zabiegi kwietnia
sprawdź >>

zabieg PRX-T33

Przebudowa skóry bez użycia igieł!

prx-t33 to szczególna hybryda zabiegowa. Działa trochę jak peeling chemiczny, bo przebudowuje i odżywia skórę, ale nim nie jest, bo nie złuszcza się po nim skóra i można wykonywać go również latem. Nazywamy go chemiczną biorewitalizacją skóry. Dzięki niemu pozbędziesz się przebarwień, ujędrnisz i napniesz skórę twarzy, zmniejszysz rozszerzone pory, zredukujesz blizny i rozstępy! To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie maja czasu na zabiegi z okresem rekonwalescencji, które zatrzymują na chwilkę w domu, a chcą uzyskać równie dobre efekty.

Tajemnica PRXa tkwi w jego składzie – to unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym. Dzięki temu zabieg gwarantuje niską inwazyjność i brak efekt złuszczania się skóry, a efekt daje takie same jakby to się działo! Kuracja przede wszystkim poprawia jędrność i elastyczność skóry, ma działanie przeciwzmarszczkowe i wspomaga redukowanie zaskórników, ponadto umożliwia rozjaśnienie skóry, zwężenie rozszerzonych porów, likwidowanie przebarwień, napięcie i lifting!      Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest w pełni komfortowy.  Zabieg ten zalecany jest do wykonywania w serii. W zależności od kondycji Twojej skóry i efektów jakie chcesz uzyskać, specjalistka podczas pierwszej konsultacji określa liczbę zabiegów w serii. Dla redukcji blizn najczęściej jest to od 5 do 10 zabiegów, przy zabiegach redukcji zmarszczek i poprawy sprężystości skóry od 2 do 4 zabiegów.

Podczas zabiegu możesz odczuwać pieczenie i mrowienie skóry, które wzrasta pod koniec zabiegu podczas zmywania preparatu ze skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem odpowiedniego kremu gojącego i przekazaniem zaleceń dot. pielęgnacji domowej.
Ze względu na swoje właściwości PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również latem. Po zabiegu istotne jest stosowanie fotoprotekcji (krem z filtrem SPF 50).
CZAS ZABIEGU
30 min
LICZBA ZABIEGÓW
3 do 6
odstępy między zabiegami 2 tyg
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg PRX-T33?

Jak juz pisaliśmy wcześnie, zabieg PRT-T33 wygląda trochę jak peeling chemiczny – aplikuje się go bezpośrednio na czystą skórę, nakłada się go dłońmi, bardzo mocno wmasowując kolejne warstwy preparatu. W zależności od potrzeb Twojej skóry, tyle warstw ile potrzebuje.
Docierając preparatem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, kosmetolog powoduje pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i wypchnięcia załamań skóry.

Pracujemy z tym zabiegiem długo i intensywnie, bo pozwala nam usuwać blizny, rozszerzone pory, napinać skórę i walczyć z trądzikiem. PRX-T33® nie należy do inwazyjnych zabiegów a także nie jest fotouczulający i dlatego można go  wykonywać przez cały rok, również latem. Dzięki synergistycznemu działaniu składników po zabiegu nie występuje łuszczenie naskórka (mimo iż preparat dociera do błony podstawnej naskórka). 
Składniki aktywne, zawarte w preparacie: kwas TCA 33% - bez uszkodzenia naskórka stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, woda utleniona w tym preparacie ma za zadanie zwiększyć powinowactwo receptorów do kwasu TCA , jak również ograniczyć jego głębokość penetracji i reakcje niepożądane. Jest także znana ze swych właściwości przyspieszających gojenie oraz rozjaśniających. 5% kwas kojowy ma działanie rozjaśniające.      

Efekty po PRX-T33 widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak z każdym kolejnym zabiegiem efekt jest wzmożony oraz coraz bardziej utrwalony.

przygotowanie do zabiegu PRX-T33

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ważne żeby skóra nie była opalana przez min. 2 tyg. przed nim.
Zobacz jak wygląda zabieg
porady ekspertów
20 września, 2022 | Czas czytania: 3 min
Top 5 zabiegów po lecie! Twoja skóra Ci za to podziękuje! Czytaj więcej
6 kwietnia, 2021 | Czas czytania: 4 min
Prawdziwe przypadki - metamorfoza pani basi Czytaj więcej
23 marca, 2021 | Czas czytania: 3 min
PRX-T33 Biorewitalizacja skóry bez igieł! Czytaj więcej

efekty PRX-T33

napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni)
ujędrnienie skóry
redukcja przebarwień
nawilżenie skóry
redukcja rozstępów i blizn
oczyszczenie skóry twarzy, redukcja rozszerzonych porów

obszary zabiegowe

Twarz, szyja i dekolt oraz ciało (w tym blizny i rozstępy)
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu PRX-T33

Po zabiegu należy stosować preparaty nawilżające skórę, a w dniu wizyty w gabinecie nie zaleca się korzystania z basenu, sauny i solarium. W przypadku ewentualnego złuszczania się skóry, nie należy wystawiać się na ekspozycję słoneczną oraz używać filtrów słonecznych.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
alergia na składniki preparatu lub lateks
przerwanie ciągłości naskórka (np. drobne rany)
trwająca terapia izotretynoiną
podrażnienipna, nadwrażliwa skóra
aktywne choroby zapalne skóry m.in. opryszczka
ciąża i karmienie piersią
zbyt opalona skóra lub ciemny fototyp (V,VI)
liczne znamiona na obszarze zabiegowym
mistrzami w tym zabiegu są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA

cennik

1 zabieg / seria 3 zabiegów
twarz
410zł / 1169zł
1 zabieg / seria 3 zabiegów
wybrany obszar wielkości A4
560zł / 1596zł
1 zabieg / seria 3 zabiegów
obszar wielkości dłoni
320zł / 912zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena   
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram