zabiegi maja
sprawdź >>

peeling kawitacyjny

Skuteczne oczyszczenie skóry w najdelikatniejszy sposób

To zabieg z grupy zabiegów oczyszczających, obok mikrodermabrazji diamentowej czy niektórych peelingów chemicznych. Jest stosunkowo prosty, bardzo bezpieczny, a zarazem skuteczny. 
zabieg wykonuje się za pomocą urządzenia, które wytwarza fale ultradźwiękowe-> na skórze rozpyla się wodę-> kieruje się głowicę zabiegową na wilgotną skórę-> wywołuje to efekt kawitacji -> rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki gazu, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych pękają-> przez to dochodzi do rozbicia martwych komórek warstwy rogowej naskórka.
Zabieg umożliwia doskonałe przygotowanie skóry do kolejnych zabiegów – pozwala na lepsze wchłanianie substancji aktywnych. Jest zupełnie bezbolesny i bezinwazyjny.
Zabieg sprawdzi się na każdym rodzaju skóry.
CZAS ZABIEGU
45 min
LICZBA ZABIEGÓW
1 dla natychmiastowego oczyszczenia skóry
5 dla głębokiego oczyszczenia i nawilżenia
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg peelingiem kawitacyjnym?

Kawitacja to metoda bezbolesnego i głębokiego złuszczania skóry, która stanowi alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które przy kontakcie z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji. Woda na skórze tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które wskutek działania fal ultradźwiękowych gwałtownie pękają, prowadząc do rozbicia martwych komórek naskórka i odsłonięcia młodszej warstwy skóry pozbawionej zanieczyszczeń i zaskórników. Warto zaznaczyć, że peeling kawitacyjny przynosi natychmiastową i widoczną poprawę kondycji skóry, a przy tym jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta. eeling kawitacyjny, choć stanowi metodę głębokiego oczyszczania twarzy, jest równie delikatny dla skóry jak peelingi, które możemy wykonywać samodzielnie w domu. Z tego względu sprawdzi się on praktycznie w każdym wieku i przy każdym rodzaju skóry, aczkolwiek przy skórze wrażliwej, podrażnionej czy naczynkowej, wykonanie zabiegu warto na początku skonsultować z kosmetologiem bądź dermatologiem.

Peeling kawitacyjny jest szczególnie polecany osobom ze skórą tłustą, mieszaną i trądzikową, zaskórnikami na twarzy, niewielkimi przebarwieniami, płytkimi zmarszczkami, zmęczonym i ziemistym kolorytem skóry. Może być też z powodzeniem stosowany przy skórze suchej i pozbawionej blasku. Kawitacja doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, umożliwiając efektywniejsze przyswajanie przez nią składników aktywnych zawartych w różnorodnych preparatach, np. W serum nawilżającym. Peeling kawitacyjny pozwala skutecznie usunąć martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszczając skórę i hamując rozmnażanie się bakterii na jej powierzchni. Kawitacja usprawnia przepływ krwi i limfy, zapewniając skórze dotlenienie i pobudzając komórki do naturalnej odbudowy i regeneracji. Już po pierwszej wizycie można zauważyć mniejszą ilość wągrów i zaskórników (ze względu na głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń i odblokowywanie porów) oraz poprawę funkcjonowania gospodarki wodnej skóry. Po zabiegu skóra jest dobrze oczyszczona, odświeżona, pełna blasku i bardziej napięta – dzięki efektowi mikromasażu wywołanego przez drganie fal ultradźwiękowych. Peeling kawitacyjny wygładza też drobne zmarszczki, przynosząc delikatny efekt odmłodzenia skóry.
Zobacz jak wygląda zabieg
porady ekspertów
9 września, 2022 | Czas czytania: 3 min
3 najważniejsze zasady dla młodej skory Czytaj więcej
17 maja, 2021 | Czas czytania: 3 min
Złuszczanie latem - peeling w gabinecie czy w domu? Czytaj więcej
23 marca, 2021 | Czas czytania: 3 min
PRX-T33 Biorewitalizacja skóry bez igieł! Czytaj więcej

efekty

wygładzenie powierzchni naskórka
oczyszczenie skóry
działanie bakteriobójcze
dotlenienie i głębokie nawilżenie skóry (szczególnie w połączeniu z aplikacją preparatów po zabiegu peelingu kawitacyjnego)
stymulacja syntezy kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego
przyspieszenie procesów odnowy i regeneracji skóry
poprawa ukrwienia i metabolizmu skóry

obszary zabiegowe

Twarz, szyja i dekolt oraz plecy
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu peelingiem kawitacyjnym

Skóra w okolicach zabiegowych może być zaczerwieniona do 24 godzin po wizycie. Po 3-4 dniach może pojawić się na skórze efekt delikatnego złuszczenia. PAmiętaj aby po zabiegu nie malować się, a w domu stosować świeży ręcznik i wymienić poszewkę na poduszce. Zachowaj jak największą aseptykę, nie przebywaj w zakurzonych miejscach i nie myj głowy szamponem, który może spłynąć na podrażnioną zabiegiem skórę.

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
metalowe implanty w okolicy zabiegowej (w policzkach, implanty zębowe nie są przeciwwskazaniem)
nowotwory
ciąża
infekcje skóry – choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze
alergie skórne w okolicy zabiegowej
trądzik w stanie ropnym
ostre infekcje ogólnoustrojowe
mistrzami w tym zabiegi są:
ANIA
KAROLINA
NATALIA
KAROLINA

cennik

1 zabieg
twarz
140zł
1 zabieg
twarz + szyja + dekolt
190zł
większa seria zabiegów
indywidualna wycena   
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram