CLOSE

gabinety anpatu.

#świadoma #zadbana
kosmetologia i medycyna podana inaczej

Rolna 17/6, Katowice
email my@gabinetyanpatu.pl

 

Back To Top

gabinety anpatu.

kriolipoliza Katowice brzuch odchudzanie anpaTu

ZAMRAŻANIE IDEALNE NA ODCHUDZANIE | Co ile tygodni wykonywać zabiegi, aby widzieć najlepsze efekty?

ZAMRAŻANIE IDEALNE NA DOCHUDZANIE

Co ile tygodni wykonywać zabiegi, aby widzieć najlepsze efekty?

Regularne treningi, zbilansowana dieta, a nadmiar tkanki tłuszczowej dalej ma się świetnie? A może pośpiech, nadmiar obowiązków i brak regularnej aktywności fizycznej idzie Ci w boczki? Często w obliczu braku oczekiwanej zmiany składamy broń. Też tak masz?

I faktycznie bez pracy nie ma kołaczy, jednak nikt nie powiedział że nie możesz się weprzeć nowoczesną technologią kosmetologiczną.

A przecież już za chwilę rozpocznie się bombardowanie zwane odliczaniem do LATA… Zatem kiedy zacząć żeby zobaczyć pierwsze efekty we właściwym dla siebie momencie?  Minimum 6 miesięcy wcześniej! kriolipoliza-cooltech-katowicekriolipoliza-cooltech-katowicekriolipoliza anpaTu

ZIMNA TECHNOLOGIA CoolTech

Niwelowanie tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia CoolTech to nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, polegająca na redukcji tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu niskiej temperatury. Ile stopni pozwala uporać się z niechcianym tłuszczem? Urządzenie CoolTech pozwala na zastosowanie aż -8 stopni Celsjusza! kriolipoliza-cooltech-katowice

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu, zapada też decyzja ile razy zabieg powinien zostać powtórzy na danych wybranych obszarach i co ile czasu możemy się spotkać w gabinecie na kolejne wizyty. Jeśli zabieg wykonujemy na tych samych obszarach mówimy o odstępie ok. 6 do 8 tygodni, jeśli na innych obszarach to nawet po 7 dniach możemy zrobić kolejny. Każdorazowo decyzja o tym co ile będzie wykonywany kolejny zabieg, podejmowana jest przed kosmetologa prowadzącego.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Po określeniu parametrów zabiegu oraz tego jak często będzie trzeba wykonać kriolipolizę, kosmetolog nakłada na skórę ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który próżniowo zasysa skórę z tkanką tłuszczową i chłodzi zassany fałd skóry. 

Teraz kluczowy jest czas – ile trwa zabieg kriolipolizy? Aby mógł przynieść oczekiwane efekty ciągły zarys i działanie na skórę ujemną temperaturą powinno trwać 70 minut!

Taki proces przynosi redukcje centymetrów w obwodach. Ile czasu utrzymują się efekty po takim zabiegu? Na te inne pytania odpowiemy w tym artykule. 

ZIMA TO NAJLEPRZY START

Zastanawiasz się kiedy przystąpić do takiego zabiegu? Musisz dać sobie czas! Sobie i swojemu organizmowi: na przetworzenie i wydalenie usuniętych komórek tłuszczowych. Tak samo jak racjonalna dieta wymaga czasu, tak na efekty kriolipolizy trzeba zaczekać. Kiedy pojawią się efekty? Do 12 tygodni od momentu wykonania pierwszego zabiegu. 

Wiąże się to z tępem metabolizowania tkanki tłuszczowej. Apoptoza tłuszczu, czyli jego rozpad następuje dość szybko, z uwagi na delikatną budowę tkanek. Jednak wydalenie tłuszczu jest procesem znacznie trudniejszym oraz bardziej złożonym. Dlatego trwa dłużej. 

Pierwsze efekty po zabiegu to rozluźnienie się tkanki tłuszczowej, a utrata centymetrów dają się zauważyć NIE wcześniej niż po około 5 tygodniach. Często finalny efekt widoczny jest dopiero po 12 tygodniach od pierwszego zabiegu. To czyny kriolipolizę iście zimowym zabiegiem, szczególnie jeśli mówimy o odliczaniu do lata… 😉

EFEKTYWNY BY BYĆ EFEKTOWNYM 🙂

CoolTech jest certyfikowanym urządzeniem medycznym. Redukcja tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy jest skuteczna i bezinwazyjna, a na dodatek efekty są trwałe. Ile cm mniej możesz mieć po jednym zabiegu? Jak potwierdzają badania kliniczne w efekcie końcowym redukcja tkanki tłuszczowej to nawet 25%-45% co może oznaczać od 1,5 do 4 cm mniej po jednym zabiegu! 

DLA KOGO, GDZIE I KTO MOŻE WYKONYWAĆ?

Kriolipoliza to zabieg bezinwazyjny, choć poważny. Kriolipoliza to zabieg, który powinien wykonywać wykwalifikowany kosmetolog z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Urządzenie musi być sprawne i dobrze żeby było medyczne – te czynniki maksymalizują nie tylko bezpieczeństwo zabiegu ale też jego skutecznośc. 

Jest też kilka przeciwwskazań do zabiegu takie jak: ciąża, zaawansowana cukrzyca, choroby nefrologiczne i kardiologiczne czy uczulenie na zimno. Dlatego tak niezbędna jest konsultacja przed zabiegiem. W celu wyeliminowania jakichkolwiek przeciwwskazań, tak aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty. Duża nadwaga oraz otyłość również nie są wskazaniem do zabiegu, gdyż w ich efekcie często dochodzi do zaburzeń pracy wątroby i trzustki.

Zabieg kriolipolizy najczęściej wykonywany jest w obszarze ud, brzucha, boczków. Jednak z powodzeniem sprawdzi się też w przestrzeni ramion, kolan czy w obrębie pod klatką piersiową i łopatkami. Te ostatnie to obszary, z których niezwykle trudno pozbyć się tkanki  tłuszczowej mimo usilnych ćwiczeń i diety. Ile zabiegów należy wykonać na każdy z tych obszarów? To zależy od kilku czynników – przede wszystkim od stanu wyjściowego, z którym zgłaszasz się do kosmetologa. Jeśli celem jest utrata 2 centymetrów w obwodzie np. ud to jeden zabieg powinien być wystarczający. Jeśli jednak celem jest -5 cm w obwodzie ud to na pewno rekomendacja będzie w kierunku dwóch lub trzech zabiegów. Ile zabiegów wykonać na brzuch? Brzuch ze względu na rodzaj tkanki tłuszczowej, która na nim występuje to stosunkowo najbardziej „wdzięczny” obszar dla kriolipolizy – na nim najszybciej widzimy, najlepsze efekty. Nawet po jednym zabiegu zdarza nam się uzyskać efekt ok. -4cm mniej w obwodzie! Taki wynik to zawsze efekty współpracy klienta i kosmetologa. Jeśli zastosujesz się do zaleceń żywieniowych i tych dot. Picia większej ilości wody – efekty będą GWARANTOWANE!


Poznaj nasz zespół doświadczonych kosmetologów:

umów się na konsultacje!

chcesz zrobić zabieg, ale nie wiesz jaki?

masz pytania? nie masz czasu przeglądać tej strony?

konsultacja pierwszorazowa gabinety anpaTu

    skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie 🙂
    ps. Nie będziemy SPAMować. Twoje dane osobie będą przetwarzane tylko na potrzeby kontaktu w sprawie wizyty.

     

    Napisz komentarz