CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

odmładzanie okolicy oczu

Co powie Twoje spojrzenie?

Patrzysz w lustro i czujesz, że Twoje spojrzenie nie jest już tym samym, które kilka lat temu? Spokojnie – to zupełnie naturalne, nie tylko skóra wokół oczu zyskuje lat, równiez samo oko! Z biegiem lat staje się coraz mniej wyraźne, jego kolor delikatnie blaknie.

Skóra wokół oczu jest cienka i szczególnie wrażliwa – stąd dość szybko zaczyna tracić ona zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd. Częstymi problemami kobiet są zmarszczki wokół oczu, wiotczejąca skóra czy opadające powieki. Defekty te zazwyczaj pojawiają się wskutek naturalnie postępujących procesów starzenia, bywają również efektem niezdrowego stylu życia czy – w przypadku szybko postępujących zmian – kwestii genetycznych. 

Skóra wokół oczu ma zaledwie 0,5mm grubości jest więc czterokrotnie cieńsza niż skóra na pozostałych częściach twarzy! Leży bezpośrednio na mięśniach otaczających oko i jest niemal pozbawiona gruczołów łojowych, którze to zapewniałyby jej barierę ochronną w postaci warstwy tłuszczu. Także włókna kolagenu i elastyny są tu rzadziej rozmieszczone Mięśnie powiek pracują cały czas – roziągaja się i kurczą przy każdym zmrużeniu oczu i uśmiechu tworząc tym samym zmarszczki mimiczne.

O okolice oczu trzeba dbać jak najecześniej to możliwe – 20 rok zycia to będzie moment idealny. Wtedy zaczyna się zmniejszać produkcja kolagenu, a w wieku 25 lat możesz zaobserowwać pietwsze widoczne zmarszczki.

Jakie zabiegi njalepiej poradzą sobie z odmłodzeniem okolicy oczu? W anpaTu mamy swoja autorską terapię, która polega na połączeniu 3 zabiegów:

  • karboksyterapii
  • Icoone
  • specjalnie dopasowanego peelingu chemicznego

Przez cały listopad możesz umówić sie na bezpłatną konsultację do naszych kosmetologów, którzy na podstawie potrzeb Twojej skóry dopasują najlepszą terapię zabiegową dla Ciebie!

Pakiet na odmłodzenie okolicy oczy w listopadzie to – 1200zł!

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

    Napisz komentarz