CIAŁO LAST MINUTE
sprawdź >>
Menu

masaż kobido

Japoński lifting twarzy i głęboki relaks dla umysłu

zastanawiasz się czy masażem na prawdę można odmłodzić twarz?
czy „pocieranie” skóry może przynieść widoczne efekty?
prawdziwy, japoński masaż Kobido to zabieg, który zaskakuje nas ilekroć go wykonujemy. Efekty po zabiegu przechodzą nasze oczekiwania i są widoczne zawsze! 

Masaż Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna” . Rytuał ten podlega ściśle określonym regułom, bazującym na tradycji medycyny chińskiej.
Masaż kobido to japońska technika zaawansowanego masowania twarzy, która daje mocne efekty ujędrnienia i napięcia skóry oraz podniesienia owalu twarzy. Kobido poprzez złożoność i intensywność technik działa na głębokich warstwach naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działających na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywnia nerwy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energii) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu. 

Możesz zrobić jeden zabieg, aby poczuć jego moc i później korzystać z niego kiedy tylko będziesz miał/a ochotę.
jeśli chcesz uzyskać efekty widocznego odmłodzenia i ujędrnienia skóry (oraz pozostałe, opisywane przez nas efekty terapeutyczne), zastosujemy następujący plan:
1 etap: 4 zabiegi, każdy 1x w tygodniu
2 etap: 4 zabiegi każdy co dwa tygodnie 
3 etap: 1 zabieg raz na miesiąc – zabiegi przypominające, podtrzymujące efekty
CZAS ZABIEGU
55 min
LICZBA ZABIEGÓW
1
dla efektu widocznego odmłodzenia:
1 etap: 4 zabiegi, każdy 1x w tygodniu
2 etap: 4 zabiegi każdy co dwa tygodnie
3 etap: 1 zabieg raz na miesiąc – zabiegi przypominające, podtrzymujące efekty
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega masaż kobido?

W gabinetach anpaTu wykonujemy oryginalny, prawdziwy. Masaż Kobido - to znaczy, że zabieg rozpoczyna się od przetasowania odcinka pleców oraz skóry głowy. Masaż Kobido składa się z kilku etapów, które polegają na szybkich i intensywnych ruchach, mogących na początku wywoływać odczucia na pograniczu dyskomfortu. Założeniem masażu jest jednak pobudzenie poszczególnych obszarów na twarzy, jest to w pełni bezpieczny i bezinwazyjny zabieg. Pierwszy etap zabiegu ma na celu zniwelowanie wszelkich napięć mięśniowych, co w efekcie pomaga wygładzić drobne zmarszczki mimiczne. Następnym etapem jest relaksacja, która pozwala rozluźnić mięśnie napięte na skutek zgromadzonych w ciele emocji. Masaż Kobido pobudza krążenie, co poprawia koloryt skóry twarzy. Szybkie ruchy ręki pobudzają także przepływ limfy, a to skutkuje zmniejszeniem opuchlizny i cieni pod oczami.

Główna część masażu to etap liftingujący. To wtedy może pojawić się dyskomfort, ponieważ skóra jest podbierana i delikatnie podszczypywana palcami. Naskórek się rozgrzewa przez zwiększony przepływ krwi, a skóra się unosi.jak możemy podsumować zalety masażu Kobido:
masaż tkanek głębokich wykonywany bez poślizgu (olejku) ma za zadanie zniwelować napięcia mięśniowe, a więc wygładzić delikatne zmarszczki mimiczne – masaż zaczyna się po zrobieniu demakijażu twarzy
głęboki relaks to część masażu, która oprócz zniwelowania napięć widocznych na twarzy w postaci zmarszczek ma za zadanie usunąć napięcia psychiczne, wywołane emocjami. Ten etap poprawia krążenie dzięki czemu skóra zyskuje odpowiedni koloryt.
Drenaż limfatyczny usprawnia transport limfy i zapobiega obrzękom i opuchliźnie np. wokół oczu
najbardziej intensywna część – liftingująca – oparta na perkusji, szybkim szczypaniu, delikatneym pociągnięciom, ugniatanieu i głębokiemu wygładzaniu skóry. Wszystkie techniki wykonywane są z wielkim zaangażowaniem terapeuty.  Celem wykonywania  intensywnych technik jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia  mięśni i ich funkcji.  Techniki liftingujące wykonuje się głównie na twarzy, ale mogą być również wykonywane  na innych częściach ciała takich jak szyja, dekolt i ramiona. Japoński lifting twarzy daje nie tylko widoczne rezultaty, ale ma także pozytywne efekty zdrowotne. Masaż zmniejsza uczucie stresu, pozwala się odprężyć i zrelaksować. Lifting twarzy nie tylko unosi skórę, ale także koryguje zmiany powstałe na skutek bruksizmu i zmniejsza sztywność mięśni twarzy. Dobrze wykonany masaż pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy, a nawet poprawia pracę układu trawiennego. 
porady ekspertów
21 marca, 2022 | Czas czytania: 2 min
Masaż kobido - co to jest? Czytaj więcej
20 stycznia, 2022 | Czas czytania: 3 min
Masaż twarzy - jak go robić żeby przynosił najlepsze efekty? Czytaj więcej
19 listopada, 2021 | Czas czytania: 3 min
Pokonaj lęk i stres w 20minut! Czytaj więcej

efekty

usunięcie napięć mięśniowych, które powodują zmarszczki mimiczne
zapobieganie bądź zmniejszenie efektów starzenia się naszej skóry
odzyskanie młodej twarzy poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni
stymulacja metabolizmu komórkowego, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry
oczyszczenie skóry przez usunięcie toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek skóry dzięki czemu odzyskuje jej naturalny blask
usunięcie nadmiernych napięć w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy
stymulacja produkcji składników skóry – kolagenu i elastyny

obszary zabiegowe

Twarz.
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po masażu kobido

Zabieg nie wyłącza Cię z codziennych aktywności, pamiętaj tylko, że bezpośrednio po zabiegu Twoje włosy będą tłuste przez kontakt z olejkiem.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Niewiele jest przeciwwskazań do tego zabiegu, ale jeśli jest w ogólnym nienajlepszym stanie zdrowia, masz podwyższoną temperaturę, opryszczkę czy inną rozpoczynającą się infekcję – zaczekaj z wykonywaniem masażu kobido. Ponadto jeśli cierpisz na trądzik i masz aktywne zmiany ropne, z masażem musisz zaczekać do czasu uspokojenia się stanów zapalnych skóry. 
mistrzami w tym zabiegi są:
ANIA
NATALIA

cennik

1 zabieg
260zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram