zabiegi września
sprawdź >>
Menu
Co powie Twoje spojrzenie?
Czas czytania: 2 min

Patrzysz w lustro i czujesz, że Twoje spojrzenie nie jest już tym samym, które kilka lat temu? Spokojnie - to zupełnie naturalne, nie tylko skóra wokół oczu zyskuje lat, równiez samo oko! Z biegiem lat staje się coraz mniej wyraźne, jego kolor delikatnie blaknie.

Skóra wokół oczu jest cienka i szczególnie wrażliwa – stąd dość szybko zaczyna tracić ona zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd. Częstymi problemami kobiet są zmarszczki wokół oczu, wiotczejąca skóra czy opadające powieki. Defekty te zazwyczaj pojawiają się wskutek naturalnie postępujących procesów starzenia, bywają również efektem niezdrowego stylu życia czy – w przypadku szybko postępujących zmian – kwestii genetycznych. 

Skóra wokół oczu ma zaledwie 0,5mm grubości jest więc czterokrotnie cieńsza niż skóra na pozostałych częściach twarzy! Leży bezpośrednio na mięśniach otaczających oko i jest niemal pozbawiona gruczołów łojowych, którze to zapewniałyby jej barierę ochronną w postaci warstwy tłuszczu. Także włókna kolagenu i elastyny są tu rzadziej rozmieszczone Mięśnie powiek pracują cały czas - roziągaja się i kurczą przy każdym zmrużeniu oczu i uśmiechu tworząc tym samym zmarszczki mimiczne.

O okolice oczu trzeba dbać jak najecześniej to możliwe - 20 rok zycia to będzie moment idealny. Wtedy zaczyna się zmniejszać produkcja kolagenu, a w wieku 25 lat możesz zaobserowwać pietwsze widoczne zmarszczki.

Jakie zabiegi njalepiej poradzą sobie z odmłodzeniem okolicy oczu? W anpaTu mamy swoja autorską terapię, która polega na połączeniu 3 zabiegów:

 • karboksyterapii
 • Icoone
 • specjalnie dopasowanego peelingu chemicznego

Przez cały listopad możesz umówić sie na bezpłatną konsultację do naszych kosmetologów, którzy na podstawie potrzeb Twojej skóry dopasują najlepszą terapię zabiegową dla Ciebie!

Pakiet na odmłodzenie okolicy oczy w listopadzie to - 1200zł!

[rcblock id="5802"]

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

  TOP ZABIEGI
  MENU
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram