zabiegi grudnia
sprawdź >>
Menu
Po wakacjach dalej chcę być w formie!
Czas czytania: 2 min

Wakacje się kończą, może już udało Ci się osiągnąć wymarzoną figurę przy pomocy naszych zabiegów i/lub diety! No i co dalej? Co zrobić, aby ten efekt się utrzymał?

Okres jesienno-zimowy nie do końca sprzyja naszym sylwetkom. Niższe temperatury skłaniają do częstszego pozostawania w domu pod ciepłym kocykiem, odwoływania wizyt w gabinecie, bo "już jest ciemno na dworze i nie za bardzo mi się chce wychodzić". Do tego dochodzi brak ruchu i żywność, która sprzyja przybieraniu ogrzewającego nasze ciało tłuszczyku... Doskonale to rozumiemy, jesteśmy tylko ludźmi 🙂 Tylko że trochę szkoda zaprzepaścić kilka miesięcy porządnej pracy nad Twoją sylwetką, czyż nie? No dobra, to jaki mamy plan?

Zacznijmy od tego, że jeżeli już zrobiłaś/zrobiłeś serię zabiegów na ciało i nadal masz niedosyt, wróć do nas i zapoznaj się z ofertą na dodatkowe zabiegi, które wspomoga Twoje efekty. Może jest coś, nad czym jeszcze chcesz popracować i potrzebujesz wsparcia naszego sprzętu? Albo efekt jest zadowalający, ale Ty chcesz więcej? Znając już Twoją sylwetkę szybko jesteśmy w stanie zaplanować kolejne zabiegi, które spełnią Twoje oczekiwania i nie pozwolą Twojemu ciału zimą "osiąść na laurach" 🙂 

Jeżeli seria zabiegów na ciało została zrobiona, a efekt jest świetny - GRATULACJE! To co teraz nalezy zrobić to utrzymac go jak najdłużej się da!

Po pierwsze - zabiegi przypominające. "Ale po co mi zabiegi przypominające?" - A po to, żeby "przypomnieć" ciału bodziec, który zmienił strukturę skóry. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi to bezinwazyjne, bezpieczne terapie, których możliwości są duże, ale wymagają konsekwencji i współpracy. Wracając do starych przyzwyczajeń i starego trybu życia problem może nawrócić, więc zabiegi przypominające są niezbędne w pełnym procesie zabiegowym, do utrzymania długotrwałych rezultatów.

Po drugie - właściwe nawyki żywieniowe. Pij wodę! Co jeszcze możesz zrobić jesienią i zimą dla swojej pięknej sylwetki? Możesz oczywiście wspierać się prawidłową, zdrową i bogatoodżywczą dietą, która będzie dodawała Twojemu ciału niezbędnej energii,  w dużej ilości potrzebnej  jesienią i zimą. Zalecamy zatem włączenie w dietę pełnowartościowych tłuszczy z ryb, olejów i orzechów, które zadziałają na nasz organizm rozgrzewająco i będą kumulować potrzebną nam energię. Jeżeli latem często pijesz koktajle owocowo-warzywne, spróbuj dodać do nich imbiru, który również zapobiegnie wychłodzeniu organizmu. Do tego zupy, które są bogactwem witamin, błonnika pokarmowego - możesz je jeść nawet na śniadanie w zimny poranek. A jeśli udało Ci się zrobić przetwory owocowe lub zamrozić świeże owoce, zrób z nich zdrowe ciasto lub zapiecz owoce z cynamonem, goździkami i kardamonem - gwarantujemy nieziemski zapach 🙂

Po trzecie - całoroczne pozycje obowiązkowe w zabiegach na ciało:

numer 1 to Icoone - wykonywany nawet 1 raz w tygodniu, masaż podciśnieniowy pozwoli Ci na dobry drenaż limfatyczny, a co za tym idzie usprawni pracę całego organizmu. Szczególnie jeśli pracujesz nad cellulitem i niejędrną skórą, a na domiar tego "zatrzymujesz wodę". To pozycja obowiązkowa!

Ponadto, jeśli Twoim problemem jest nadmierna tkanka tłuszczowa, a do tej pory korzystała z kriolipolizy - spróbuj teraz zmienić bodziec i wykonać lipolizę iniekcyjną w połączeniu z Icoone. Taka zmiana zawsze dobrze wpływa na komórki tłuszczowe - NISZCZY JE BEZPOWROTNIE!

I teraz kilka słów motywacyjnych - pamiętaj, bardzo się napracowałaś/napracowałeś nad swoją sylwetką, nie pozwól sobie teraz tego zaprzepaścić. Zrób to nie tylko dla swojego wyglądu, ale dla swojego ZDROWIA!!! Na pewno zauważyłaś/zauważyłeś zmianę samopoczucia, zmianę w samoakceptacji. I na pewno nie chcesz wracać do punktu wyjścia, zatem DZIAŁAJ I SIĘ NIE PODDAWAJ. Jeżeli potrzebujesz, otrzymasz od nas wsparcie emocjonalne i merytoryczne. Po prostu do nas przyjdź, resztę dostaniesz "na talerzu". 

Widzimy się niebawem 🙂

przeczytaj również:
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram