CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

bandaże Arosha

#wszystko co musisz wiedzieć o bandaże Arosha

W gabinetach anpaTu stawiamy na terapie sylwetki. Znajdziesz u nas najpopularniejsze, a przy tym najskuteczniejsze terapie zabiegowe na ciało takie jak: Icoone, kriolipoliza Cooltech, karboksyterapia, fala uderzeniowa Storz czy lipoliza iniekcyjna. Pośród takiego zestawu, umożliwiającego kompleksowe zadbanie o ciało nie mogło zabraknąć BANDAŻY AROSHA. bandaże Arosha - 1

Arosha to zabiegi, które w kontraście do ww. technologii dają ekspresowy efekt i  odpowiedź na problemy związane z cellulitem wodnym, włóknistym, obrzękami, skórą pozbawioną jędrności oraz ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową.

Największym atutem Bandaży Arosha jest efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! Zabieg doskonale sprawdzi się też przed „wielkim wyjściem”, ślubem, wakacjami. 

Sekretem zabiegów z bandażami Arosha są właśnie tytułowe BANDAŻE. Stworzone z delikatnej bawełny nasączonej składnikami aktywnymi, które podczas zabiegu są stopniowo uwalniane i wnikają wgłąb skóry.arosa szczotkowanie odchudzanie bandaże Katowice anpaTu

Zabieg rozpoczynamy dokładnym i intensywnym szczotkowaniem całego ciała. Szczotki Arosha zrobione są z włókien pozyskiwanych z pustynnej, soczystej rośliny – agawy, a samo szczotkowanie znane jest od dawna i teraz znów zyskało popularność. Tak zwany „brushing” pobudza ukrwienie, wygładza skórę, złuszcza naskórek, powoduje redukcję cellulitu i ułatwia wchłanianie składników aktywnych w późniejszych etapach zabiegu.

Drugi etap to nałożenie specjalnie dedykowanej ampułki, która jest najbardziej skoncentrowanym produktem pod względem składników aktywnych. Następnie owijamy ciało bandażami, które działają drenująco, ułatwiają rozpad tłuszczu, ujędrniają skórę i redukują cellulit. arosa szczotkowanie odchudzanie bandaże Katowice anpaTu

Zabieg marki Arosha w żaden sposób nie koliduje z zabiegami Icoone. Dla uzyskania spektakularnego efektu możesz przychodzić na dwa zabiegi Arosha i dodatkowo dwa zabiegi Icoone w jednym tygodniu.

#ile zabiegów

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zalecamy 8 zabiegów w serii, z czego dwa zabiegi w tygodniu. To oznacza, że przez 4 tygodnie możesz się przygotować do nadchodzącego sezonu letniego!

#czy wiesz, że… 

Podczas tego zabiegu, w fazie w której działają bandaże (30 minut), możemy wykorzystać ten czas na dodatkowe działanie: wykonując dla Ciebie na przykład zabieg na twarz. Możesz poczytać w spokoju ulubioną książkę lub zrelaksować się i zasnąć. Czas ten możemy też wydłużyć na potrzeby zrobienia godzinnego masażu lub zabiegu Icoone na twarz. Możesz mieć dwa zabiegi, a spędzić w gabinecie tyle samo czasu, co podczas jednego.

 

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #dlaczego mamy ten zabieg w anpatu?

  • bo jest zabiegiem skutecznym
  • bo jest to zabieg czysty – nie musisz się po nim myć, a wszystkie składniki wsiąkają w Twoją skórę
  • bo jest dla każdego

  #wskazania

  • cellulit wodny
  • cellulit tłuszczowy
  • wiotkość skóry
  • nadmiar tkanki tłuszczowej
  • rozstępy
  • odwodnienie skóry

  #efekty

  • pozbycie się cellulitu
  • ujędrnienie, poprawa elastyczności skóry
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
  • doskonałe nawilżenie skóry
  • usprawnienie drenażu kończyn

  #przeciwskazania

  Zabieg jest genialny, nie ma wielu przeciwwskazań! Jedyne, co może nam przeszkodzić w jego wykonaniu, to alergia na składniki używanych preparatów.

  #ludzie anpatu

  mistrzem w tym zabiegu jest:

  #ten zabieg łączymy z

  #atuty anpaTu

  rodzina anpaTu

  nasz zespół to grupa pasjonatów. Każdy wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi. Skończone szkoły, kursy, szkolenia to dla nas oczywistość, ale naszą przewagą jest to, że znamy się od wielu lat, łączą nas więzi przyjaźni i rodzinne dlatego atmosfera w anpaTu jest wyjątkowa…

  jedyna taka konsultacja na twarz

  jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiadamy urządzenie Lumiscan! To wielopłaszczyznowa analiza skóry twarzy, dzięki której widzimy więcej niż inni, a nasze diagnozy są precyzyjne i trafne. Dzięki Lumiscan zobaczysz jak wygląda Twoja skóra od podszewki, a my powiemy Ci jak właściwie o nią dbać.

  bezpieczna wizyta

  naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług. To znaczy, że nie tylko doskonale wiemy jak wykonywać usługi, ale też wiemy co robić w sytuacji kiedy dzieją się zdarzenia nieprzewidziane. Otoczymy Cię pełną opieką przedzabiegową, śród zabiegową i pozabiegową.

  gwarantowana skuteczność

  w gabinetach anpaTu mamy tylko takie zabiegi, które przynoszą efekty. Oferta jest wybrana bardzo starannie i pod kątem szerokiego zapotrzebowania naszych pacjentów. W czasie konsultacji zapytaj o zabiegi, których skuteczność gwarantujemy!

  Twój komfort

  gabinety anpaTu znajdują się w urokliwej dzielnicy Katowic - Brynów. Dojazd jest swobodny, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mamy swoje miejsce parkingowe i parking osiedlowy gdzie zawsze znajdziesz miejsce.

  dyskrecja

  to nasza nadrzędna wartość. Twoja wizyta to Twoja sprawa! Nikt nie musi o niej wiedzieć, niezależne od usług z jakich korzystasz. Cenimy sobie dyskrecje i Twoją prywatność.

  zrównoważona polityka cenowa

  nie konkurujemy ceną, a jakością. Znamy wartość swojej pracy. W czasie pierwszorazowej konsultacji wspólnie z Tobą ustalamy plan zabiegowy, dopasowany go do Twoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Zawsze możesz liczyć na małe prezenty... 😉

  kompleksowe rozwiązania

  najlepsze efekty zabiegów osiąga się dzięki zastosowaniu terapii łączonej. Dlatego nasza oferta jest przygotowana tak, aby zabiegi wzajemnie się uzupełniały i przynosiły najlepsze rezultaty w walce o efekty jakich oczekujesz.

  #cena

  80zł – szczotka Arosha

  230zł – Slim cel (zabieg wyszczuplający)

  230zł – Aqua drain (zabieg drenujący)

  230zł – Lipho cel ( zabieg antycellulitowy i wyszczuplający)

  230zł – Crio tonic (zabieg ujędrniająco-nawilżający)

  pakiety
  4 zabiegów –874
   

  pakiet 4 zabiegów – szczotka GRATIS!

  Większa seria zabiegów – indywidualna wycena podczas konsultacji.