zabiegi kwietnia
sprawdź >>

os-bogatopl

Naturalne i bezpiecznie odmładzanie skóry!

Jest najbardziej naturalnym zabiegiem medycyny estetycznej. Nie niesie żadnych powikłań, jest oparte na Twoim własnym materiale, uzyskanym z Twojej krwi. To bardzo skuteczny zabieg, dzięki któremu Twoja skóra będzie bardziej jędrna, młodsza i uzyska efekt tzw. „wyspanej twarzy”.
Osocze (PRP) to preparat pozyskiwany z krwi autologicznej (własnej pacjenta), w którym stężenie płytek krwi jest większe niż w osoczu fizjologicznym (naturalnym).
Popularnie nazywany „wampirzy lifting” przy zachowaniu odpowiednich procedur i dobrego sprzętu do uzyskiwania osocza to bardzo bezpieczny i nie wywołujący żadnych skutków ubocznych zabieg.
Osocze sprowadza się do „oszukania” organizmu, czyli pobudzenia w nim naturalnych mechanizmów stymulujących komórki skóry do szybszej i lepszej pracy i regeneracji. Chodzi tu o stworzenie dla organizmu sytuacji takiej samej jak np. przy skaleczeniu, tyle, że bez uszkadzania skóry.

Ten zabieg dobrze jest połączyć z innymi – w terapii skojarzonej (łączonej), przynosi oszałamiające rezultaty! Daje też bardzo dobre efekty w przypadku wypadania włosów oraz wspomagająco w przypadku trudnego gojenia się ran i usuwania blizn.
CZAS ZABIEGU
30 min
LICZBA ZABIEGÓW
3 do 5
odstępy między zabiegami 10 do 14 dni
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg?

Jak pozyskuje się osocze? Z pobranej od pacjenta krwi obwodowej. Na skutek jej wirowania wyodrębnione zostają poszczególne składniki morfotyczne w zależności od ich ciężaru. Dochodzi wówczas do zagęszczenia koncentracji płytek krwi. Osocze charakteryzuje się kilkukrotnie wyższym (3-4 razy) stężeniem płytek niż ma to miejsce w przypadku osocza znajdującego się we krwi. Taka koncentracja PLT wiąże się ze zwiększoną ilością czynników wzrostu GFs (Growth Factors), które są niezbędne w procesie regeneracji tkanek. Właśnie dzięki tej funkcji zabieg jest tak skuteczny.

Dlaczego osocze jest takie efektywne? Chodzi tu oczywiście o mechanizm działania PRP, które stymuluje komórki organizmu do szybszej regeneracji, wymiany, a także usprawnia ich pracę. Skoncentrowane płytki krwi znajdujące się w osoczu wywołują naturalne, fizjologiczne reakcje, które między innymi sprawiają, że tkanki goją się i regenerują w szybszym tempie.

Zabieg również dobrze sprawdza się jako terapia wspomagająca przy leczeniu trudno gojących się ran np. po poparzeniu czy odmrożeniu. Dlaczego zabieg jest taki skuteczny? Tajemnica tkwi w czynnikach wzrostu! Czyli białkach, których zadaniem jest „motywacja” procesów naprawczych. Pracują one nad odnawianiem się skóry i to dzięki nim Twoja skóra jest jędrna, elastyczna i młoda. Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem prowadzącym, który określi plan terapii i efekty jakie możesz uzyskać po zabiegu.
Pierwszym, właściwym etapem zabiegu jest uzyskanie materiału do zabiegu z Twojej kto - Twojego os. bogat. W tym celu lekarz pobiera Ci krew, a następnie umieszcza probówkę w specjalnie do tego przeznaczonej medycznej wirówce w celu oddzielenia osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Następnie za pomocą sterylnych igieł wykonuje zabieg mezoterapii igłowej pozyskanym osoczem.
Kolejny etap to znieczulenie skóry specjalną maścią, po 30 minutach przystępujemy do zabiegu podawania osocza. 

W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie. W ramach przygotowań od zabiegu polecamy bardzo dobre nawodnienie organizmu! W dniu zabiegu wypij przynajmniej 2 l. wody!

efekty

rewitalizacja skóry
odświeżenie i odżywienie
rozświetlenie
zdrowy, wypoczęty wygląd skórze
zmniejszenie płytkich zmarszczek
stymulacja syntezy kolagenu, elastyny
poprawa gęstości skóry
przyspieszenie procesów odnowy i regeneracji skóry
poprawa ukrwienia i metabolizmu skóry
wzmocnienie cebulek włosów

obszary zabiegowe

Twarz, szyja i dekolt, skóra na ciele, dłonie, skóra owłosiona głowy.
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu

Po zabiegu na skórze widoczne są małe uwypuklenia tzw. „kulki”, przypominające kropelkę wody umieszczoną pod skórą. Ślady po zabiegu ustępują szubko - po ok. 2 do 3 godzinach, nic juz nie widać - procesy naprawcze rozpoczynają się pod skórą. Zabieg nie wyłącza Cię z codziennych aktywności. Istotne jednak, aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
ciąża/ karmienie piersią (względnie)
niewyrównana cukrzyca
choroba nowotworowa
otwarte rany w obszarze zabiegowym
zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry
aktywne zmiany chorobowe skóry (np. łuszczyca, liszaj płaski, łojotokowe zapalenie skóry)
alergie w miejscu wykonania zabiegów
skłonność powstawania blizn, keloidów oraz zwłóknień
przyjmowanie leków immunosupresyjnych, przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny)
terapia sterydami
zaburzenia krążenia
mistrzami w tym zabiegi są:
DR DARIUSZ
DR PAULA

cennik

twarz
500zł
twarz + szyja + dekolt
1100zł
dłonie
500zł
skóra głowy
500zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram