CIAŁO LAST MINUTE
sprawdź >>
Menu

kriolipoliza cooltech

Najlepsze wsparcie procesu odchudzania

Kriolipoliza Cooltech to bezinwazyjna metoda pozbywania się zbędnego tłuszczu, a co za tym idzie centymetrów w obwodzie. Efekty po jednym zabiegu to nawet -2 do -6 cm w obwodzie! Bez wątpienia ten zabieg zasługuje na miano KRÓLOWEJ pośród zabiegów bezinwazyjnej redukcji komórek tłuszczowych.

Działa na zasadzie zamrażania komórek tłuszczowych. Technologia wykorzystuje to, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na temperaturę niż inne rodzaje komórek, np. skóra czy mięśnie. Poddane bodźcowi w postaci niskiej temperatury komórki tłuszczowe „umierają”, dochodzi do apoptozy, a zawarty w ich wnętrzu tłuszcz jest eliminowany przez układ limfatyczny (tak samo jak inne tłuszcze jest metabolizowany), a następnie wydalany w naturalnych procesach fizjologicznych. Im więcej wody będziesz pić, tym sprawniej przebiegną procesy filtracji i wydalania niechcianego tłuszczu. Zabieg bardzo dobrze sprawdza się u osób, które rozpoczynają proces chudnięcia i potrzebują wsparcia lub też u osób o prawidłowej masie ciała, które mimo ćwiczeń fizycznych i diety nie są w stanie wyeliminować miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej np. z brzucha, boczków, pleców, czy ud.
CZAS ZABIEGU
1h 10min
LICZBA ZABIEGÓW
1 do 6 
odstępy między zabiegami 5 tyg (ten sam obszar), 7 dni inny obszar
RÓWNIEŻ DLA MĘŻCZYZN

na czym polega zabieg?

Zabieg polega na przyłożeniu do wybranego obszaru głowicy, która mocno zasysa fałd skórny i tkankę tłuszczową (możesz sobie wyobrazić zabawę z dzieciństwa – zassanie ust do wewnątrz szklanki – tu działa to podobnie, tylko dochodzi do tego jeszcze ujemna temperatura). Wybrany obszar jest schładzany i utrzymywany w tym stanie przez 70 minut (czas jest tu kluczowy!, nie daj się zwieść metodom nazywanym „kriolipoliza”, które trwają 20 - 40 minut!). 

W trakcie jednego zabiegu, można pozbyć się nawet 30% tłuszczu z zassanego obszaru. Ostateczne efekty zabiegu widoczne są po ok. 8 do 12 tygodniach, ponieważ proces obumierania komórek tłuszczowych jest stopniowy. Kriolipoliza CoolTech to dobry pomocnik w walce o sylwetkę do jakiej dążysz. Ważne żeby mieć świadomość, że soby z problemem otyłości nie będą z niego zadowolone i nie od niego powinny zacząć swoją walkę. Jeśli jednak jesteś taką osobą - przyjdź na konsultację, pomożemy Ci wybrać właściwe rozwiązania i specjalistów. 

Urządzenie, którym wykonywany jest zabieg jest bardzo ważne! Na rynku jest ich wiele, warto sprawdzić do jakiej temperatury schładzana jest tkanka tłuszczowa podczas zabiegu! Zabieg warto wykonywać tylko na takim sprzęcie, na którym temperatura schodzi poniżej -8 stopni na głowicach! Kriolipoliza CoolTech, jako urządzenie medyczne gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i właściwe parametry zabiegowe. Podczas zabiegu kriolipolizy skórę przed odmrożeniami chroni specjalna, oryginalna membrana dlatego zabieg jest bardzo bezpieczny.
Zobacz jak wygląda zabieg

efekty

zmniejszenie obwodów
usuniecie tkanki tłuszczowej
odchudzenie
wysmuklenie

obszary zabiegowe

Uda (wewnętrzna i zewnętrzna część ud), biodra, boczki, brzuch, ramiona, plecy, kolana, okolica biustonosza
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!

po zabiegu kriolipolizy cooltech

Od razu po zabiegu możesz wrócić do swoich aktywności – nikt nie zauważy, że zabieg został wykonany. Przez 7do 14 dni możesz odczuwać dyskomfort, jakby wewnętrzny siniak na obszarze zabiegowym. To naturalne - nie martw się tym!

nie możesz mieć tego zabiegu gdy:

Porozmawiamy o tym jeszcze w czasie spotkania, ale nie zapomnij powiedzieć, nam o przeciwwskazaniach:
ciąża/okres laktacji
uczulenie na zimno
choroba nowotworowa
zaawansowana niewydolność serca
niewydolność nerek, dializy
zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
aktywne zmiany chorobowe skóry (np. łuszczyca, liszaj płaski, łojotokowe zapalenie skóry)
przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym
choroba Raynauda
niewyrównana cukrzyca
choroby wątroby
zaburzenia krzepnięcia krwi
alergie w miejscu wykonania zabiegów
mistrzami w tym zabiegu są:
ANIA
KAROLINA
PATRYCJA
NATALIA

cennik

1 GŁOWICA – 1 PRZYŁOŻENIE 1 zabieg / seria 3x
np. mały brzuch lub inny asymetryczny obszar
850zł / 2 371zł
2 GŁOWICE – 2 PRZYŁOŻENIA 1 zabieg / seria 3x
np. bryczesy, wewnętrzna strona ud, kolana, ramiona, pod pośladkami, plecy, brzuch, boczki
1 100zł / 3 069zł
“ Pełen profesjonalizm! Cudna, przyjazna atmosfera od samego wejścia, a zabieg był bardzo relaksujący, efekty widać gołym okiem. ”
ZOBACZ WIĘCEJ OPINII
ZRÓWNOWAŻONA POLITYKA CENOWA
TWÓJ KOMFORT
RODZINA ANPATU
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA
JEDYNA TAKA KONSULTACJA NA TWARZ
GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
DYSKRECJA
BEZPIECZNA WIZYTA
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    starmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram