CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top
Image Alt

analiza skóry Lumiscan

NADSZEDŁ CZAS BYŚ DOWIEDZIAŁ_A SIĘ JAK PRAWIDŁOWO ZABDAĆ O SWOJĄ SKÓRĘ!

#wszystko co musisz wiedzieć o konsultacji opartej na badaniu skóry Lumiscan

Doskonała diagnoza to klucz do sukcesu i Twojego zadowolenia z jakości Twojej skóry. To tez niezbędny punkt wyjściowy w doborze odpowiedniego programu zabiegowego i pielęgnacyjnego.

Konsultacja pierwszorazowa w gabinetach anpaTu jest oparta na badaniu skóry Lumiscan, które pozwala nam zajrzeć znacznie głębiej niż podczas klasycznych konsultacji kosmetologicznych i zobaczyć to co niewidoczne gołym okiem. Dzięki połączeniu wiedzy doświadczonych kosmetologów i wyników analizy Lumiscan jesteśmy w stanie dopasować właściwa pielęgnację domową i odpowiedni plan zabiegowy.

Co wyróżnia konsultacje anpaTu SkinEkspert? Przede wszystkim ich wielopłaszczyznowość, dotyczą wielu obszarów Twojego życia, nie tylko objawów jakie widać na Twojej skórze. Jesteś wyjątkowa_y i taka też jest Twoja skóra. Rozwiązania dla wszystkich nie uwzględniają unikalnej kompozycji: budowy skóry, Twoich oczekiwań, stylu życia i diety, aktualnego stanu Twojego organizmu i innych czynników wpływających na Ciebie i Twoją skórę.

Konsultacje anpaTu SkinEkspert to najbardziej spersonalizowane podejście do Twojej skóry, jakiego możesz doświadczyć. To czas poświęcony tylko Tobie i Twojej cerze.

Zastanawiasz się czy konsultacja oparta na analizie skóry jest Ci potrzebna? Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

 • Czy w swojej kosmetyczce masz produkty których nie używasz?
 • Czy stosujesz bardzo dobrej jakości kosmetyki, ale nie widzisz zadawalających Cię efektów na skórze?
 • Czy do pielęgnacji domowej używasz więcej niż 7 produktów?
 • Czy zmagasz się z trądzikiem, przebarwieniami lub przetłuszczającą się skórą?
 • Czy każdego dnia myjesz skórę przy użyciu szczoteczki lub rękawicy do mycia?

Jeśli chociaż 1 raz odpowiedziałaś TAK – to już wiesz, że warto bliżej przyjrzeć się Twojej skórze i nawykom pielęgnacyjnym.

Nasze SkinEkspertki: Dominika, Ania, Karolina i Natalia poświęcą czas na to, aby dokładnie zbadać nie tylko Twoją skórę, ale tez Twój sposób funkcjonowania, dietę, nawyki i styl życia. To wszystko ma potężny wpływ na stan Twojej skóry.

Po konsultacji opartej na badaniu skóry Lumiscan, Twoje podejście do swojej skóry już nigdy nie będzie takie samo! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dzięki 12 zdjęciom, zrobionym w 4 różnych światłach i 3 płaszczyznach, możesz dostrzec na swojej skórze to czego do tej pory nie widziałaś_eś. Zdjęcia bardzo wysokiej rozdzielczości, pomiar nawilżenia skóry i analiza komputerowa pozwolą Ci znacznie lepiej zrozumieć i zobaczyć aktualny stan swojej skóry i jej potrzeby.

Jaki będzie efekt konsultacji opartej na analizie Lumiscan?

 1. Weryfikacja Twojej aktualnej pielęgnacji i zalecenia dot. jej modyfikacji
 2. Spersonalizowany plan pielęgnacji
 3. Spersonalizowany plan zabiegowy
 4. Instrukcja jak prawidłowo nakładać produkty
 5. Dodatkowe wskazówki pielęgnacyjne

WAŻNE!
Do dermokonsultacji opartej na analizie Lumiscan należy się przygotować. Dzięki temu analiza będzie rzetelna, a jej pomiar zgodny z prawdą. Na 1,5h przed analizą należy zmyć ze skóry twarzy makijaż. Nie wolno nakładać na nią żadnych preparatów (również kremów i serum).

Co to jest Lumiscan?

To urządzenie, które umożliwia zrobione 12 doskonałych zdjęć w technologii VisionSCAN 3D® – w 3 płaszczyznach i 4 różnych światłach, które z kolei umożliwiają dostrzeżenie zmian na skórze niewidocznych dla oka.
Ponadto urządzenie daje możliwość zbadania poziomu nawilżenia skóry. Po zgromadzeniu danych, komputer dokonuje analizy, która później służy za materiał do omówienia podczas konsultacji z doświadczonym kosmetologiem.

Komputerowa analiza generuje bardzo szczegółowe dane, które są niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej lub wprowadzenia odpowiedniej pielęgnacji domowej dla skóry. Będziesz miał_a ma możliwość przyjrzenia się swoim wynikom z bliska (na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej).

Po wykonaniu analizy Lumiscan, kosmetolog dostaje informacje o: 

 • wielkości oraz rodzaju występowania przebarwień i wszelkich plam pigmentacyjnych,
 • głębokości zmarszczek, również tych niewidzialnych jeszcze gołym okiem,
 • wielkości i stanu porów,
 • wielkości i stanu naczyń krwionośnych.
 • poziomie nawilżenia skóry skóry,
 • poziomie elastyczności i jędrności skóry,

możemy również zbadać obecności porfiryn oraz poziom natłuszczenia skóry.

System daje możliwość porównywania wyników i postępów terapii zabiegowych, pozwala prowadzić nowoczesną i zaawansowaną informacyjnie kartotekę klienta, do której on sam może mieć dostęp!

Zdarzyło Ci się odwiedzić kosmetologa, kosmetyczkę lub lekarza i wykonać u któregoś z nich zabieg bez:

 • przeprowadzonej odpowiedniej konsultacji,
 • podpisania dokumentów (karta klienta, zgoda na zabieg),
 • zrobienia zdjęcia przed i po (przy zabiegach na twarz i ciało),
 • otrzymania zaleceń pozabiegowych od specjalisty,
 • możliwości swobodnego kontaktu po zabiegu ze specjalistą.

Robiłyśmy ankietę zadając te i kilka innych pytań dotyczących jakości obsługi klienta w naszej branży i efekty były dla nas zasmucające (bo niestety nie zaskakujące). Ponad połowa pytanych klientów/pacjentów odpowiedziała, że nie podpisuje zgód, nikt nie zadaje im zbyt wielu pytań przed zabiegiem, a po to już w ogóle. Zdjęcia odstraszają ich samych, więc nawet cieszą się kiedy ich nie ma. Tylko jak później porównać efekty? To juz wzbudza zastanowienie na twarzach pytanych…

Niestety, takie są fakty. Wciąż mnóstwo kosmetologów wykonuje zabiegi bez przeprowadzenia rzetelnej diagnozy skóry, co skutkuje: niezadowoleniem z efektów lu co gorsza powikłaniami pozabiegowymi.

Umów się pierwsze spotkanie w ramach autorskiego programu pielęgnacyjnego anpaTu SkinEkspert i zadbaj o swoją skórę!

W gabinetach anpaTu pracujemy z analizą skóry Lumiscan już od 3 lat! To czyni nas jednym pierwszych gabinetów kosmetologii w Polsce, którzy wykorzystywał tego typu narzędzie do wizualizacji stanu skóry. Nasi kosmetolodzy maja bardzo duże doświadczenie nie tylko w diagnostyce skóry, ale też w przygotowywaniu planów pielęgnacyjnych, które ratują skórę.


Analiza skóry jest zupełnie bezbolesna, nie ma do niej żadnych przeciwwskazań. Można bezpiecznie wykonywać ją będąc w ciąży!


Wiesz co jest niezwykle ważne na etapie umawiania się na konsultację z analizą skóry?! Kosmetolog, który dokonuje analizy danych, które dostarcza urządzenie. Skan sprzętem to nie wszystko! Wykwalifikowany kosmetolog, który wie jak analizować dane, jak przełożyć je na słyszą terapię zabiegową i motywację klienta do wykonania zaproponowanych zabiegów i przestrzegania zaleceń pozabiegowych – to dopiero daje gwarancję sukcesu!

umów się na bezpłatną konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

anpatu kosmetologia katowice kosmetyczka katowice

  skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
  ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

  #ile skanów?

  Na początku naszej współpracy robimy pierwszy skan, w trakcie kolejny i na końcu pewnego jej etapu (kiedy chcemy ocenić i porównać efekty), kolejny.

  #ludzie anpatu

  Mistrzami analizy lumiscan są:

  #dlaczego mamy ten zabieg w anpatu?

  • bo rzetelna diagnostyka jest dla nas bardzo ważna
  • bo pokazuje więcej niż widzi ludzkie oko
  • bo jest naturalny
  • bo jest bezpieczny

  #efekty

  • dokładna, wielopłaszczyznowa analiza stanu skóry
  • zdjęcie przed/po zrobione w dokładnie takim samym świetle i jakości (nie będziesz mieć wątpliwości czy terapia przyniosła efekty)!
  • informacja o poziomie nawilżenia skóry

  #nie możesz mieć tego zabiegu

  nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania skanu urządzeniem lumiscan.

  ZABIEG MIESIĄCA W STYCZNIU – 200zł

  #cena

  250zł