zabiegi kwietnia
sprawdź >>

modelowanie sylwetki

PRZEDE WSZYSTKIM PLAN DZIAŁANIA!

W gabinetach anpaTu nasza współpraca rozpocznie się od rozbudowanej konsultacji, podczas której będziemy mogły_li się poznać, zaufać sobie i wspólnie stworzyć plan działania, który zaprowadzi Cię do zadowolenia ze swojej sylwetki!

Zabiegi na ciało to wiodący dział zabiegów w naszej klinice! Gabinety anpaTu są wyposażone we wszystkie potrzebne urządzenia i zabiegi medyczne i kosmetyczne dzięki którym:

pozbędziesz się cellulitu
• stracisz centymetry w obwodach
• zniknie wiotkość Twojej skóry
• usuniesz rozstępy
• ujędrnisz skórę
• Wymodelujesz sylwetkę


Ty sam_a nie musisz wiedzieć jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy - od tego masz nas :)
Każda konsultacja jest zakończona planem zabiegowym oraz zaleceniami dietetycznymi dopasowanymi do Twoich potrzeb. Po konsultacji możemy od razu rozpocząć zabiegi!
KONSULTACJA
bezpłatna
4 medyczne urządzenia Hi-tech
4 zabiegi kosmetologii i medycyny estetycznej
pełny zakres zabiegów na wszystkie obszary ciała

RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

z jakimi problemami pracujemy w gabinetach anpaTu?

REDUKCJA CELLULITU
Aby skutecznie zmniejszyć widoczny cellulit zawsze należy zastosować terapię łączoną. Co to znaczy? Najczęściej to kilka technologii zabiegowych, połączonych w specjalny sposób tak, aby się wzajemnie uzupełniały i przynosiły maksymalne efekty. Niezawodnym rozwiązaniem w walce z cellulitem są: fala uderzeniowa STORZ, karboksyterapia, Icoone i specjalne mezoterapie igłowe. Zajrzyj też na naszego bloga, znajdziesz tam kompendium wiedzy na temat cellulitu.

ZMNIEJSZENIE CENTYMETRÓW W OBWODACH
Inaczej mówiąc – udzielimy Ci ogromnego wsparcia w procesie odchudzania! Nie tylko mamy zabiegi, które bezpośrednio usuwają komórki tłuszczowe takie jak: kriolipoliza Cooltech i lipoliza iniekcyjna, ale również zaproponujemy Ci zmianę nawyków żywieniowych, które w połączeniu z nawet niewielką aktywnością fizyczną dadzą duże efekty! Pamiętaj, że w procesie redukcji tkanki tłuszczowej bardzo ważny jest CZAS. Aby skutecznie usunąć do 8 cm w obwodzie potrzebujesz ok. 3 miesięcy. Daj sobie ten czas, aby działać we właściwym dla siebie tempie.

UJĘDRNIANIE SKÓRY I REDUKCJA ROZSTĘPÓW
W tym obszarze mamy czarny pas! Opracowałyśmy swoją autorską technikę ujędrniania skóry na obszarze brzucha, wewnętrznej strony ud i ramion. Połączenie zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii daje spektakularne efekty, nawet u pacjentek, które zgłaszają się do nas z typowymi „pociążowymi brzuchami” po wielu latach od porodu! Jeśli zatem swojej skórze brakuje jędrności – koniecznie spotkaj się z naszymi kosmetologami. Wiemy jak Ci pomóc!

„Pamiętaj! Konsultacja pierwszorazowa z kosmetologiem to nie tylko wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu, to przede wszystkim czas dla Ciebie na rozmowę ze specjalistą, poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań i dobór odpowiedniej terapii łączonej dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zabiegowych!”

dlaczego nasze pierwsze spotkanie jest takie ważne?

Zdarzyło Ci się odwiedzić kosmetologa, kosmetyczkę lub lekarza i wykonać u któregoś z nich zabieg bez:
• przeprowadzonej odpowiedniej konsultacji,
• podpisania dokumentów (karta klienta, zgoda na zabieg),
• zrobienia zdjęcia przed i po,
• otrzymania zaleceń pozabiegowych od specjalisty,
• możliwości swobodnego kontaktu po zabiegu

Robiłyśmy ankietę zadając te i kilka innych pytań dotyczących jakości obsługi klienta w naszej branży i efekty były dla nas zasmucające (bo niestety nie zaskakujące). Ponad połowa pytanych klientów/pacjentów odpowiedziała, że nie podpisuje zgód, nikt nie zadaje im zbyt wielu pytań przed zabiegiem, a po to już w ogóle. Zdjęcia odstraszają ich samych, więc nawet cieszą się kiedy ich nie ma. Tylko jak później porównać efekty? To juz wzbudza zastanowienie na pytanych twarzach…

Nie możemy zdradzić tu wszystkiego bo mamy swój autorski sposób prowadzenia konsultacji, ale zaręczamy Wam, że po niej wyjdziecie z naszych gabinetów:
• świadomi_e,
• wyedukowani_e,
• przekonani_e o swojej decyzji,
• gotowi_e do działania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest oglądać swoje zdjęcie w bieliźnie… czasem to dla Was nie do przejścia. Wiemy jednak też, że jesteście swoimi najbardziej surowymi krytykami! Dlatego jesteśmy my! Gotowe żeby uświadomić, pomóc i pokazać nad czym należy się skupić i gdzie włożyć pracę w to, aby sylwetka prezentowała się tak żebyś patrzył_a w lustro z dumą.

zobacz teraz jak wyglądają nasze najpopularniejsze zabiegi modelowania sylwetki:
ICOONE
KARBOKSYTERAPIA
KRIOLIPOLIZA
FALA UDERZENIOWA

efekty

zmniejszenie obwodów
redukcja cellulitu
ujędrnienie skóry i redukcja rozstępów
poznaj kosmetologów wykonujących zabiegi modelowania sylwetki:
ANIA
KAROLINA
PATRYCJA
NATALIA
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram