zabiegi kwietnia
sprawdź >>

oczyszczanie wodorowe

Najmniej inwazyjne i najbardziej dokładne oczyszczanie skóry!

Wieloetapowe i głębokie oczyszczenie skóry to zabieg, który każdy z nas powinien wykonywać regularnie. Szczególnie kiedy żyjesz w zanieczyszczonym środowisku!
Zabieg dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystuje spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki urządzeniu wodór jest wprowadzany w głąb skóry, niszczy wolne rodniki, co powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie wymaga stosowania igieł. Wykorzystuje działanie podciśnienia.

O wolnych rodnikach RFT mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar RFT wpływa DESTRUKCYJNIE na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość. ZABIEG JEST WSKAZANY U KOBIET W CIĄZY! 
CZAS ZABIEGU
40 - 60min
LICZBA ZABIEGÓW
1 zabieg dla szybkiego i skutecznego oczyszczenia skóry
seria zabiegów dla utrzymania efektów
odstępy między zabiegami 14 dni
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN
WSKAZANY W CIĄŻY

na czym polega zabieg?

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Od naszych Pacjentów najczęściej słyszymy, że po zabiegu oczyszczania wodorowego czują, że ich skóra nigdy nie była taka czysta! Zabieg jest najmniej inwazyjnym oczyszczeniem skóry, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym.

Oczyszczanie wodorowe w anpaTu składa się z etapów:
Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.

Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.

Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.

Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.

Etap VI
– zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę. W zależności od potrzeb Twojej skóry wykonujemy tyle etapów, ile jest konieczne. Jeżeli jesteś w ciąży lub w czasie karmienia – pomijamy te etapy zabiegu, które mogłyby Ci zaszkodzić.
Zobacz jak wygląda zabieg
porady ekspertów

efekty

wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona skóra
odnowienie, nawilżenie i regeneracja skóry
poprawa kolorytu skóry
stymulacja mikrokrążenia
promienny wygląd
spłycenie zmarszczek
normalizacja wydzielania sebum

obszary zabiegowe

Twarz, szyja, dekolt, plecy
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu oczyszczaniem wodorowym

Od razu po zabiegu możesz wrócić do swoich aktywności, możesz się tez pomalować. Zalecamy stosowanie kremu SPF 30.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
nowotwory złośliwe oraz stany po ich usunięciu (10 lat)
poparzenie skóry
aktywna infekcja wirusowa, grzybicza lub bakteryjna
iniekcja w miejscu wykonywania zabiegu
zaburzenia krzepliwości krwi
epilepsja
bardzo wrażliwa skóra
metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu
mistrzami w tym zabiegu są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA
KAROLINA

cennik

1 zabieg / seria 4
TWARZ ZABIEG MAXI
Oczyszczanie wodorowe, hydrabrazja, infuzja tlenowa z ampuką, krioterapia
320zł / 1178zł
1 zabieg / seria 4
TWARZ ZABIEG PODSTAWOWY
270zł / 988zł
jako dodatek do innego zabiegu
110 zł
“ Polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziewczyny z ogromnym doświadczeniem i pasją co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram