomocy fali akustycznej, została odkryta przez  firmę Storz Medical AG, która to już od 1987 roku jest światowym liderem w zakresie dostarczania i rozwoju technologii fali uderzeniowej. Szwajcarzy wynaleźli urządzenie, które usuwa cellulit, odchudza i natychmiastowo napina i odmładza skórę!
Urządzdenie storz Medical działa na zasadzie emisji fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy – AWT) są generowane w głowicy, którą przykładamy do ciała, skierowana jest ona bezpośrednio w miejsce problemu.
CZAS ZABIEGU
10 - 25min
LICZBA ZABIEGÓW
1 do 6
odstępy między zabiegami 5 - 10 dni
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg falą uderzeniową STORZ?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwą konsultację, omówi plan zabiegowy i wszelkie przeciwwskazania. Podczas zabiegu urządzenie emituje falę akustyczną, która niesie w sobie bardzo mocno skoncentrowaną energię, posiada unikalną zdolność do wprowadzania tkanek w harmoniczne drgania, które powodują ich rytmiczne rozciąganie się i kurczenie. 

Fala rozchodząca się w obrębie tkanek miękkich, jakimi są skóra, mięśnie i tkanka tłuszczowa, powoduje ich rozluźnienie, przyspiesza procesy metaboliczne oraz stymuluje mikrokrążenie zwiększając przepływ krwi i limfy. Dzięki pobudzeniu macierzy komórkowej następuje produkcja komórek macierzystych. Dodatkowo, następuje stymulacja czynników wzrostowych, co prowadzi do wytwarzania się kolagenu i naczyń krwionośnych. To wszystko sprawia, że skóra zostaje intensywnie pobudzona do regeneracji, a w efekcie staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna. 

DOKŁADNY PRZEBIEG ZABIEGU:
głowica urządzenia w kontakcie ze skórą generuje falę dźwiękową, która wytwarza energię w postaci ciśnienia, energia przeniesiona jest do wnętrza tkanek, powoduje tam rozerwanie włókien otaczających komórki tłuszczowe, następnie organizm usuwa rozbite komórki tłuszczowe w trakcie naturalnego procesu metabolicznego, jednoczesnym działaniem fali akustycznej na tkanki jest pobudzenie komórek do ich naturalnej, intensywnej regeneracji i zwiększenie produkcji i przebudowy kolagenu, czyli odmłodzenie, ujędrnienie skóry i powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w III i IV stadium zwłóknienia, a także pozwala uporać się z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Odmładza skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Zobacz jak wygląda zabieg
Zobacz skrót informacji
porady ekspertów
19 września, 2022 | Czas czytania: 2 min
Czy koniec lata to koniec dbania o ciało? Czytaj więcej
11 sierpnia, 2022 | Czas czytania: 4 min
Jak zgubić cellulit na udach? Czytaj więcej
13 czerwca, 2022 | Czas czytania: 3 min
Jak rozpoznać cellulit wodny od tłuszczowego? Czytaj więcej

efekty

redukcja cellulitu
wymodelowanie sylwetki
ujędrnienie skóry
napięcie skóry

obszary zabiegowe

Ramiona, brzuch, pośladki, całe uda, twarz
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu falą uderzeniową STORZ

Od razu po zabiegu możesz wrócić do swoich aktywności, zalecamy zwiększenie pitej wody i wzmożoną aktywność fizyczną. Na skórze mogą pojawić się siniaki, które wynikają z intensywności zabiegu.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
ciąża i karmienie piersią
aktywna opryszczka
implanty w obszarze zabiegowym
zaburzenia krzepliwości krwi
choroby nowotworowe
rozrusznik serca
mistrzami w tym zabiegi są:
ANIA
KAROLINA
PATRYCJA
NATALIA
KAROLINA

cennik

TWARZ 1 zabieg
230zł
UNIESIENIE OWALU TWARZY 1 zabieg
200zł
CIAŁO 1 zabieg
250zł
CIAŁO 2 okolice, 1 zabieg
340zł
CIAŁO 3 okolice, 1 zabieg
440zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram