zabiegi kwietnia
sprawdź >>
TOP 5 ZABIEGÓW, KTÓRE POWINNAŚ ZROBIĆ JESIENIĄ
Czas czytania: 3 min

Jesień to odpowiedni czas na to żeby zadbać o swoją skórę twarzy. Po słonecznych wakacjach nasza skóra jest przesuszona, odwodniona, co za tym idzie procesy starzenia postępują szybciej. Bardzo często pojawiają się też przebarwienia posłoneczne. Oczywiście każda z nas uwielbia się opalać albo chociaż wystawić twarz do słońca, niestety wiekszość nie używa przy tym kremów z filtrem, czego konsekwencją są przebarwienia.

Skóra na jesień wymaga więc odpowiedniego potraktowania. Dobra wiadomość jest taka, że większość mocniejszych terapii możemy wykonywać tylko w okresie jesienno- zimowym.

Zatem przegląd TOP zabiegów na jesień, które pomogą zadbać o twoją skórę:

1.Dermapen - zabieg wykorzystujący mikro nakłucia do pobudzenia procesów regeneracyjnych w skórze. Można wykonywać ten zabieg z użyciem ampułki odpowiednio dostosowanej do skóry pacjenta. My tego nie robimy, wyznajemy zasadę, że do wulkanu w czasie erupcji nie należy nic jeszcze wtłaczać;) Dla nas efektem pożądanym jest uszkodzenie skóry i aktywacja czynników zawartych w krwi. Skóra zachowuję się po mikro nakłuciach dokładnie tak jakby miała ranę (w tym przypadki mikro ranę, ale jednak). Wszystkie procesy naprawcze są aktywowane a nasza skóra pobudzona zostaje do samoodnowy. Efekt jaki możemy uzyskać to zwiększenie napięcia skóry, poprawa elastyczności i wyrównanie drobnych zmarszczek.(dowiedz się więcej)

2.PRX-T33 - to formuła kwasu TCA, wody utlenionej i kwasu kojowego, która w takim połączeniu łagodzi intensywność kwasu TCA pozwalając substancji głębiej penetrować i działać na poziomie skóry właściwej. Zabieg z użyciem PRX-T33 jest często nazywany zabiegiem bankietowym, czyli takim po którym możemy spokojnie pokazać się światu bez wstydu;) Działa na zasadzie biochemicznego remodelingu skóry, napinając ją bezpośrednio po zabiegu. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu działa liftingująco, spłyca drobne zmarszczki i zmniejsza łojotok skóry. Idealny zabieg na jesień, który pozwoli popracować nad jędrnością skóry prawe przed okresem świątecznym.

3.Peelingi chemiczne - zabieg wprost dedykowany do poprawy stanu skóry na jesień. Peelingów chemicznych jest cała gama, każdy ma inne właściwości, dodatkowo możemy je łączyć i komponować z nich zabieg dobrany odpowiednio do potrzeb. Skóra na jesień potrzebuje mocniejszego potraktowania, oczyszczenia i redukcji przebarwień. To właśnie jesteśmy w stanie osiągnąć działając kwasami. Czas jesienno-zimowy ze względu na mniejszą ekspozycję promieni UV jest odpowiednim momentem na zabiegi bardziej inwazyjne.

4.Osocze bogatopłtkowe- tzw. "wampirzy lifting" - pozwoli profilaktycznie zadbać o twoja skórę, opóźniając procesy starzenia, nawilżając ją i odżywiając odpowienio po okresie letnim. Osocze to wszystko co najlepsze wypreparowane z naszej własnej krwi. Podając osocze na okolicę zabiegową poprzez nakłucie inicjowane są procesy naprawcze w skórze, która dodatkowo dostaje zastrzyk wszystkich czynników które są jej do tej samoodnowy potrzebne. To tak jakby piec ciasto a ktoś przygotował by wam i dostarczył odpowiednich składników. Nie dość że skuteczne to jeszcze całkowicie nasze;)

5.Masaż kobido - relaks przyda się każdemu z nas! A tutaj jest to dodatkowym bonusem. Zabieg kobido to intensywny masaż wykorzystujący starożytną sztukę masażu zwaną "drogą do piękna". Kobido intensywnie liftinguje twarz, ale też bardzo skutecznie zmniejsza napięcia mięśniowe. Dzięki niemu twoja twarz będzie napięta, odcinek szyjno-piersiowy, żuchwa, czepiec i wiele innych napięć mięśniowych zostanie rozluźnionych. W praktyce na drugi dzień obudzisz się wypoczęta, wyspana, bez obrzęków i napięć mięsniowych;) Masaż kobido możemy oczywiście wykonywać cały rok, jak powyższe zabiegi, ale szczególnie w okresie świątecznym przyda się chwila dla siebie( dowiedz się więcej klikając tutaj).

Działaj i zadbaj o skórę jesienią! Jest to odpowiedni moment, żeby doprowadzić skórę do dobrej kondycji po okresie letnim i przygotować ją na kolejny słoneczny sezon;)

przeczytaj również:
31 stycznia, 2022 | Czas czytania: 2 min
Automasaż - jak wykonać masaż limfatyczny twarzy Czytaj więcej
29 marca, 2022 | Czas czytania: 2 min
Osocze bogatopłytkowe - co to jest za zabieg? Czytaj więcej
22 czerwca, 2022 | Czas czytania: 2 min
mezoterapia igłowa - co to? Czytaj więcej
1 2 3 11
Zarezerwuj 30 minut na bezpłatną konsultację
Porozmawiajmy!
#gabinetyanpatu
Newsletter
Obiecujemy, że nie będziemy obciążać Twojej skrzynki. Wysyłamy tylko e-maile i oferty, które mają good vibe.

    TOP ZABIEGI
    MENU
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    magnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram